Hem Çocuklara Hem Büyüklere Bir Güzellik; Dünyanın En İyi Eğlence Parkları

Deniz, kum, güneş üçlüsüne, tarihi dokulara, belki de sadece gurmelerin bildiği yurt dışındaki leziz restoranlara hep ulaştın. Mutlaka eğlenmişsindir, zaten hangi tatil keyifsiz geçmiş ki? İmkansız! Biz yine de dozu biraz artıralım. Hem senin için hem de çocuklar için eğlencenin doruğuna ulaşma zamanı geldi. Sen şimdiden Pegasus’tan ucuz biletini al. İşte, eğlencesi bol, dünyanın en iyi eğlence parkları!

Disneyland- Paris

Burası her çocuğun ve içindeki çocuğu yaşatmaya devam edenlerin hayallerini süsleyen bir dünya. En büyük tema parklarından biri olan Disneyland Paris, şehrin 30 kilometre dışarısında kalıyor. Zaten burada Paris’in en tatlı yüzüyle karşılaşacaksın. Bol maceraya, bol eğlenceye, masal gibi bir deneyime hazır ol!

Warner Bros. Studio Tour – Londra

Dünya çapında milyonlarca hayranı bulunan bir kitap serisi Harry Potter. İşte, yıllardır kitaplarını okuduğun, belki de çocuklarına filmlerini izlettiğin dünyayı şimdi Londra’da gerçekten yaşama zamanı. Harry Potter filmlerinde gördüğün yerleri görebileceğin, aktivitelere katılabileceğin bu parkta Harry Potter dünyasına ait pek çok ürünü de anı olarak satın alabilirsin.

Vialand – İstanbul

European Star Award tarafından Avrupa’nın en iyi 10 tema parkından biri seçilen Vialand, İstanbul’da eğlenceyi bulabileceğin ve tüm günü geçirebileceğin bir park. Çarpışan arabalardan dev sancaklara, su kaydırağından roller coaster’a pek çok eğlence aracının bulunduğu Vialand, hem sana hem de çocuklara çok iyi gelecek.

IMG Worlds of Adventure – Dubai

Dubai’nin ilk mega tema parkı olan IMG Worlds of Adventure’da macera dolu bir gün geçirmen mümkün. Marvel ve Cartoon Network’ün karakterlerine ait alanların dışında dev ve gerçekçi dinozorlarla da bir araya gelebilirsin. Ayrıca 12 sinema salonu bulunan bu tema parkında, gerçekliği artırılmış filmler de izlemeden dönmemelisin.

Parque de Atracciones de Madrid – Madrid

Eğer biletini aldıysan ve Madrid’e gitmek için gün sayıyorsan Parque de Atracciones de Madrid’e de kesinlikle uğramalısın. Hem ailenle güzel vakit geçirebileceğin hem de erişkin arkadaşlarınla heyecanlı dakikalardan oluşan anılar biriktirebileceğin bu tema park pek çok alternatifi sunuyor ve karşı koymak imkansız!