BİLET İŞLEMLERİM

Online kanallardan ve çağrı merkezinden alınan biletlerin değişiklik, iptal vb işlemlerini ve rezervasyonların bilete çevrilmesini buradan yapabilirsiniz.

Tüm rezervasyonlarınızı görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

UÇUŞUNUZ İÇİN HİZMETLER

Ek Bagaj Koltuk Seç Yemek Seç

Biletlenmiş olan rezervasyonunuzu görüntüleyebilir, Elektronik Biletinizi yazdırabilirsiniz.

Ek bagaj satın almak için aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Koltuk seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Yemek seçimi yapmak için, aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Aşağıda bulunan alanlara Rezervasyon Kayıt Numaranızı (PNR) ve Soyadınızı girerek devam butonuna basınız.

Kampanyalardan Haberdar Ol

Size özel hazırladığımız Pegasus fırsatlarından haberdar olmak için kaydolun.

Pegasus Kampanyalar

Kayak Sezonu Başlıyor

2015'e muhteşem bir kayak tatili ile başlamak için işte fırsat! Sen de 31 Aralık'a kadar biletini flypgs.com’dan al, 19 Ocak - 29 Mart tarihleri arasında Viyana, Münih, St. Etienne, Milano, Zürih, Basel, Belgrad, Bükreş, Cenevre ve Bişkek'e gidiş-dönüş 130 €'dan başlayan fiyatlarla uçmanın keyfini yaşa.
Detaylı Bilgi

Yurt içinde kış seyahati keyfi

Bu kış yurt içinde seyahat etmenin keyfine varmak için 21 Kasım’a kadar biletini flypgs.com’dan al, 1 Aralık-31 Mart tarihleri arasında yurt içine 39,99 TL’den, Türkiye varışlı çıkışlı Kıbrıs hatlarında ise 52,99 TL’den başlayan fiyatlarla dilediğince uç!
Detaylı Bilgi

Yeni Ülkeler Görmenin Tam Zamanı

Yeni ülkelere seyahat etmek için  plan yapmanın tam zamanı! 16 Kasım'a kadar biletlerini flypgs.com’dan al, 1 Aralık  - 31 Mart tarihleri arasında 49,99 €'dan başlayan fırsatlarla yurt dışına seyahat etmenin tadını çıkar.
Detaylı Bilgi

İlham verici seyahat tüyoları ve özel Pegasus fırsatlarından haberdar olmak ister misin?

Hemen e-posta adresini bizimle paylaş