SAYFA BAŞINA DÖN

Sigorta Ürünleri

gulf_istege_bagli

Gulf Sigorta Seyahat Sigortası ürünleri, kısa iş seyahatlerinizden uzun aile tatillerine kadar her türlü yolculuğunuzda karşılaşabileceğiniz aksaklıklara karşı sizi güvence altına alır.

Gulf Sigorta A.Ş.’nin tedavi masraflarından, amatör spor kazalarına, bagaj kaybından , seyahatin iptaline kadar geniş kapsamlı teminatlarla seyahatlerinizde sizi güvence altına aldığı Seyahat Sigortası   ürünleri ile keyifli ve huzurlu bir seyahatin tadına varabilirsiniz.

Geniş kapsamlı ve beklentilerinize en uygun şekilde hazırlanmış olan Gulf Sigorta Seyahat Sigortası ürünleri Pegasus Havayolları aracılığı ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Gulf  Sigorta A.Ş., T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’ndan almış olduğu sigorta şirket faaliyet ruhsatı aracılığıyla T.C. içerisinde sigorta ürünleri satma yetkisine sahip bulunmaktadır.

Gulf Sigorta A.Ş, T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü tarafından denetlenmektedir.

Mersis No: 0871052362300018

Gulf Sigorta A.Ş. Türkiye Sigorta, Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği üyesidir.

Gulf Sigorta Türkiye Genel Müdürlüğü Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:4/2 Kat:4-5 Akkom Ofis Park Cessas Plaza P.K: 3476 Ümraniye, İstanbul  adresinde bulunmaktadır.

Sunulan Gulf Sigorta  Seyahat Sigortası ürünleri aşağıdaki gibidir:

Biletli Tüm Dünya Seyahat Sigortası

Biletli Yurtiçi Seyahat Sigortası

Schengen Yurtdışı Vize Sağlık Sigortası

Tüm Dünya Seyahat Sigortası

Yıllık Tüm Dünya Seyahat Sigortası

Yurtiçi Seyahat Sigortası


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.