BolBol
Üye Girişi

Trabzon'da Gezilecek Yerler - Trabzon'da En Popüler 29 Yer

Keşif Bülteni
Aylık Seyahat Önerileri için E-Bültene Abone Ol

Bir yanında Karadeniz ve diğer yanında ise bir dizi dağın yer aldığı, zengin bir tarih ve kültüre sahip olan Trabzon; Türkiye’nin en önemli turistik yerlerinden biri olarak kabul ediliyor. Ziyaretçilerin sahilde yürümenin ve ilgi çekici fotoğraflar çekmenin keyfini çıkarabileceği Trabzon'daki plajlar ve kafeler, güzel vakit geçirmek için ideal yerler.

Şehir, doğanın güzelliklerini eşsiz turistik mekânlar ve lezzetli mutfağı ile birleştirerek Türkiye'nin en ünlü ve çekici turistik destinasyonlarından biri hâline geliyor. Hemen Trabzon uçak bileti için erken rezervasyon avantajlarından yararlanarak bu güzel şehrin her noktasını keşfedebilirsiniz.

Sümela Manastırı

Sümela Manastırı Trabzon'un en önemli turistik mekânlarından biri olan Sümela Manastırı; Maçka’nın zirvesinde, deniz seviyesinden yaklaşık 1200 metre yüksekte yer alıyor. Tarihi 4. yüzyıla kadar uzanan manastır, Meryem Ana Manastırı olarak da biliniyor. Bu dönemde Trabzon yakınlarındaki Maçka’nın dik yamaçlarında kurulmuş, sonrasında restore edilmiş. Vadiden yüksekliği yaklaşık 300 metre olan manastıra ulaşmak için dolambaçlı bir yoldan geçmeniz gerekiyor.

Manastırda ayrıca yeniden düzenlenen kemerlerle öne çıkan, sulama amaçlı su sağlayan bir kanal da bulunuyor. Trabzon Maçka gezilecek yerler listesinin başında bulunan manastır, muhteşem mimariye ve manzaraya hayranlıkla bakmak isteyen ziyaretçilere açık.

Ayasofya Müzesi

Geçmişi 13. yüzyıla kadar uzanan Ayasofya Müzesi, Karadeniz kıyısındaki Antik Bizans eserlerinden biri ve Trabzon’da gezilecek yerler listesinin başında bulunuyor. 13.yüzyılda kilise olarak inşa edilen yapı, Fatih Sultan Mehmet tarafından camiye dönüştürülmüş. Günümüzde müze olarak hizmet veriyor. Üç girişi bulunan müzenin on iki köşeli kubbesi ise mimari açıdan ilgi çekici.

Yapının freskleri; İncil'in farklı bölümlerini, 12 havarinin tasvirlerini, süslemeleri ve yüksek tavanı yansıtıyor. Selçuklu Dönemi İslam sanatının yanı sıra Hıristiyan sanatının etkilerinin de görüldüğü kubbe de dikkat çekici. İç kısmı çok renkli mozaik panellerle dekore edilen müzenin bahçesinde ise Antik Roma sütunlarının yanı sıra çan kulesini de görebilirsiniz.

Atatürk Köşkü

Soğuksu’da, çam ormanlarının arasında bulunan Atatürk Köşkü; aslında 19.yüzyılda Konstantin Kabayanidis tarafından yazlık olarak yaptırılan gösterişli bir konak. Aynı zamanda Atatürk'ün 1924 yılında Trabzon'a geldiğinde ağırlandığı yer. Bugün müze olarak hizmet veren binada sergilenen eserler arasında Atatürk'e ait tabloların yanı sıra 19. ve 20. yüzyıllara ait mobilya, porselen ve halılardan oluşan etnografik nitelikte 344 parça bulunuyor.

Trabzon merkezde gezilecek yerler arasında bulunan Atatürk Köşkü’ne giden yokuş yolda yürüyerek şehir manzarasını görebilirsiniz.

Bedesten Çarşısı

Şehrin en eski yapılarından biri olan Bedesten, Trabzon şehir merkezinde bulunuyor. Türk bedestenleri arasında bir kubbeye sahip olan tek bedesten olması ile biliniyor. Çarşının kesin yapım tarihi bilinmemekle beraber Osmanlı'nın Trabzon'u fethiyle birlikte bedestene dönüştürülmüş.

Çarşının içinde yöresel ürünler satan dükkanlar, antikacılar, bakırcılar, kuyumcular, kumaşçılar ve otantik bir kafe bulunuyor. Trabzon Kalesi'ne çok yakın bir konumda bulunduğu için kaleden sonra çarşıyı ziyaret edebilir ve çeşitli el yapımı hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz.

Trabzon Müzesi

20. yüzyılın başlarında aynı adı taşıyan bir bankerin ikametgâhı olan Kostaki Theophylaktos'un konağı, günümüzde Trabzon Müzesi olarak kullanılıyor. Bu konak, Osmanlı dönemi Karadeniz mimarisinin olağanüstü bir örneğini sergiliyor. Mimarların İtalyan olması nedeniyle malzemelerin çoğu İtalya'dan getirilmiş. Millî Mücadele yıllarında karargâh olarak kullanılan bina, 1924 yılında Atatürk'ün Trabzon'a gelişinde eşi Latife Hanım ve arkadaşlarının konakladığı yer olmuş.

Hem Trabzon'un kültürel mirasını gelecek nesillere aktarmak hem de yerli ve yabancı turistlere şehri tanıtmak amacıyla 2001 yılında açılan müze, Trabzon'un arkeolojik ve antropolojik tarihinin bir bölümünü içeriyor. Trabzon Kent Müzesi'nde dijital yayınlar, interaktif sunumlar ve kiosklar aracılığıyla gelenekler, törenler, yemek kültürü, birçok el sanatı ve diğer mesleklerin tarihsel gelişimi hakkında geniş bilgiler veriliyor.

Müzenin bodrum katında arkeolojik eserleri, zemin katında konak sergisini, 1. katta etnografik eserleri ve asma katta ise idari bölümü görebilirsiniz. Trabzon gezi rehberi sayesinde şu an geçici olarak kapalı olan müze ile ilgili daha geniş bilgi alabilirsiniz.

Küçük Ayvasıl Kilisesi

Trabzon'un en eski kiliselerinden olan ve St. Anna Kilisesi olarak da bilinen Küçük Ayvasıl Kilisesi, MS 9. yüzyılda yaptırılmış. Kilisenin görülmeye değer kısmı ise İsa'nın çarmıhtan inişini gösteren freskleri. Ziyaretiniz sırasında Roma döneminden kalan ve kabartma tekniği kullanılan mermerleri de incelemek için Trabzon Ortahisar gezilecek yerler arasına bu kiliseyi de ekleyebilir ve ücretsiz ziyaret edebilirsiniz.

Trabzon Kalesi

Trabzon'un merkezinde bulunan tarihi bir Osmanlı kalesi olan Trabzon Kalesi, şehrin en önemli turistik mekânlarından biri. Tarihi Bizans dönemine kadar uzanan ve MS 5. yüzyılda yapıldığı düşünülen kale, Osmanlı döneminde dahi yapısını korumuş. Aşağı, orta ve yukarı olmak üzere bölümlere ayrılan yapının kalesi ve arka duvarları, deniz saldırılarının engellenmesi için askeri üs olarak kullanılmış.

Giriş kısmı geçici olarak kapalı olan kalenin yakınlarında sahile ve yoğun yeşil ağaçlara bakan birkaç kafe bulunuyor. Bu noktalarda dinlenirken orman, deniz ve şehir manzarasını görebilir, şehrin eşsiz manzarasının keyfini çıkarabilir ve fotoğraf çekebilirsiniz.

Trabzon Meydanı

Trabzon Meydanı, çok sayıda arkeolojik ve antik turistik mekânı barındıran Ortaşehir’de yer alıyor. Yapılacak etkinliklerin çokluğu nedeniyle her yıl çok sayıda kişi burayı ziyaret ettiğinden Trabzon'un en iyi turistik yerlerinden biri kabul ediliyor. Trabzon Meydan Pazarı, sinema salonları gibi ticari merkezler ve pazarlar Trabzon Meydan gezilecek yerler arasında bulunuyor.

Uzungöl

Trabzon Uzungöl Çarpıcı manzarası ve etrafındaki yoğun ormanlarla karakterize olan Uzungöl, yerel kültürü keşfetmek için iyi bir başlangıç noktası. Trabzon'un en güzel dağ köylerinden biri olan Çaykara’da yer alan göl, nehir yatağı çevresinde meydana gelen heyelan nedeniyle Haldizen Deresi vadisinde doğal bir barajın oluşmasıyla meydana gelmiş. Yoğun yeşil ağaçlarla kaplı dağların yamaçlarında yer alıyor. Deniz seviyesinden yaklaşık 1.100 metre yüksekte olan gölün kıyı uzunluğu 7 kilometre ve derinliği ise 15 metre.

Merkeze 100 km uzaklıkta bulunan Uzungöl’e günübirlik gitmeniz mümkün. Turistlerin göl çevresinde ve yakındaki aynı adı taşıyan köyde konaklaması için bungalov gibi tesisler inşa edilmiş. Kristal berraklığında gölün çevresinde yürüyüş ve koşu yapabilir ya da sakin sularda küçük teknelere binmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Köydeki en lezzetli yerel yemek çeşitlerini sunan restoranlarda dinlenip yemek de yiyebilirsiniz.

Sera Gölü

Merkeze 12 km uzaklıkta bulunan Sera Gölü, Akçaabat ilçesinin Karadeniz'e bakan kıyı kesiminde yer alıyor. Çevresindeki dağları dört bir yandan kaplayan ağaçlarıyla oldukça popüler bir nokta. Gölde pek çok balık bulunuyor.

Bisiklet turu gibi outdoor aktivitelerden hoşlananlara doğanın ve karla kaplı dağların güzelliğinin tadını çıkarma imkânı sunuyor. Göl, ayrıca safari ve kamp yapmak için Trabzon'da ideal bir turizm merkezi.

Balıklı Göl

Uzungöl yakınlarında olan ve merkeze yaklaşık 44 km uzaklıkta bulunan Balıklı Göl, başta somon olmak üzere pek çok farklı balık türünü barındırdığından dolayı bu isimle anılıyor. Ailenizle birlikte güzel doğa manzarası eşliğinde, göl kenarında pikniğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Vazelon Manastırı

Maçka’da bulunan ve şehir merkezine yaklaşık 40 km uzaklıkta olan Vazelon Manastırı, kendine özgü bir mimariye sahip. Yapım yılının ya da mimarının kim olduğu günümüzde bilinmese de MS 300’lü yıllarda yapıldığı tahmin ediliyor.

Manastırın içinde mağaraların bulunması, onu ilgi çekici bir destinasyon hâline getiriyor. Çam ormanlarının arasında bulunduğu için ayrı bir güzelliğe sahip olan manastırı gezi rotanıza ekleyebilirsiniz.

Kuştul Manastırı

Maçka’ya yaklaşık 35 kilometre mesafede bulunan Kuştul Manastırı’nın 8. yüzyılda yapıldığı düşünülüyor. Tarih boyunca savaşlar nedeniyle pek çok kez yıkılmasına rağmen ayakta kalan manastır, günümüze ise kalıntılarla geliyor. Toplamda 72 basamaktan oluşan merdiveni ya da üç farklı patika yolu kullanarak manastıra ulaşmak mümkün.

Boztepe

Minthrion Dağı olarak da bilinen Boztepe; şehir merkezinden 3 kilometre uzakta, ziyaretçilerin rahatlıkla ulaşabileceği ve deniz ve şehir manzarası görebileceği bir konumda bulunuyor. Gündüzleri şehrin turistik yerlerini görebilir, akşamları ise Boztepe’den şehrin ışıklı silüetinin ve manzaraların tadını çıkarabilirsiniz.

Tepede bulunan bahçelerde güzel vakit geçirebilirsiniz. Kömür kullanılarak hazırlanan ve semaverde servis edilen çay, birçok kafe ve restoranda bulunuyor. Şehir manzarası eşliğinde bölgenin önemli lezzetlerinden biri olan çayı içmeyi unutmayın. Boztepe'ye ister kendi aracınızla isterseniz de toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsiniz.

Çal Mağarası

Çal Köyü'nde bir dağın içine uzanan Çal Mağarası, içinde keşfedilen geçitlerin uzunluğu 8 km olduğu için dünyanın en uzun ikinci mağarası olma özelliğine sahip. Milyonlarca yılda oluşmuş birbirinden güzel ve farklı su havuzlarının, dikit ve sarkıtların bulunduğu mağaranın içinde ziyaretçiler 1 km kadar yürüyebiliyor.

Mağara 2000 yılında turizmin bir parçası olmuş, 2003 senesinde ise halkın ziyaretine açık hâle gelmiştir. Ayrıca mağaranın temiz havasının, astım hastalarına ve nefes darlığı hastalıklarına yakalananlara iyi geldiği de düşünülüyor.

Sultan Murat Yaylası

Trabzon'un en güzel manzaralarından birine ev sahipliği yapan Sultan Murat Yaylası, Çaykara ilçesinde yer alıyor. Denizden yaklaşık 2200 metre yükseklikte ve Çaykara merkeze 25 km uzaklıkta bulunuyor. 4. Murat, İran seferi dönüşünde burada konakladığı için bu adı alıyor. Özellikle temiz havası ile pek çok kişinin ziyaret ettiği yaylada doğa yürüyüşlerine katılabilirsiniz.

Hıdırnebi Yaylası

Deniz seviyesinden 1600 metre yükseklikte bulunan Hıdırnebi Yaylası, Karadeniz Bölgesi’nin en güzel doğal alanlarından biri. Çarpıcı doğal güzellik, çok sayıda yemyeşil bitkiyi, ağaçları ve rengarenk çiçekleri içeriyor. Merkeze oldukça yakında bulunan bu bölgede trekking ve safari gibi birçok etkinliğe katılmanız mümkün. Ayrıca büyüleyici ve eşsiz bir manzara ile bulutları tepeden görebilirsiniz.

Kayabaşı Yaylası

Deniz seviyesinden yaklaşık 1500 metre yükseklikte bulunan Kayabaşı Yaylası; geleneksel ahşap evleri, sık ormanları, geniş çayırları ve dağ zirvelerindeki soğuk kaynak sularıyla ziyaretçileri kendine çekiyor. Ailenizle birlikte bulutların üzerinde güzel hatıra fotoğrafları çekebilirsiniz.

Haçkalı Baba Yaylası

Şehir merkezine yaklaşık 60 kilometre uzaklıkta bulunan bu yayla, adını bölgede yaşayan alim Haçkalı’dan almış. Yaylanın karakteristik özelliği, ormanlarının güzelliği ve yoğunluğunun yanı sıra otlar ve çiçeklerle dolu geniş toprakları.

Zigana

Karadeniz kıyısındaki en önemli yerlerden biri olan Zigana, deniz seviyesinden yaklaşık 2100 metre yükseklikte bulunuyor. Bölgede tatil köyleri ve turizm komplekslerinin yanı sıra muhteşem güzelliğe sahip ormanlar ve dağlar mevcut.

Yeşil çayırlarla kaplı olan bu alan, kayak tutkunlarının da uğrak noktalarının başında geliyor. Kayağın yanı sıra dağ bisikleti, orman safarisi gibi pek çok aktivite düzenleniyor.

Demirkapı Tepesi

Yaklaşık 3.370 metre yükseklikte bulunan Demirkapı Tepesi, Uzungöl'e yaklaşık 15 km uzaklıkta yer alıyor. Büyüleyici doğal güzelliğinin yanı sıra toprakları, ovaları ve dağları kaplayan yeşillikleriyle ünlü. Ahşap kulübelerde konaklayarak kış aylarında dağların üzerindeki karı izleyebilirsiniz. Trabzon’da kışın gezilecek yerler arasına bu tepeyi de ekleyebilirsiniz.

Çağlayan Şelalesi

Çağlayan Şelalesi, Of ilçe merkezine 8 km uzaklıkta bulunuyor. Huzurlu ve sessiz bir yer olduğu için doğa ile baş başa vakit geçirmek isteyenlerin uğrak noktalarından biri. Bu sayede Trabzon Of gezilecek yerler arasına giren şelalenin çevresinde piknik yapabileceğiniz alanlar mevcut. İsterseniz yürüyüş, tırmanış ve rafting gibi spor aktivitelerinde de bulunabilirsiniz.

Hamsiköy

Zigana Dağı'nın eteklerinde, şehir merkezine yaklaşık 50 km uzaklıkta bulunan Hamsiköy; aslında Güzelyayla, Çıralı, Ciharlı ve Dikkaya köylerinin genel ismi. Yoğun ormanları ile güzel bir manzara sunuyor. Birçok nehrin bulunduğu bölgede, yılın her mevsimi doğa ile iç içe kaliteli zaman geçirmeniz ve manzaranın tadını çıkarmanız mümkün. Eski köy evlerini gezdikten sonra bölgeye özgü, meşhur Hamsiköy sütlacını deneyebilirsiniz.

Altındere Vadisi Milli Parkı

Maçka ilçesinde bulunan ve Trabzon gezilecek yerler listenizde yer alması gereken Altındere Vadisi Milli Parkı, 1987 yılında milli park statüsü almış. Doğu Karadeniz Bölgesi çevresinde görebileceğiniz benzersiz manzaralara ev sahipliği yapıyor. Yaklaşık 4.800 hektarlık bir alanda bulunan park, nemli iklimi ve ormanlarla çevrili doğasıyla binlerce farklı bitki ve hayvan türüne sahip.

Meryem Ana Deresi ise bölgenin başlıca su kaynağını oluşturuyor. Ayrıca 65 kilometre uzunluğundaki orman yolu ve 2 bin 605 kilometre uzunluğundaki yayla yolları da bölgede doğa yürüyüşü yapmak isteyenlerin ilgisini çekiyor.

Sürmene Çamburnu Tabiat Parkı

Sargona olarak da bilinen Çamburnu Tabiat Parkı, yaklaşık 5 hektarlık bir alanda yürüyüş ve piknik yapabileceğiniz bir yer. Bölgede gürgen, meşe gibi pek çok ağaçtan oluşan geniş bir ormanlık alan ve Çamburnu Plajı bulunuyor.

Dinlenmek istediğinizde ise çevredeki kafe ve restoranlara oturabilirsiniz. Trabzon Sürmene gezilecek yerler arasında yer alan tabiat parkında, ayrıca trekking gibi etkinliklere katılmanız da mümkün.

Zağnos Vadisi Parkı

Merkeze yakında bulunan Zağnos Vadisi Parkı, şehrin en büyük açık hava alanı. Doğal güzelliklerinin yanı sıra ziyaretçilerin çeşitli aktivitelerde bulunabilmesiyle ilgi çekiyor. Dinlenmek ya da outdoor aktivitelerde bulunmak için tüm gününüzü burada geçirebilirsiniz.

Akçaabat

Merkeze 13 km uzaklıkta bulunan Akçaabat ilçesi, Roma ve Osmanlı dönemlerinden kalma yapıları ve doğal güzellikleri ile ziyaretçileri kendine çekiyor. Sahil şeridinde yer alan ilçe, manzaralı plajları ve hareketli merkezi ile ünlü.

Bölgenin ziyaret edilmesi gereken en önemli yerlerinden biri Sera Gölü. Burada ailenizle birlikte piknik gibi aktivitelerde bulunabilirsiniz. Trabzon Akçaabat gezilecek yerler arasında diğer görülmesi gerekenler ise Osmanlı mimarisini yansıtan sokaklar ve evler.

Maçka

Tarih boyunca Bizans, Roma ve Osmanlı hakimiyetinde olan Maçka; şehirde tarihi ve kültürel bir geziye çıkmak isteyenlerin uğrak noktası oluyor. Özellikle Vazelon Manastırı ve Kuştul Manastırı, dönemin mimari yapısını görebileceğiniz yerler arasında bulunuyor.

Maçka geziniz sırasında Altındere Vadisi Milli Parkı’nda yürüyüş yapabilir ya da safariye katılarak eşsiz doğal güzelliklerin tadını çıkabilirsiniz.

Yaylalar

Trabzon’da Akçaabat, Maçka ve Çaykara başta olmak üzere doğal güzelliklerin tadını çıkarabileceğiniz ve huzurlu zamanlar geçirebileceğiniz pek çok yayla bulunuyor. Uzungöl Yaylası, Sultan Murat Yaylası, Pazarcık Yaylası, Lapazan Yaylası, Şolma Yaylası, Mavura Yaylası, Hıdırnebi Yaylası, Çatma Obası Yaylası gibi pek çok yaylayı ziyaret edebilirsiniz. Çoğu yaylada ziyaretçiler için bungalov evler bulunduğu için ister günübirlik isterseniz daha uzun süre konaklamanız mümkün.

Rize sınırları içinde yer alsa da Trabzon’da gezilecek görülecek yerler arasında bulunan Ayder Yaylası’nı da ziyaret edebilirsiniz. Kayın, ladin gibi ağaçlar ile çevrili olan, çamla örtülü yamaçlara sahip yayla, Kaçkar Dağı’nın ilk durağını oluşturuyor. Bölgede dağlara uzanan yolların yanı sıra yeşilin her tonunu görebileceğiniz ormanlık alanları ve kaplıcaları da ziyaret edebilirsiniz.

Kaplıcaları sayesinde sağlık turizminin de önemli noktalarından biri hâline gelen Ayder Yaylası’nda termal oteller mevcut. Şenlik zamanlarında ise rafting gibi spor aktivitelerine katılabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Trabzon’da nereleri gezmeli?

Trabzon'un tarihi ve turistik yerleri nerelerdir?

Trabzon'da gezilecek yer var mı?

Trabzon doğal güzellikleri nelerdir?

Çerezleri kullanımımız hakkında

Pegasus İnternet Sitesinin düzgün bir şekilde çalışması ve performansının artırılması için gerekli çerezleri kullanıyoruz. Bunlara ek olarak tercihinize bağlı foksiyonel çerezler ile reklam ve üçüncü kişilere ait çerezler kullanmaktayız. Fonksiyonel çerezler Pegasus İnternet Sitesindeki tercihlerinizin hatırlanmasını sağlar. Reklam ve üçüncü kişilere ait çerezler ise tarayıcınız üzerinden internet kullanımınıza bağlı reklam ve tanıtım içeriği sunmaktadır.Tercihe bağlı çerezlerin kullanımına aşağıdaki tercihler üzerinden izin verebilir veya bu yönde kullanımı engelleyebilirsiniz. Gerekli çerezleri internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Bu çerezleri devre dışı bıraktığınızda Pegasus İnternet Sitesinin bazı özelliklerinden faydalanamayacağınızı lütfen dikkate alınız. Detaylı bilgi için Pegasus Gizlilik Politikası – Çerezler (Cookies) ve Dijital Pazarlama Uygulamaları sayfasındaki bilgileri inceleyebilirsiniz.

Oturum çerezleri

Pegasus İnternet Sitesinin düzgün bir şekilde çalışabilmesi için gereklidir. Pegasus İnternet Sitesinin ziyaret edilebilmesini ve özelliklerinden faydalanılmasını bu çerezler sağlar. Oturum çerezleri, internet sitesinde sayfalar arasında bilgileri taşıyabilmek ve bilgileri tekrardan girmek zorunluluğunu ortadan kaldırmak için kullanılmaktadır.

Performans çerezleri

Bu çerezler aracılığıyla, sayfaların ziyaret sıklığı, varsa ilgili hata iletileri, sayfalarda geçirilen zaman ve kullanıcının internet sitesini kullanma şekliyle ilgili bilgileri toplanır. Bu bilgiler aracılığıyla, Pegasus İnternet Sitesinin performansının arttırılması sağlanır.

Fonksiyonel çerezler

Bu çerezler ile kullanıcının site içinde yapmış olduğu seçeneklerin (örneğin, seçilen şehir, uçuş tarihi) hatırlanması sağlanır ve böylelikle kullanıcıya kolaylık sağlanmış olur. Bu çerezler ile kullanıcılara gelişmiş internet özellikleri sağlanır.

Reklam ve üçüncü taraf çerezleri

Pegasus internet sitesinde bazı fonksiyonların kullanımı amacıyla üçüncü taraf tedarikçilerine ait çerezleri kullanılır (örneğin, uçuş noktaları ve promosyon sayfalarında yer alan sosyal medya paylaşım araçlarının oluşturduğu çerezler). Pegasus İnternet sitesinde reklam takibi yapan firmaların çerezleri de mevcuttur.

Detaylı bilgi için

Detaylı bilgi için Pegasus Gizlilik Politikası – Çerezler (Cookies) ve Dijital Pazarlama Uygulamaları sayfasındaki bilgileri inceleyebilirsiniz.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.
İŞLEM TAMAMLANDI
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.