tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol & PeP İş Birliği

Pegasus BolBol üyeleri, PeP & Pegasus BolBol iş birliği ile; PeP Pegasus BolBol Kart ile flypgs.com ve Pegasus Mobil Uygulaması üzerinden yapacağın 1.000 TL ve üzeri seyahat harcamalarında 15.000 BolPuan kazanıyor!

Pegasus BolBol & PeP İş Birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  11 Mart 2024 / 31 Mart 2024
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Kampanya Teklifi: Pegasus İnternet Sitesi www.flypgs.com ve Pegasus Mobil Uygulaması üzerinden yapacağın tek seferde 1000 TL ve üzeri her harcamada 15.000 BolPuan kazan!

Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler: Kampanya 11 Mart 2024 (saat 00.01’den itibaren) – 31 Mart 2024 (saat 23.59’a kadar) arasında PeP Pegasus BolBol Kart ile yapılan harcamalar için geçerlidir.

Kampanyadan Yararlanabilecek Kişiler: Kampanyadan yalnızca PeP Pegasus BolBol Kart ile ilgili satış kanallarından alışveriş yapan PeP Pegasus BolBol Kart sahibi Pegasus BolBol üyeleri yararlanabilir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Kampanya sadece Pegasus İnternet Sitesi (www.flypgs.com) ve Pegasus Mobil Uygulaması üzerinden PeP Pegasus BolBol Kart ile yapılan harcamalarda geçerlidir.

Kampanyaya Dahil Olan Harcamalar ve Kazanılacak BolPuan Miktarı: Kampanya kapsamında PeP Pegasus BolBol Kart ile tek seferde 1000 TL ve üzeri harcamalarda 15.000 BolPuan kazanma hakkı sağlanacaktır. Kampanya kapsamında tek seferde yapılan harcamalardan en fazla 15.000 BolPuan kazanılabilir.

Kampanya Kuralları

·       Kampanya kapsamında BolBol puan kazanmanız için Pegasus İnternet Sitesi (www.flypgs.com) veya Pegasus Mobil Uygulaması üzerinden PeP Pegasus BolBol Kartınız ile tek seferde en az 1.000 TL tutarında harcama yapmanız gerekmektedir.

·       Kampanya kapsamında sadece PeP Pegasus BolBol Kart sahibi adına  PeP Pegasus BolBol Kart ile yapılan uçuş ve ek hizmetler harcamalarında BolPuan kazanımı gerçekleşir. Kampanya Pegasus İnternet Sitesi (www.flypgs.com) ve Pegasus Mobil Uygulaması üzerinden yapılan tüm bilet ile ek ürün ve hizmetlerdeki harcamalar için geçerlidir. 

·       PeP Pegasus BolBol Kart ile yurt içi uçuş harcamalarından kazandığınız BolPuanlar, harcamanın yapıldığı günü takip eden Pazartesi günü Pegasus BolBol hesabınıza yüklenecektir.

·       PeP Pegasus BolBol ön ödemeli kartı PeP uygulaması üzerinden çıkartabilirsiniz.

·       Kampanyadan faydalanabilmek için Pegasus BolBol üyeliğiniz ile ilişkilendirilen bilgilerinizin; ad, soyad ve telefon numarası PeP Pegasus BolBol kart çıkartılırken girilen bilgilerle aynı olmalıdır.

·       Kampanyadan sadece PeP Pegasus BolBol Kart sahipleri yararlanabilir.

·       Bu kampanyadan doğan kazanım ve hakların tamamı Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. tarafından güvence altına alınmıştır.

·       İşbu Kampanya başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez.

·       Bir müşteri kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir.

·       Pegasus’un Kampanya kapsamındaki tek sorumluluğu, işbu Kampanya hüküm ve şartlarına uyulması halinde, Kampanyaya uygun olarak kazanılan BolPuanların Pegasus Bolbol hesabına işlenmesidir.

·       Kazanılan BolPuanlar üyenin BolBol hesabına eklendiği andan itibaren Pegasus’un tüm seferlerinde uçak bileti veya Pegasus'un ek ürün ve hizmet alımlarında BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece kullanılabilir.

·       Harcamalar yapıldıktan sonra uçuşun iptal edilmesi veya benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartlarının sağlanamaması halinde BolPuan kazanımı olmayacaktır.

·       Kampanya kapsamında yapılan alışverişinin iptal / iadesi durumunda hediye tutar geri alınacaktır.

·       Kampanya kapsamında düzenlenen tüm biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

·       PeP kampanya kurallarında ve tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

·       Pegasus BolBol ve BolPuan kullanımına ilişkin burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

·       Pegasus ve PeP kampanya süresince önceden haber vermeksizin kurallarda değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Yukarı Yukarı