Pegasus Süper Kahraman

Pegasus ile Süper Kahraman Gibi Uçmaya Hazır Mısın?

Sadece en güçlülerin altından kalkabileceği çok önemli bir görevimiz vardı. Yeni güvenlik filmimiz… Konu uçuş güvenliği olduğu için oldukça dikkatli olmalıydık. Bu yüzden süper kahramanlardan yardım istedik. Çağrımız en iyiler tarafından yanıtlandı ve sonunda yeni süper uçuş güvenliği filmimiz ortaya çıktı.

Pegasus Thor

Yeni süper güvenlik filmimiz için başrol oyuncumuz minik Arda, Arda’nın hayal dünyasındaki süper kahramanlar ve 200 kişiden oluşan ekip durmadan çalıştı. Hayali süper kahramanlarımız 4 ayrı ülkeden seçildi. Tüm seti kendine hayran bırakan minik kahramanımız Arda’nın her süper kahramanın gücüyle daha da renklenen hayal dünyası ile çekimler sırasında çok eğlenceli dakikalar yaşandı.

Sürecin en keyifli bölümlerinden biri olan süper kahraman kostümlerini ise 4 farklı ülkede ve her bir parçaya ayrı özen göstererek ürettirdik. Marvel’dan aldığımız Iron Man ve vintage Captain America kostümleri haricinde toplam kostüm üretimi 3 aydan fazla sürdü. Tüm harcanan emeğin karşılığında süper bir uçuş güvenliği filmimiz oldu.

Keyifle seyretmenizi dileriz…

Sen de süper kahramanlardan ilham aldığımız uçuş güvenliği önlemlerimizle konformlu bir seyahat için uçak bileti rezervasyonunuzu hemen yapın!

Sen Yeter Ki Uçmak İste! Seyahatini baştan sona planlamak için ihtiyacın olan her şey bende! Öneriler bende... Fikirler bende... Uçak bileti bende...