tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Hızlı Geçiş (Allways)

Hızlı Geçiş (Allways)

Allways hızlı geçiş Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan yurtiçine ya da yurtdışına yapmayı planladığın seyahati daha kolay, daha hızlı, daha konforlu ve daha keyifli hale getirmek ister misin?

İstanbul Sabiha Gökçen’de güvenlik ve pasaport geçiş noktalarında sana zaman kazandıracak ve seyahatine güzel bir başlangıç yapmanı sağlayacak ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmeti ile bu mümkün!


Pegasus Misafiriysen Ayrıcalıklısın!

X-ray geçişlerinden, güvenlik ve pasaport kontrollerinden vakit kaybetmeden geçmeni sağlayan ALLWAYS FAST TRACK  hizmetinden Pegasus misafiriysen %20 indirimli olarak faydalanabilirsin!

 


ALLWAYS HIZLI GEÇİŞİ Nasıl Kullanırsın?

ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmetini satın aldıktan sonra cep telefonuna kısa mesajla gelen kodu hizmet noktasındaki görevliye gösteriyorsun, bu kadar basit!
Unutma; kod gönderildiği günden itibaren 30 gün geçerli, kullandığın anda ise geçerliliğini yitiriyor.

·        SMS olarak cep telefonuna gelen ALLWAYS Hızlı Geçiş kodların ile birlikte, terminal giden yolcu katı, orta giriş kapısını geçtikten sonra sol tarafta bulunan ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmet noktasından geçebilirsin.

·        Eğer iç hatlar seyahatin için ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmetini satın aldıysan, ALLWAYS giriş kapısından hızlı geçiş yapıp, ardından iç hatlar giden yolcu 2. güvenlik taramasında G kontuarının karşısında bulunan asma katta ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmet noktasından geçiş yapabilirsin.

·        Eğer dış hatlar seyahatin için ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmetini satın aldıysan, ALLWAYS giriş kapısından hızlı geçiş yapıp, solunda yer alan ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmet noktasından, ardından dış hatlar giden yolcu pasaport kontrol noktasının sağında bulunan ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmet noktasından geçiş yapabilirsin.

·        İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nı kullanarak Türkiye’ye giriş yapıyorsan, uçaktan inip terminale giriş yaptıktan sonra, pasaport kontrol noktasının solunda bulunan ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmet noktasından yararlanabilirsin.

“Bana da ALLWAYS Hızlı Geçiş” Diyorsan

Seyahat öncesi sana hız kazandıracak ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmet kodlarını hemen satın alabilirsin.


SATIN AL


ALLWAYS Hızlı Geçiş Noktaları

·        Terminal ana girişi iç ve dış hatlar gidiş yolcu katı orta giriş kapısı (ALLWAYS Hızlı Geçiş giriş kapısı),

·        İç hatlar ikinci güvenlik kontrol noktası (İç hatlar gidiş katı G kontuarının karşısında bulunan asma katta ALLWAYS Hızlı Geçiş tabelasının bulunduğu nokta),

·        Dış hatlar gidiş katı pasaport kontrol noktası (33 numaralı pasaport bankosu, dış hatlar gidiş katı pasaport kontrol noktası),

·        Dış hatlar geliş katı pasaport kontrol noktası (18 numaralı pasaport bankosu, dış hatlar geliş katı pasaport kontrol noktası).

Yukarı Yukarı