Kültür mozaiği ve medeniyetler beşiği olan Türkiye, bir ömre sığmayacak bir ülke. Avrupa ve Asya arasında bin yıllardır bir köprü olan bu ülkeyi kimler yurt bellememiş ki: İyonlar, Helenler, Asurlular, Persler, Romalılar, Bizanslılar… Nihayetinde Osmanlı İmparatorluğu ile beraber altın çağını yaşayan bu coğrafya, günümüzde on binlerce yıla tarihlenen kıymetli eserlerin yanı sıra dünyayı şekillendirmiş imparatorlukların en görkemli eserlerini ve tabiatın bize sunduğu armağanların keşfedilebildiği bir yer. Türkiye gezisi yapmayı düşünüyorsanız aşağıdaki seyahat deneyimlerini mutlaka yaşamanızı tavsiye ederiz.

tarihi İstanbul turları

efes antik gezi turları

Göbeklitepe gezi turu

ölüdeniz gezi turu

Pamukkale gezi turu

Kapadokya gezi turu

Pegasus Blog'dan İlham Al!

kars gezisi
Kars Gezi Rehberi: Kars’a Gitmeden Önce Bilmen Gereken Her Şey
Türkiye’nin doğusunda mistik ve kültürel bir tura çıkmaya hazırlan. Geçmişine sahip çıkan şehirlerden Kars, gezilip görülecek tarihi yerleri ve insana tabiata tekrar tekrar aşık eden doğal alanlarıyla her gezginin keşif planlarına eklemesi...
Devamını Oku
İstanbul'daki kamp yerleri
İstanbul ve Çevresinde Kamp Yapılabilecek Yerler I: Maşukiye, Sapanca ve İğneada
İstanbul’da kamp yapılacak yerlerde gezintiye çıkıyoruz. Yoğun iş temposu, bitmeyen sınavlar, kalabalık, gürültü, hızlı geçen zaman, kirli hava… Bunları ardında bırakman o kadar da zor değil. Bir hafta sonunu ayarla, malzemeleri toparla ve kampa git.
Devamını Oku
Doğu Ekspresi Hakkında Her Şey
Doğu Ekspresi Hakkında Herşey : Nostaljik Bir Macera Peşinde
Doğu Ekspresi hakkında ne biliyorsun? Daha önce hiç uzun süren bir tren yolculuğu yaptın mı? El değmemiş doğanın eşsiz manzaraları eşliğinde tren hafif sallantılarla ilerlerken muhabbet etmenin ya da kitap okumanın keyfini yaşadın mı?
Devamını Oku
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.