TAV Lounge

Misafirlerimiz aşağıdaki TAV Lounge’larından Pegasus’a özel indirim ile faydalanabilir.

İzmir - "primeclass" Lounge

Lokasyon: İç Hatlar Terminali Son Güvenlik Kontrolü Sonrası

Yolcularımız, uçuş öncesi "primeclass" Lounge’un rahat ortamında TV, gazete, dergi, kablosuz internet, playstation, business corner, faks ,tablet bilgisayar,duş imkanı gibi imkânlardan yararlanırken sınırsız açık büfesinin tadını çıkarabilirler. Salonda ayrıca çocuklar için bir çocuk oyun odası bulunuyor.

Ankara - Dış Hatlar Comfort Lounge

Lokasyon: Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pasaport Kontrolü Sonrası Asma Kat

Aydınlık ve rahat bir dekorasyona sahip olan salon; farklı gazete ve dergi alternatifleri, internet ve TV izleme imkanı, tablet bilgisayar kullanımı, playstation, duş kullanımı, self-servis aperatif büfe gibi hizmetlerle misafirlerine 7 gün/24 saat keyifli bir atmosfer sunuyor.

 

Frankfurt - "primeclass" Lounge

Lokasyon: Frankfurt Havalimanı Terminal 2 Pasaport Kontrolü Sonrası E Kanadında

Aydınlık ve rahat bir dekorasyona sahip olan salon; farklı gazete ve dergi alternatifleri, internet ve TV izleme imkanı, duş kullanımı, bar,self-servis aperatif büfe gibi hizmetlerle misafirlerine 7 gün/24 saat keyifli bir atmosfer sunuyor.

Kopenhag - "primeclass" Lounge

Lokasyon: Kopenhagen Kastrup Havalimanı Pasaport Kontrolü Sonrası D Kanadında

Aydınlık ve İskandinav tarzı rahat bir dekorasyona sahip olan salon; farklı gazete ve dergi alternatifleri, internet ve TV izleme imkanı, bar,self-servis aperatif büfe gibi hizmetlerle misafirlerine 7 gün/24 saat keyifli bir atmosfer sunuyor.

Zürih - "primeclass" Lounge

Lokasyon: Zürih Havalimanı Pasaport Kontrolü Sonrası E Kanadında

Panoramik manzara eşliğinde aydınlık ve rahat bir dekorasyona sahip olan salon; farklı gazete ve dergi alternatifleri, VIP odaları, duş, internet ve TV izleme imkanı, bar,self-servis aperatif büfe gibi hizmetlerle misafirlerine 7 gün/24 saat keyifli bir atmosfer sunuyor.
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.