• Ana Sayfa
  • Eğlence
  • Krasnodar Gece Hayatı Nasıl? Krasnodar Bar ve Gece Kulüplerini Keşfet!
Krasnodar gece kulüpleri

Krasnodar Gece Hayatı Nasıl? Krasnodar Bar ve Gece Kulüplerini Keşfet!

Krasnodar gece hayatını mercek altına alacağımız bu yazıda Krasnodar gece kulüplerini ve eğlence mekanlarını gezeceğiz. Krasnodar gece hayatında dikkat edilmesi gereken şeylerden de bahsetmeyi unutmayacağız. Rus gece hayatının güneydeki merkezi Krasnodar, gizli kalmış cennetlerde kendi maceralarını yaşamak isteyenler için bire bir…

Krasnodar Nerede?

Krasnodar nerede

Kaynak

Rusya’nın güneyinde, Kuzey Kafkasya’da bulunan Krasnodar, Karadeniz ile Azak Denizi arasında kalan toprakların orta kesiminde bulunuyor.

Güney Rusya’nın sembolik başkenti Krasnodar, Kuban Nehri’nin iki yakası etrafında gelişmiş bir şehir. Park ve bahçelerle dolu şehir planlaması ve tarihiyle de Rus kültüründe de önemli bir yere sahip; burası ünlü Rus çariçesi Büyük Katerina’nın gözetimiyle Rus sınırlarını koruma amacıyla kurulmuş. Sanatsal bir çehreye sahip şehrin her köşesinde heykeller ve anıtlarla karşılaşıyorsun. Ünlü asker ve sanatçıların heykelleriyle süslenmiş parklarda güzel havaların tadını çıkarmak, Krasnodarlılar için vazgeçilmez bir tutku. Dolu dolu geçen bir Krasnodar gecesinden sonra sen de mutlaka kahvaltılıklarını yanına al ve güne Gorki Parkı’nda başla. Gecenin yorgunluğundan hiçbir şey kalmayacak!

Krasnodar’da Gece Hayatı Nasıl?

Krasnodar gece hayatı

Başlığa yanıt olarak “yıkılıyor” diyebiliriz. Neden? Fiyatlar uygun, mekanlar çok ve nüfus genç. Krasnodar’da 12 tane üniversite bulunması ve şehrin, aynı zamanda bir öğrenci kenti olması da Krasnodar gece hayatını daha renkli kılıyor.

Sokaklara Taşar Müzik Sesleri: Krasnodar Geceleri

Krasnodar geceleri hayatı nasıl

Krasnodar gece hayatı, birbirinden eğlenceli mekanları keşfederken sosyalleşebileceğin, kocaman bir dünya. Yeşili bol, yaşam standartları yüksek bu kent, yaz-kış dışarı çıkılabilir iklimiyle de Krasnodar gece hayatını dört mevsime yayıyor. Krasnodar gece hayatının kalbi, şehrin en merkezi yeri olan Krasnaya sokağında atarken şehirde kaybolmayı sevenlerin keşfedebileceği birçok alternatif mekan da var.

En İyi Krasnodar Gece Kulüpleri ve Barları

Krasnodar'ın en iyi barları.

Krasnodar gece hayatının tam içine dalabileceğin yerlere geldik. Sabaha kadar süren programlarıyla Krasnodar gece kulüplerinde eğlence 24 saat devam ediyor. Yerel kültürü keşfedeceğin daha sakin bir gece istiyorsan Krasnodar barlarını gezebilirsin. Gerçi bazı Krasnodar gece mekanlarında aradığın sakinliği bulamayabilirsin. Özellikle canlı müzik yapılan yerlerde kendini bir anda pistte bulman çok olası!

Başlamadan önce şuraya en ucuz Krasnodar uçak biletini bırakıyoruz.

#1 Puff Puff Pass

Krasnodar gece kulüpleri puff puff pass

Kaynak

Krasnodar gece hayatı mekanlarına Puff Puff Pass ile hızlı bir başlangıç yapıyoruz. Krasnodar’ın popüler gece mekanlarından Puff Puff Pass, eski tip oyun konsolları ve kaliteli müziğiyle biliniyor.

Krasnodar’da eğlenceli bir akşam geçirmek ve sosyalleşmek için Puff Puff Pass iyi bir seçim. Puff Puff Pass, adından da belli olduğu gibi bir nargile kafe. Duman altı mekanları sevmiyorsan burayı es geçebilirsin.     

Adres:Karasunskaya, 73

#2 Mr. Drunke Bar

Krasnodar barları

Kaynak

Kaliteli bir ortam, leziz yemekler ve keyifli içecekler… Krasnodar’da bir akşam dışarı çıkıp bu üçlüyle takılmak istersen Mr. Drunke Bar seni bekler.

Önemli maçların olduğu günlerde futbol yayını yapan Mr. Drunke Bar, Krasnodar şehir merkezine konumlanmış. Yolun Mr. Drunke Bar’a düşerse ızgara etlerini mutlaka dene. Hangisini seçersen seç, gelen ete bayılacaksın; bizden söylemesi!

Adres:Krosnoarmeyskaya, 58

#3 The Rock Bar

Rock Bar, Krasnodar

Kaynak

Rock müzik hayat tarzınsa Krasnodar’da mekanın belli: The Rock Bar. Klasik mimarisi, özel içecekleri ve “rocker” kitlesiyle olağanüstü bir atmosfere sahip The Rock Bar, hafta sonları canlı performanslara da sahne alıyor. Krasnodar’ın başarılı ve yerel rock gruplarını dinlemek için buraya gidebilirsin. Fiyatlar ucuz, mekan merkezi ve çalışanlar samimi. Daha ne diyelim.

Adres: Gorkogo, 104

#4 Wilson Pub

Krasnodar pub kültürü

Kaynak

En iyi Krasnodar barlarını tanıtmaya devam ediyoruz. Krasnodar gece hayatının bir diğer popüler mekanlarından Wilson Pub, iyi müzik dinlemek ve yeni insanlarla sosyalleşerek keyifli vakit geçirmek için gidilebilecek şık bir mekan. Hafta sonları şehrin en iyi gruplarının sahne aldığı Wilson Pub, ortalama fiyatlara sahip.

Wilson Pub ve The Rock Bar yan yana konumlanmış. Birini görmeye karar verirsen diğerine de mutlaka göz at. Krasnodar’da rock dolu bir gece geçirmenin yolu, bu iki eğlence mekanın olduğu sokaktan geçiyor.

Adres: Gorkogo, 104

#5 Belka & Strelka Bar

Krasnodar eğlence hayatı.

Kaynak

Şimdiye kadar Krasnodar’ın klasik ve popüler pub benzeri mekanlarını tanıttık. Akşam saatlerinde, yemek ve içecek eşliğinde keyifli vakit geçirilebilecek Krasnodar gece mekanlarından sonra sıra daha renkli mekanlara geldi. Akşam geceye bağlanırken dans etmek isteyenler için Krasnodar gece kulüpleri kapılarını açmaya başlıyor.

Belka & Strelka, Krasnodar’ın en iyi gece kulüplerinden biri. Fiyatlar uygun, ortam nezih ve müzik olağanüstü. Akşam saatlerinde şık bir restoran, geceleri eğlenceli bir gece kulübü olan Belka & Strelka, Krasnodar gece hayatının en iyi mekanlarından biri.

Adres: Zipovskaya, 5

#6 Sahar Club

Krasnodar Sahar Club

Kaynak

En iyi Krasnodar gece kulübü bir tane değil; birden fazla ve onlardan biri Sahar Club. Saat 23:00 civarı kapılarını açan Sahar Club, sabaha kadar kesintisiz müzik ve dans sunuyor.

Krasnodar’ın en merkezi caddesine konumlanmış çok katlı gece kulübü Sahar Club, şehrin yetenekli DJ’lerinin elektronik müzik tutkunlarıyla bir araya geldiği bir eğlence mekanı. Hafta sonlarında Rusya’nın en iyi DJ’lerine denk gelebileceğin Sahar Club, modern iç mekan tasarımı ve özel ışık gösterileriyle harika bir gece geçireceğin bir yer.

Adres: Krasnaya, 64

#7 Sgt. Peppers Bar

Kaynak

Tematik gecelerin ve canlı performansların düzenlendiği Sgt. Peppers Bar, Rock müzik hayranlarının bir araya geldiği başka bir Krasnodar gece mekanı. Genç kitlenin ve şehri ziyaret eden gezginlerin tercih ettiği Sgt. Peppers Bar’da, eğlence ve müzik asla bitmiyor!

Adres: Chapayeva, 94

#8 Krysha Lounge Bar

Krasnador gece kulüpleri

Kaynak

Krysha Lounge Bar, bulunduğu çatıdan sunduğu muhteşem Krasnodar manzaralarıyla ferah ortamlarda eğlenmeyi sevenlere hitap ediyor. Rahat ve yumuşak kanepelerle dekore edilen Krysha Lounge, modern iç mekan tasarımıyla oldukça şık bir gece mekanı.

Krasnodar gezisinde yapılacaklar ile ilgili biraz daha okuma yapmak istersen bu yazımıza bakabilirsin.

Rusya tatilin için en ucuz uçak biletlerine Pegasus ile ulaşabilirsin: Rusya uçak bileti

 

Bir cevap yazın