ING Bank Pegasus Plus Premium Kredi Kartı

ING Bank Pegasus Plus Premium Kredi Kartı ile yapacağınız harcamaların tutarının %1*'i oranında UçuşPuan kazanırsınız.

ING Bank Pegasus Plus Premium Kredi Kartı sahipleri, Pegasus Plus programının tüm avantajlarına sahip olacağı gibi, ING Bonus'un taksit yapma ve Bonus puan kazandırma avantajlarından da faydalanırlar. Temassız özelliğini kullanarak ödemelerinizi kolayca yapabilir ve ücretsiz Seyahat Sigortası hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Pegasus Plus Premium Kredi Kartınızla Sabiha Gökçen Havalimanı’nda geçerli

· Yılda 6 kez Ücretsiz Fast Track Hizmetinden

· Yılda 6 kez %50 indirimli Lounge Hizmetinden

· Yılda 6 kez %50 indirimli Vale Parking Hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Yukarıda doldurulan form ING BANK’a aittir. Paylaşacağınız bilgiler ING BANK tarafından alınıp, yıllık kart aidatı bedeli 159 TL olan ING Pegasus Plus Premium Kredi Kartı için resmi başvuru sayılacaktır. Başvuru yapmanız halinde muhatabınızın ING BANK olduğunu kabul etmiş olmaktasınız. Girdiğiniz bilgiler Pegasus'ta tutulmamaktadır.

*Fatura ve vergi ödemeleri, sigorta hizmetleri, kamu işlemleri ve hizmetleri, köprü ve otoyol ücretleri ve para cezaları UçuşPuan kazanımına dahil değildir. Bir ekstre döneminde kazanılabilecek maksimum UçuşPuan miktarı, kart limitinin %1’i kadardır. Bir ekstre döneminde limitin üzerinde yapılan harcamalardan ilave UçuşPuan kazanımı olmayacaktır.

 
 
ING Bank Pegasus Plus Classic Kredi Kartı 

ING Bank Pegasus Plus Classic Kredi Kartı ile yapacağınız harcamaların tutarının %0.5*'i , yapacağınız seyahat harcamalarının tutarının %1*’i oranında UçuşPuan kazanırsınız.

ING Bank Pegasus Plus Classic Kredi Kartı sahipleri, Pegasus Plus programının tüm avantajlarına sahip oldukları gibi, ING Bonus'un taksit yapma ve Bonus puan kazandırma avantajlarından da faydalanırlar. Temassız özelliğini kullanarak ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Yukarıda doldurulan form ING BANK’a aittir. Paylaşacağınız bilgiler ING BANK tarafından alınıp, yıllık kart aidatı bedeli 59 TL olan ING Pegasus Plus Classic Kredi Kartı için resmi başvuru sayılacaktır. Başvuru yapmanız halinde muhatabınızın ING BANK olduğunu kabul etmiş olmaktasınız. Girdiğiniz bilgiler Pegasus'ta tutulmamaktadır.

*Fatura ve vergi ödemeleri, sigorta hizmetleri, kamu işlemleri ve hizmetleri, köprü ve otoyol ücretleri ve para cezaları UçuşPuan kazanımına dahil değildir. Bir ekstre döneminde kazanılabilecek maksimum UçuşPuan miktarı, kart limitinin %0,5’i kadardır. Bir ekstre döneminde limitin üzerinde yapılan harcamalardan ilave UçuşPuan kazanımı olmayacaktır.

  

 

Bol Bol UçuşPuan Kullanımı

ING Bank Pegasus Plus Premium Kredi Kartı ve ING Bank Pegasus Plus Classic Kredi Kartı ile Pegasus Plus programından da puan kazanırsınız. Pegasus Havayolları’ndan yaptığınız harcamalardan uçuşunuzun ardından yüklenmek üzere %2 UçuşPuan kazanırsınız.

Hemen başvurun, ING Bonus avantajlarından faydalanırken UçuşPuan biriktirin! 

https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/ing-pegasus-plus-kart 

 


Kazanılan Puanların Kullanımı

1 UçuşPuan 1 TL olup 5 TL ve üzerindeki UçuşPuan'larınızı flypgs.com'dan bilet veya ek hizmet satın alımlarınızda ister indirim ister bedava alışveriş için kullanabilirsiniz. Ayrıca Bonus Card Program ortaklarında kazandığınız Bonus'ları ise yine Bonus Card Program ortaklıklarında yapacağınız alışverişlerinizde kullanılabilirsiniz.

 


Diğer Özellikler

Acil nakit ihtiyaçlarınızın olması halinde Nakit Avans özelliği ile 7/24 kullanılabilir kart limitiniz kadar nakit çekebilir, isterse peşin, isterseniz de 9 aya varan taksitlerle geri ödeme yapabilirsiniz.
+destek ile ihtiyaç duyulan anlarda asistan hizmetlerinden faydalanabilir, acil sağlık hizmetlerinden çilingire pek çok konuda ING Bank Pegasus Plus Premium Kredi Kartı ve ING Bank Pegasus Plus Classic Kredi Kartı ile ücretsiz hizmet alabilirsiniz.
ING Bank Pegasus Plus Premium Kredi Kartı ve ING Bank Pegasus Plus Classic Kredi Kartı ile yapılan harcamaları taksitlendirebilir, ek taksit isteyebilir ya da ödemeleri erteleyebilirsiniz.
OGS ödemeleri, Turkcell cep telefonu faturası gibi düzenli harcamaları için ek masraf olmaksızın otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

 

ING Bank Pegasus Plus Premium Kredi Kartı'na SMS ile başvurmak için PGS yazıp boşluk bırakarak
TC Kimlik Numaranızı 2205'e göndermeniz yeterli.
ÖRN: PGS 12345678910
 
 

ING Bank Pegasus Plus Classic Kredi Kartı'na SMS ile başvurmak için PGSKLASIK yazıp boşluk bırakarak
TC Kimlik Numaranızı 2205'e göndermeniz yeterli.
ÖRN: PGSKLASIK 12345678910

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.