SAYFA BAŞINA DÖN

ISG Sabiha Gökçen Lounge


                 Sabiha Gökçen'de İndirimli Lounge Hizmeti Tarifeli iç ve dış hatlarda seyahat eden Pegasus misafirleri, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ISG Lounge hizmetlerinden kendilerine özel indirimli ücretlerle yararlanabiliyor.
Pegasus misafirleri, bu yenilik sayesinde, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ISG Lounge’da sınırsız açık büfe, kablosuz internet, başta olmak üzere kendilerine özel olarak sunulan ikram ve hizmetlerle donanmış konforlu bir ortamda diledikleri gibi vakit geçirebilecek.

Lokasyon: Sabiha Gökçen Havalimanı giden yolcu katı, iç hat ve dış hat son güvenlik kontrolünden geçtikten sonra 203 ve 206 numaralı kapıların yanında

Pegasus misafirleri; Pegasus Check-in kontuarlarında, Sabiha Gökçen Pegasus satış ofisinde ya da boarding kartlarını göstererek ISG Lounge girişinde ödeme yaparak Lounge’a girebilecekler. Pegasus misafirleri iç hat ve dış hatlarda ISG Lounge’dan 96 TL karşılığında faydalanabilecek ayrıca yetişkin yanında gelen 6 yaşına kadar olan çocuklardan ücret alınmayacaktır. 

96 kişi kapasiteye sahip olan ISG Lounge’lara konuk olan misafirlerimiz, ikram edilen sıcak-soğuk, alkollü-alkolsüz* içecek çeşitlerinin yanı sıra pastane ürünleri, tatlı-tuzlu kurabiye çeşitleri, tatlılar, mini sandviçler, hamur işleri, meyveler, ara sıcaklar, cips-çerez, Starbucks kahvesi ve günün çorbasıyla ağırlanıyorlar. Misafirlerimiz ayrıca ücretsiz internet hizmetinin yanı sıra ulusal gazete ve dergilere de erişebilecek. 

ISG Lounge’dan faydalanmak isteyen misafirlerimizi bekleyen diğer hizmetler ise şöyle:

- Masaüstü Bilgisayar ve ücretsiz internet

- TV Yayını

*Alkollü içecekler her iki LGM Lounge'da da ikram edilmektedir. 

 

ANTALYA DOMESTIC LOUNGE

Keyifli bir manzaraya sahip aydınlık ve yepyeni salonumuz, konforlu istirahat alanları, birbirinden lezzetli ikramları,  ücretsiz wifi & tablet bilgisayar hizmeti  ve güleryüzlü ekibi ile size benzersiz bir uçuş öncesi deneyimi yaşatıyor.

 

TAV Lounge

Misafirlerimiz aşağıdaki TAV Lounge’larından Pegasus’a özel indirim ile faydalanabilir.

İzmir - "primeclass" Lounge

Lokasyon: İç Hatlar Terminali Son Güvenlik Kontrolü Sonrası

Yolcularımız, uçuş öncesi "primeclass" Lounge’un rahat ortamında TV, gazete, dergi, kablosuz internet, playstation, business corner, faks ,tablet bilgisayar,duş imkanı gibi imkânlardan yararlanırken sınırsız açık büfesinin tadını çıkarabilirler. Salonda ayrıca çocuklar için bir çocuk oyun odası bulunuyor.

Ankara - Dış Hatlar Comfort Lounge

Lokasyon: Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pasaport Kontrolü Sonrası Asma Kat

Aydınlık ve rahat bir dekorasyona sahip olan salon; farklı gazete ve dergi alternatifleri, internet ve TV izleme imkanı, tablet bilgisayar kullanımı, playstation, duş kullanımı, self-servis aperatif büfe gibi hizmetlerle misafirlerine 7 gün/24 saat keyifli bir atmosfer sunuyor.

 

Frankfurt - "primeclass" Lounge

Lokasyon: Frankfurt Havalimanı Terminal 2 Pasaport Kontrolü Sonrası E Kanadında

Aydınlık ve rahat bir dekorasyona sahip olan salon; farklı gazete ve dergi alternatifleri, internet ve TV izleme imkanı,  duş kullanımı, bar,self-servis aperatif büfe gibi hizmetlerle misafirlerine 7 gün/24 saat keyifli bir atmosfer sunuyor.

Kopenhag - "primeclass" Lounge

Lokasyon: Kopenhagen Kastrup Havalimanı Pasaport Kontrolü Sonrası D Kanadında

Aydınlık ve İskandinav tarzı rahat bir dekorasyona sahip olan salon; farklı gazete ve dergi alternatifleri, internet ve TV izleme imkanı, bar,self-servis aperatif büfe gibi hizmetlerle misafirlerine 7 gün/24 saat keyifli bir atmosfer sunuyor.

Zürih - "primeclass" Lounge

Lokasyon: Zürih Havalimanı  Pasaport Kontrolü Sonrası E Kanadında

Panoramik manzara eşliğinde aydınlık ve rahat bir dekorasyona sahip olan salon; farklı gazete ve dergi alternatifleri, VIP odaları, duş, internet ve TV izleme imkanı, bar,self-servis aperatif büfe gibi hizmetlerle misafirlerine 7 gün/24 saat keyifli bir atmosfer sunuyor.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.