Müzik zevkine göre hangi avrupa şehrine aitsin

Müzik Zevkine Göre Hangi Avrupa Şehrine Aitsin?

Ne tür müzik dinlemekten hoşlanırsın? En sevdiğin şarkı hangisi? Bu soruların cevabı senin için net ve tek olmayabilir. Müzik dinlemek için belli kalıpların içerisine girmene gerek yok elbette. Modun neyse, ruhuna ne iyi geliyorsa onu dinlersin. Ancak dönem dönem insanın dinlediği müzikler, hayatının arka planında çalan belirli şarkılar olabiliyor. Hatta yolculuklarına, gününe eşlik eden müzikler seni başka anlara sürükleyebiliyor. 

Yine birlikte bir yolculuğa çıkacağız. Müziğin hayatımızdaki kocaman yerini görmezden gelecek halimiz yok. Bu sebeple müzik zevkini oluşturan melodilerin peşinde koşmaya karar verdik. Sen de içten içe “Bana en uygun şehir acaba neresidir?” diye sorguluyorsan testimizi çöz, müzik zevkine göre hangi şehre aitsin öğren! Belki bu bilgi, yeni yolculuklara çıkma hevesini körüklerken seyahatin sırasında akılları baştan alan bir deneyime de dönüşür. Kim bilir?

Seyahatini planlarken gideceğin yere göre yanında götüreceğin malzemelerin limitlerini öğrenmek için bagaj kuralları sayfamızı ziyaret etmeyi unutma. Tercih edeceğin seyahat rotan neresi olursa olsun ucuz uçak bileti almak için nereye bakman gerektiğini zaten biliyorsun. Tabii yurt dışına çıkmadan önce ülkelerin güncel Covid-19 kurallarını ve vize şartlarını web sitemizden mutlaka incelemen gerektiğini de hatırlatalım.

Son olarak sana başka fikirler vermesi için Avrupa’da En İyi Road Trip Yapılacak Yerler: Yollara Düşme Zamanı yazımızı okuyabilirsin.

Bir cevap yazın