• TR

Türkiye’de ucuz tatil yapmak istiyorsunuz ve seçeneklerinizi düşünüyorsunuz. Türkiye’nin en güzel yanı, sizi bu konuda her açıdan desteklemesi… Türkiye’de gece hayatı ve sanat etkinlikleri gibi eğlenceli şeyler ucuzdur; konaklama ve yeme içme olanakları ise çok daha uygun fiyatlıdır.

dolar euro ucuz tatil türkiye

Türkiye’de Ucuz Tatil Yapabileceğiniz Yerler Nelerdir?


Türkiye’de ucuz tatil için nereye gidilir?” diye merak ediyorsanız sizin için birkaç tavsiye hazırladık. Yaz aylarında farklı, kış aylarında farklı tatil konseptleri sunan Türkiye’de ucuz tatil yapabileceğiniz birçok yer var. Zengin kültürü olan bir yeri keşfetmek, büyüleyici doğal güzellikler eşliğinde kafa dinlemek ve masmavi denizin tadını çıkarmak istiyorsanız hepsini Türkiye’de uygun fiyatlarla yapabilirsiniz.


Kozmopolit Bir Tatil Beldesi: Marmaris

Muğla’nın en ünlü tatil beldesi olarak kabul edilebilecek Marmaris, hangi sezonda gideceğinizi biliyorsanız ucuzdur. Marinasında dünyanın en zengin insanlarına ait yatları görmek, Marmaris’in pahalı olduğunu düşündürebilir; ama ne zaman gideceğinizi biliyorsanız burada ucuza kalacak yer bulmak mümkün olur. Türkiye’nin en kozmopolit tatil yerlerinden biri olan Marmaris’te sonbaharın sonlarına doğru ucuza konaklayabilirsiniz..

Muğla Uçak Bileti Ara


Üç Mevsim Sıcak Şehir: Antalya

Türkiye’nin en güzel tatil yerlerinden biri olan Antalya, doğal olarak çok talep görür. Yurt dışı merkezli birçok tur şirketi, Antalya için paket programlar satar. Böylece Antalya, dünyanın dört bir yanından tatilcileri bir araya getirir. Antalya’da ucuz tatil yapmak istiyorsanız önce kendinize ucuz otel bulmanız gerekir. Ucuz Antalya otellerinde kalmak, belki daha az konforlu olabilir; ama kesinlikle buna değer.

Antalya Uçak Bileti Ara


Doğal Bir Cennet: Olimpos

Doğanın kalbinde kafa dinleyeceğiniz, turkuaz renkli denize girip altın renkli kumsallarda uzanacağınız ve yüzyıllardır sönmeyen ateş Yanartaş’ı ziyaret edeceğiniz ekonomik bir tatil sizin için uygunsa rotanızı Olimpos bungalovlarına çevirebilirsiniz.


Türkiye’de Ucuz Tatil Rotası: Kuşadası

Aydın iline bağlı bir ilçe olan Kuşadası, Türkiye’de turizmin en değerli noktalarından biri aynı zamanda. Burada ucuz tatil yapmak mümkün, çünkü seçenek çok fazla. Kuşadası’ndaki ucuz apartlar ve pansiyonlar, konaklamak için ekonomik yerler. Yeme-içme konusu için Kuşadası’ndaki yerel restoranlar tercih edilebilir. Gece hayatı ise her yerde olduğu gibi diğer şeylere göre biraz pahalı kalıyor.

İzmir Uçak Bileti Ara


Masmavi Bir Şehir: Didim

Aydın’ın ilçesi olan Didim, son yıllarda giderek popülerleşip fazla talep alsa da burada ucuz tatil olanakları bulmak hala mümkün. Didim’e gitmeyi düşünüyorsanız ve daha ekonomik fiyatlara konaklamak istiyorsanız öncelikle sezon dışı tarihleri seçmeniz (mesela ekim gibi) önemli.

Türkiye’de Ucuz Tatil Yapmak için Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Türkiye’de ucuz tatil yapmak için erken rezervasyon kampanyalarına dikkat etmeniz gerekir. Özellikle yaz tatilini Türkiye’de geçirmek isteyenler, uçak biletini ve otel rezervasyonunu erken yaparak uygun fiyatlı tatil fırsatları yakalayabilir.

  • Paket tatil opsiyonlarını inceleyebilirsiniz. Bu şekilde yeme-içme, konaklama ve ulaşım konusunu ekonomikleştirebilirsiniz.
  • Türkiye’de toplu taşıma kullanmak her zaman daha ucuz bir seçenektir.
  • Türkiye’de alışveriş yaparken pazarlık yapmanız mümkündür. Özellikle seyyar satıcılardan aldığınız fiyatları bu yöntemle düşürebilirsiniz.

Türkiye'de Ucuz Tatil Yapmak için Bilmeniz Gerekenler

Türkiye’de tatil yapmak ne kadara mal olur?

Türkiye’de ulaşım pahalı mı?

Türkiye’deki havalimanları için en ucuz ulaşım yöntemi nedir?

İstanbul havalimanları-şehir merkezi arasındaki en ucuz ulaşım yöntemi nedir?

Türkiye’de ucuz yemek nerede bulunur?

Türkiye’de ucuza kalacak yerler nasıl bulunur?

Türkiye’de araç kiralama ucuz mu?

Türkiye’de gece hayatı ucuz mu?

Türkiye’de ucuz GSM operatörleri bulabilir miyim?

Türkiye’ye evcil hayvanla gitmek çok masraflı olur mu?

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.