Pegasus’ta Satın Aldığın Bileti 12 Saat İçerisinde Ücretsiz İptal Edebildiğini Biliyor musun?

Biletini satın aldığın andan itibaren 12 saat içinde ücretsiz iptal etme şansı Pegasus’ta! Hadi sen de Pegasus avantajları ile biletini almak için hemen tıkla.

Ücretsiz ve Tam İade İmkanı Nedir?

Şöyle anlatalım:

Pegasus’un ucuz uçak bileti kampanyalarını yakaladın ve aniden bir çılgınlık yapmak istedin. Hiçbir plan yapmadan arkadaşınla birlikte tatile gitmeye karar verdin. Arkadaşına bu teklifi sunmak için aradın fakat ulaşamadın. Pegasus’un ucuz uçak bileti kampanyasını yakalamışken bunu da kaçırmak istemiyorsun tabii. Bu yüzden arkadaşına sormadan ona da bilet aldın. İçin rahat, arkadaşın tatile gidemeyeceğini söylese bile 12 saat içerisinde bileti kesintisiz iptal ederek paranın tamamını iade alabilirsin.

12 saat içerisinde kesintisiz iptal hakkında bilmen gerekenler:

  • Uçuşuna 24 saatten daha kısa süre var ise biletleme işlemini yaptıktan sonraki 30 dakika içinde kesintisiz iptal ederek paranın tamamını iade alabilirsin.
  • Uçuşuna 24 saatten daha uzun süre var ise 12 saat içinde kesintisiz iptal ederek paranın tamamını iade alabilirsin.

Ücretsiz bilet iptalinden faydalanmak için yapman gereken tek şey biletini Pegasus'tan almak! Hadi biletini almak için hemen tıkla! 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.