tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol & Digiturk İş Birliği

31 Aralık 2024 tarihine kadar Digitürk Sporun Yıldızı Paketi’ni satın alan Pegasus BolBollular’a 5.000 BolPuan hediye!

Pegasus BolBol & Digiturk İş Birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  01 Ağustos 2023 / 31 Aralık 2024
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Kampanya Teklifi: 1 Ağustos 2023 – 31 Aralık 2024 tarihleri arasında Pegasus BolBol - Digiturk Sporun Yıldızı Kampanyasına başvuran Pegasus BolBol üyeleri 5000 BolPuan kazanıyor!

Kampanya Tarihi: Kampanya 1 Ağustos 2023- 31 Aralık 2024 tarihleri arasında Digiturk üyeliklerini başlatacak olan Pegasus BolBol üyeleri için geçerlidir.

Kampanyalı Paket İçeriği ve Ücret Bilgisi: Pegasus BolBol-Digiturk Sporun Yıldızı Kampanyası kapsamında Digiturk Sporun Yıldızı Paketi adı altında sunulan Paketin içeriği aşağıdaki gibidir:

·       Ulusal Kanalların Tamamı, Belgesel, Çocuk, Müzik, Eğlence ve Dünyadan Seçme Haber Kanalları.

·       Tüm Süperlig Maçları, İngiltere Premier Lig, Almanya Bundesliga, Fransa Ligue 1, TFF 1.nci Lig, Türkiye Basketbol Ligi, WTA (Tenis)

·       Sezon sonuna kadar Süper Lig ve çok daha fazlası

·       Çocuk, Belgesel, Eğlence ve yaşam programları!

·       beIN CONNECT'le dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde izleme özgürlüğü!

·       Kutu ve çanak kurulumu yok!

Ayrıca Digiturk dünyasının tüm kanalları/içerikler 3 ay boyunca hediye!

Kampanyaya Digiturk Sporun Yıldızı paketi 12 ay boyunca dahildir.İşbu kampanyaya tabi olduğu kurallar çerçevesinde katılım sağlayan her Pegasus BolBol üyesi toplam 5000 BolPuan kazanır.

Kampanya Başvuru Kanalları: Kampanya kapsamında başvurular https://www.flypgs.com ve www.digiturk-pgsbolbolkampanya.com üzerinden yapılabilir.

Kampanya Koşulları:

. Kampanyadan yalnızca Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir.
. Başvuru esnasında Pegasus BolBol-Digiturk Sporun Yıldızı Kampanyası'ndan faydalanmak istenildiği belirtilmelidir.
. Kampanya, belirlenen kampanya tarihleri arasında Digiturk Sporun Yıldızı Paketi başvurusunda bulunan Pegasus BolBol üyeleri için geçerli olacak olup, mevcut Digiturk üyeliği bulunan üyeler için geçerli olmayacaktır.
. Bir kullanıcı birden fazla kez kampanyadan yararlanabilir.
. Kampanya kapsamında BolPuan kazanımı gerçekleştirilebilmesi için Pegasus BolBol üyeliği ile ilişkilendirilmiş olan isim, soy isim ve telefon numarası bilgileri, Pegasus BolBol - Digiturk Sporun Yıldızı Kampanyasına başvuran kişi bilgileri ile örtüşmelidir. Aksi takdirde başvuran Pegasus BolBol üyeleri kampanya kapsamında sunulan BolPuanlara hak kazanamayacaktır.
. Pegasus BolBol üyelik bilgileri ile Pegasus BolBol-Digiturk Sporun Yıldızı Kampanyasına kayıt işlemini tamamlayan Pegasus BolBol üyeleri, kontrollerin ardından toplamda 5000 BolPuan kazanacaktır.
· Kazanılan BolPuanlar, üyelik aktivasyonu yapıldıktan sonra en geç 72 (yetmiş iki) saat içinde Pegasus BolBol hesabınıza yüklenecektir.
. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında Digiturk üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalandırılır. Kampanya katılımcılarının satın aldığı ek paketler için ayrıca BolPuan kazanımı olmaz.
· BolPuanlar başvuru sahibi Pegasus BolBol üyesinin Pegasus BolBol hesabına yüklendiğinde, BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece kullanılabilir.
· Kazanılan BolPuanlar, biriktirilen diğer BolPuanlar gibi, uçak bileti satın alımlarında ya da Pegasus'un ek ürün ve hizmetlerinin satın alımında kullanılabilir.
. Aktivasyon Digiturk tarafından gerçekleştirilecektir ve ücretsizdir. Digiturk tarafından yönetilen aktivasyon süreçlerine ilişkin meydana gelebilecek hiçbir olay nedeniyle Pegasus sorumlu tutulamaz.  
. Kampanya döneminde ürün iadesi, üyelik iptali ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, kazanılan BolPuanlar iptal edilip hesaptan silinecektir.   
· Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.
· BolPuan işlemlerine ilişkin detaylı bilgiye Pegasus Genel Kuralları 14.4 altında bulunan “BolPuan Kazanımı, Kullanımı ve İptali" bölümü üzerinden ulaşabilirsiniz.
· Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. ve Digiturk kampanyaya ilişkin tek taraflı olarak her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.

Yukarı Yukarı