Biletin Yanmasın Diye Sınırsız Değişiklik Hakkı: Pegasus Flex

Biletini aldığın tarih ya da saatte bir aksilik çıkacağını düşünüyorsan, kafandaki can sıkıcı ihtimalleri düşünüp hemen bilet satın almaktan vazgeçme! Biletini satın alırken, Pegasus Flex’i biletine ekle, daha sonra sınırsız değişim hakkının keyfini yaşa!

Şöyle Anlatalım:

Canın bu aralar seyahatler çekiyor ve hemen bir uçak bileti alarak ilk adımını atmak istiyorsun. Uçak biletini satın alıp seyahat planlarına başlayacaksın fakat uçuş zamanına yakın bir sürede bir aksiliğin çıkması ihtimalini düşünüyor ve uçak biletinin yanacağından endişe duyuyorsun.

Endişe etme! Tüm ihtimallerin çözüm ile bittiği Pegasus Flex ile tanış.

Yurt içi ya da yurt dışı fark etmez; nereye uçarsan uç, satın alma işlemi sırasında biletine ekleyeceğin Pegasus Flex ile sınırsız bilet değiştirme hakkına sahip ol. Yani eğer uçuş tarihinde seyahate çıkamıyorsan hiç ceza ödemeden, biletini en müsait olduğun tarihe ve parkura ertele ya da seyahat tarihini öne çek. Planını uçak biletine göre değil, uçak biletini planına göre belirle.

Peki, Flex’i Nasıl ve Ne Kadara Alırsın?

Web sitemiz, acentelerimiz ve çağrı merkezimiz üzerinden satın alma işlemini yaptığın sırada, biletine Pegasus Flex’i de ekleyebilirsin. Pegasus Flex’in kişi başı tek yön bilet için ücreti iç hatlarda 12,99 TRY’den, dış hatlarda ise 9,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Flex Hakkında Bilmen Gerekenler Var

· Pegasus Flex’i sadece biletleme esnasında satın alabileceksin ve Flex uygulaması sadece satın aldığın bilet için geçerli olacak.

· Uçuşuna en az 6 saat kalan uçak biletini alırken, Pegasus Flex hizmetini de satın alabileceksin. Bilet alacağın uçuşa 6 saatten daha az bir süre kaldıysa Flex hizmetinden yararlanamazsın.

· Flex satın alınan uçuşta değişiklik yaparken, Flex’i kullanabilmek ve ceza ücreti ödememek için değişikliği uçuştan en az 2 saat önceden yapmalısın. 

· Değişiklik yapacağın uçuş ile eski uçuşun arasında fark var ise bu fark tahsil edilecek.

· Değişiklik yapılan parkurun Flex ücreti ile ilk parkurun Flex ücreti arasında fark var ise fark, iade veya tahsil edilecek.

· Pegasus Flex’i sadece değişiklik için kullanabilirsin, iadeyi kapsamaz.

· Pegasus Flex’i sadece uçuş değişikliklerinde kullanabilirsin, isim değişikliğini kapsamaz.

· Pegasus Flex’i ücretli opsiyon satın aldığın takdirde kullanamazsın. Ürün, opsiyonlu PNR’larda ödeme sayfasında gösterilmez. 

· Check-in yapmış olsan bile uçuşundan en geç 2 saat önce Flex ile değişiklik yapabileceksin.

· Çağrı Merkezi üzerinden yapılan bilet değişikliklerinde ayrıca hizmet bedeli tahsil edilecek.

· Pegasus Flex’i; Süper Eko, Eko veya Avantaj Paket tercihlerinde satın alabileceksin. Eğer Business Flex Paket’i tercih edersen Flex’e ihtiyaç duymazsın. Çünkü Business Flex Paket, değişiklik hakkını da içeren en kapsamlı paketimizdir.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.