Enerjini Komşuda Atmak İçin Uğraman Gereken Yunan Clubları

Hiç de yabancısı olmadığımız, ama havasıyla da bünyemize büyük değişiklik yaşatacak bir ülke Yunanistan. Antik kentleri, muhteşem yapıları ve samimi sokaklarıyla, bize en yakın joker gezi rotası kendisi. Enerjimizi atmak istediğimiz anda, peleriniyle çıkagelip bize eğlencenin doruklarını yaşatacak kadar da muzip. Anlatmakla olmuyor, Atina ucuz uçak biletlerini alıp, bu atmosferi yaşatacak Atina gece kulüplerine bir uğramak lazım. Akşama bir maniniz yoksa size dans etmeye geliyoruz komşu!

Sirtaki Değil, Brettos

Plaka bölgesi denildiğinde akla sirtaki gelse de tüm ezberleri bozan müthiş bir eğlence mekânı Brettos. Duvarları boylu boyunca kaplayan şişelerin aydınlatılmasıyla, farklı bir ambiyans yakalayan mekan, Atina gece hayatına 1909 yılından beri hizmet veriyor. 30’dan fazla kokteyl çeşidini barındıran bu eğlence noktası, müzikleri ve coşkusuyla Atina ziyaretçilerinin ilk tercihi arasında.

Atinalı Gençlerin En Favorisi; Seven Jokers

Atina’da nerede eğlenilir? sorusuna tüm parmakların işaret ettiği çok popüler bir mekan olan Seven Jokers, Atinalı gençlerin gözdesi. Şehir efsanesi olmuş içecek çeşitleri, siyah beyaz giyinen şık barmenleri ve güncelliğini koruyan, kaliteli müzik seçkisi ile gecenin tadına hiç doyamayacağın bir mekan burası. Eğer çalan müziğe dışarıda eşlik etmek istersen, mekânın giriş kısmında birkaç masa bulunuyor. Önceden davranırsan, boş yakalayabilirsin!

Seven Jokers

Sahilde Eğlence; Island

Yaz aylarında Atina sahillerinde hizmete giren şık kulüplerden birinde, eğlencenin dozunu en yükseğe çıkarmak istiyorsan, seçimin kesinlikle Island’tan yana olmalı. Deniz manzaralı terasında çılgınlar gibi dans etmek, soluklanmak için şık oturma gruplarını kullanmak ve mumlu aydınlatmasıyla gizemli bir hava yakalamak kesinlikle çok iyi gelecek. Arkadaşların ve senin için komşunun sunduğu en güzel ikram, Island’ın doyumsuz atmosferi ve lüks eğlence anlayışı olacaktır.

Gecelerin Hakkını Veren Caro Paradiso

Yunanistan’ın gece hayatı sadece Atina’dan oluşmuyor tabii ki. Atina ziyareti sonrası eğlenmek için uğrayacağın bir de Mykonos gerçeği var. Eğlencenin hep doruklarda olduğu bu bölgenin en ünlü mekânı,  Caro Paradiso. Adanın tepe kısmında bulunan bu eğlence merkezinin dışı senin için hiçbir şey ifade etmeyecektir. Renksiz bir taş bina gibi görünen mekânın içine girince, seni çok büyük bir sürpriz bekliyor. Seni, profesyonel bir aydınlatma sistemi, podyumlar, ada şeklinde tasarlanmış devasa bir dans pisti ve tabii ki dünyaca ünlü DJ performansı karşılayacaktır. Sabahın ilk ışıklarına kadar süren eğlence sonrası, Yunan gece hayatının ne kadar sıkı olduğunu burada göreceksin.

Caro Paradiso