SAYFA BAŞINA DÖN

 Flash Pass ile Uçuş Öncesi Hızlı Geçişİstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan yurtiçine ya da yurtdışına yapmayı planladığın seyahatini daha kolay, daha hızlı, daha konforlu ve daha keyifli hale getirmek ister misin?

İstanbul Sabiha Gökçen’de güvenlik ve pasaport geçiş noktalarında sana zaman kazandıracak ve seyahatine güzel bir başlangıç yapmanı sağlayacak Flash Pass (Hızlı Geçiş) hizmeti ile bu mümkün!


Pegasus Misafiriysen Ayrıcalıklısın!


X-ray geçişlerinden, güvenlik ve pasaport kontrollerinden vakit kaybetmeden geçmeni sağlayan Flash Pass hizmetinden Pegasus misafiriysen %20 indirimli olarak faydalanabilirsin!


Flash Pass’i Nasıl Kullanırsın?

Flash Pass hizmetini satın aldıktan sonra cep telefonuna kısa mesajla gelen kodu hizmet noktasındaki görevliye gösteriyorsun, bu kadar basit!
Unutma; kod gönderildiği günden itibaren 1 yıl geçerli, kullandığın anda ise geçerliliğini yitiriyor.

  • SMS olarak cep telefonuna gelen Flash Pass kodların ile birlikte, terminal giden yolcu katı, orta giriş kapısını geçtikten sonra sol tarafta bulunan Flash Pass hizmet noktasından geçebilirsin.
  • Eğer iç hatlar seyahatin için Flash Pass hizmetini satın aldıysan, terminal orta giriş kapısından giriş yapıp, solunda yer alan Flash Pass hizmet noktasından, ardından iç hatlar giden yolcu 2. güvenlik taramasında G kontuarının karşısında bulunan asma katta Flash Pass hizmet noktasından geçiş yapabilirsin.
    Eğer dış hatlar seyahatin için Flash Pass hizmetini satın aldıysan, terminal orta giriş kapısından giriş yapıp, solunda yer alan Flash Pass hizmet noktasından, ardından dış hatlar giden yolcu pasaport kontrol noktasının sağında bulunan Flash Pass hizmet noktasından geçiş yapabilirsin.
  •      İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nı kullanarak Türkiye’ye giriş yapıyorsan, uçaktan inip terminale giriş yaptıktan sonra, pasaport kontrol noktasının solunda bulunan Flash Pass hizmet noktasından yararlanabilirsin.

Ayrıca yolcu hizmeti satın aldığın günden sonraki 90 gün içinde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nı kullanarak Türkiye’ye dönüş yaparsan, terminalin gelen yolcu girişinde solda bulunan Flash Pass pasaport kontrol noktasından da hızlı geçiş yapabiliyorsun.

 

“Bana da Flash Pass” Diyorsan

Seyahat öncesi sana hız kazandıracak Flash Pass hizmet kodlarını buraya tıklayarak satın alabilirsin.

 

Flash Pass ile Hızlı Bir Şekilde Geçip Gidebileceğin Noktalar

  • Terminal ana girişi iç ve dış hatlar gidiş yolcu katı orta giriş kapısı (Flash Pass tabelasının asılı olduğu giriş noktası),
  • İç hatlar ikinci güvenlik kontrol noktası (İç hatlar gidiş katı G kontuarının karşısında bulunan asma katta Flash Pass tabelasının bulunduğu nokta),
  • Dış hatlar gidiş katı pasaport kontrol noktası (33 numaralı pasaport bankosu, dış hatlar gidiş katı pasaport kontrol noktası),
  • Dış hatlar geliş katı pasaport kontrol noktası (18 numaralı pasaport bankosu, dış hatlar geliş katı pasaport kontrol noktası).

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.