ING Bank Pegasus Plus Kart 

ING Bank Pegasus Plus Kart ile yapacağınız harcamaların tutarının %0.5*'i oranında UçuşPuan kazanırsınız.

ING Bank Pegasus Plus Kart sahipleri, Pegasus Plus programının tüm avantajlarına da sahip olacağı gibi, ING Bonus'un taksit yapma ve Bonus puan kazandırma avantajlarından faydalanırlar.

Yukarıda doldurulan form ING BANK’a aittir. Paylaşacağınız bilgiler ING BANK tarafından alınıp, Pegasus Plus Kart için resmi başvuru sayılacaktır. Başvuru yapmanız halinde muhatabınızın ING BANK olduğunu kabul etmiş olmaktasınız. Girdiğiniz bilgiler Pegasus'ta tutulmamaktadır

Bol Bol UçuşPuan Kazanımı


ING Bank Pegasus Plus kart ile yapacağınız harcamalarınızdan %0.5 UçuşPuan*, Pegasus Plus programından da Pegasus Havayolları’ndan yaptığınız harcamalardan uçuşunuzun ardından yüklenmek üzere %2 UçuşPuan kazanırsınız.

Hemen başvurun, ING Bonus avantajlarından faydalanırken UçuşPuan biriktirin! 

https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/ing-pegasus-plus-kart

*Fatura ve vergi ödemeleri, sigorta hizmetleri, kamu işlemleri ve hizmetleri, köprü ve otoyol ücretleri ve para cezaları UçuşPuan kazanımına dahil değildir. Bir ekstre döneminde kazanılabilecek maksimum UçuşPuan miktarı, kart limitinin %0,5’i kadardır. Bir ekstre döneminde limitin üzerinde yapılan harcamalardan ilave UçuşPuan kazanımı olmayacaktır.Kazanılan Puanların Kullanımı


1 UçuşPuan 1 TL olup 5 TL ve üzerindeki UçuşPuan'larınızı flypgs.com'dan bilet veya ek hizmet satın alımlarınızda ister indirim ister bedava alışveriş için kullanabilirsiniz. Ayrıca Bonus Card Program ortaklarında kazandığınız Bonus'ları ise yine Bonus Card Program ortaklıklarında yapacağınız alışverişlerinizde kullanılabilirsiniz.


Diğer Özellikler


Acil nakit ihtiyaçlarınızın olması halinde Nakit Avans özelliği ile 7/24 kullanılabilir kart limitiniz kadar nakit çekebilir, isterse peşin, isterseniz de 9 aya varan taksitlerle geri ödeme yapabilirsiniz.
+destek ile ihtiyaç duyulan anlarda asistan hizmetlerinden faydalanabilir, acil sağlık hizmetlerinden çilingire pek çok konuda ING Bank Pegasus Plus Kart ile ücretsiz hizmet alabilirsiniz.
ING Bank Pegasus Plus Kart ile yapılan harcamaları taksitlendirebilir, ek taksit isteyebilir ya da ödemeleri erteleyebilirsiniz.
OGS ödemeleri, Turkcell cep telefonu faturası gibi düzenli harcamaları için ek masraf olmaksızın otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

 

ING Bank Pegasus Plus Kart' a SMS ile başvurmak için PGS yazıp boşluk bırakarak

TC Kimlik Numaranızı 2205'e göndermeniz yeterli.

ÖRN: PGS 12345678910

 

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PC12345 ile başlayan belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.