Yukarıda doldurulan form ING BANK’a aittir. Paylaşacağınız bilgiler ING BANK tarafından alınıp, yıllık kart aidatı bedeli 73 TL olan ING Pegasus BolBol Classic Kredi Kartı için veya yıllık kart aidatı 197 TL olan ING Pegasus BolBol Premium Kredi Kartı resmi başvuru sayılacaktır. Başvuru yapmanız halinde muhatabınızın ING BANK olduğunu kabul etmiş olmaktasınız. Girdiğiniz bilgiler Pegasus'ta tutulmamaktadır.

 

ING Pegasus BolBol Premium Kredi Kartı

ING Pegasus BolBol Premium Kredi Kartı ile yapacağınız her 100 TL harcamaya 50 BolPuan, kazanırsınız.

ING Pegasus BolBol Premium Kredi Kartı sahipleri, Pegasus BolBol programının tüm avantajlarına sahip olacağı gibi, ING Bonus'un taksit yapma ve Bonus puan kazandırma avantajlarından da faydalanırlar. Temassız özelliğini kullanarak ödemelerinizi kolayca yapabilir ve yılda 1 kez ücretsiz Seyahat Sigortası hizmetinden yararlanabilirsiniz.

ING Pegasus BolBol Premium Kredi Kartınızla Sabiha Gökçen Havalimanı’nda geçerli

  • Yılda 10 kez Ücretsiz Flash Pass Hizmetinden
  • Yılda 10 kez %50 indirimli Lounge Hizmetinden
  • Yılda 10 kez %50 indirimli Vale Parking Hizmetinden faydalanabilirsiniz.

*Fatura ve vergi ödemeleri, sigorta hizmetleri, kamu işlemleri ve hizmetleri, köprü ve otoyol ücretleri ve para cezaları BolPuan kazanımına dahil değildir. Bir ekstre döneminde kazanılabilecek maksimum BolPuan miktarı, kart limitinin %1’i kadar TL karşılığı BolPuandır. Bir ekstre döneminde limitin üzerinde yapılan harcamalardan ilave BolPuan kazanımı olmayacaktır

ING Pegasus BolBol Classic Kredi Kartı

ING Pegasus BolBol Classic Kredi Kartı ile yapacağınız her 100 TL harcamaya 20 BolPuan, yapacağınız her 100 TL’lik uçak bileti ya da otel konaklama harcamasına da 40 BolPuan kazanırsınız.

ING Pegasus BolBol Classic Kredi Kartı sahipleri, Pegasus BolBol programının tüm avantajlarına sahip oldukları gibi, ING Bonus'un taksit yapma ve Bonus puan kazandırma avantajlarından da faydalanırlar. Temassız özelliğini kullanarak ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.

*Fatura ve vergi ödemeleri, sigorta hizmetleri, kamu işlemleri ve hizmetleri, köprü ve otoyol ücretleri ve para cezaları BolPuan kazanımına dahil değildir. Bir ekstre döneminde kazanılabilecek maksimum BolPuan miktarı, kart limitinin %0.5’i kadar TL karşılığı BolPuandır. Bir ekstre döneminde limitin üzerinde yapılan harcamalardan ilave BolPuan kazanımı olmayacaktır.

Bol Bol Puan Kazanın

ING Pegasus BolBol Premium Kredi Kartı ve ING Pegasus BolBol Classic Kredi Kartı ile Pegasus Havayollarından yapacağınız harcamalarda daha çok BolPuan kazanırsınız. Pegasus BolBol üyeliğiniz ile Pegasus Havayolları’ndan yaptığınız her 100 TL harcamadan kredi kartı harcamanızdan kazanacağınız puana ek, uçuşunuz gerçekleştikten sonra  100 BolPuan daha kazanırsınız.

Hemen başvurun, ING Bonus avantajlarından faydalanırken BolPuan biriktirin!

BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN

Kazanılan Puanların Kullanımı

BolPuanlarınızı flypgs.com'dan bilet veya ek hizmet satın alımlarınızda ister indirim ister bedava alışveriş için kullanabilirsiniz. Ayrıca Bonus Card Program ortaklarında kazandığınız Bonus'ları ise yine Bonus Card Program ortaklıklarında yapacağınız alışverişlerinizde kullanılabilirsiniz.

 

Diğer Özellikler

Acil nakit ihtiyaçlarınızın olması halinde Nakit Avans özelliği ile 7/24 kullanılabilir kart limitiniz kadar nakit çekebilir, isterse peşin, isterseniz de 9 aya varan taksitlerle geri ödeme yapabilirsiniz. +destek ile ihtiyaç duyulan anlarda asistan hizmetlerinden faydalanabilir, acil sağlık hizmetlerinden çilingire pek çok konuda ING Pegasus BolBol Premium Kredi Kartı ve ING Pegasus BolBol Classic Kredi Kartı ile ücretsiz hizmet alabilirsiniz. ING Pegasus BolBol Premium Kredi Kartı ve ING Pegasus BolBol Classic Kredi Kartı ile yapılan harcamaları taksitlendirebilir, ek taksit isteyebilir ya da ödemeleri erteleyebilirsiniz. OGS ödemeleri, Turkcell cep telefonu faturası gibi düzenli harcamaları için ek masraf olmaksızın otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

 

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.