tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Yurt Dışı Uçuşlarında 2. Kişi %50 İndirimli!

Kampanya Teklifi: Pegasus BolBolluların 12 Şubat 2024 (Türkiye yerel saatine göre saat 08.25'ten itibaren) - 13 Şubat 2024 (Türkiye yerel saatine göre saat 23.59’a kadar) tarihleri arasında Pegasus İnternet Sitesi ve Pegasus Mobil Uygulaması üzerinden satın alacakları 15 Nisan 2024 – 7 Haziran 2024 tarihleri arasında gerçekleştirileceği yurt dışı uçuşlarda, ikinci Pegasus BolBollunun uçuşu vergiler hariç %50 indirimli! Biletlerinizi Kampanyanın geçerli olduğu satış ve uçuş tarihlerinde Pegasus İnternet Sitesi (flypgs.com) ve Pegasus Mobil Uygulamasından alın, 15 Nisan 2024 – 7 Haziran 2024 arasında biletinizdeki ikinci Pegasus BolBollu kişi vergiler hariç %50 indirimle yurt dışına uçsun!

Yurt Dışı Uçuşlarında 2. Kişi %50 İndirimli!

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  12 Şubat 2024 / 13 Şubat 2024
 • UÇUŞ TARİHİ
  15 Nisan 2024 / 07 Haziran 2024
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Tarihleri: Kampanya, 12 Şubat 2024 -13 Şubat 2024 (Türkiye yerel saatine göre 12 Şubat 2024 saat 08.25'ten itibaren 12 Şubat 2024 saat 23:59’a kadar satışın, ödemenin ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir) tarihleri arasında biletlemesi yapılacak ve burada belirtilen Kampanyanın Geçerli Olduğu Uçuş Tarihi kapsamında gerçekleştirilecek olan uçuşlarda geçerlidir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Uçuş Tarihi: Kampanya kapsamında biletinizdeki ikinci Pegasus BolBollu kişi için uygulanacak indirim, 15 Nisan 2024 – 7 Haziran 2024 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 15 Nisan 2024 saat 00:01’den itibaren 7 Haziran 2024 saat 23:59 tarihine kadar) tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan uçuşlar için geçerli olacaktır.

Kampanyadan Yararlanabilecek Kişiler: Kampanyadan yalnızca Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir. Satın alınan uçuş rezervasyon kaydında (PNR) iki kişi bulunması halinde Kampanya kapsamında söz konusu indirimden yalnızca Pegasus BolBol üyesi olan ve bilgileri girilen ikinci kişi yararlanabilecektir. Satın alınan uçuş rezervasyon kaydında (PNR) iki kişiden fazla Pegasus BolBol üyesi olması halinde, indirim yalnızca bilgileri ikinci olarak girişen kişi için uygulanır. PNR’da bulunan diğer kişiler, Pegasus BolBol üyesi olsun veya olmasın Kampanyadan yararlanamazlar; her durumda indirimden yalnızca bir kişi yararlanabilir. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Kampanya Yurt Dışı Uçuşları için yapılan biletlemelerde geçerlidir; bununla beraber aşağıda belirtilen yurt dışı hatları ve Kıbrıs uçuşları Kampanya kapsamında değildir ve sayılan istisnai hatlar kapsamında yapılan biletlemelerde Kampanyadan faydalanılamaz.

·       Aktarmalı uçuşlarda, ikinci kişi için olan indirim, Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlarda yapılan aktarma kapsamındaki uçuşlara uygulanır. Dış hattan dış hata olan aktarmalı uçuşlarda uygulanmaz.

·       Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanya ile Tanımlanan İndirim Oranı: Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış ve Uçuş tarihlerinde ve Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlarda (aşağıda belirtilen yurt dışı hatları ile Kıbrıs uçuşları istisnai olarak Kampanya kapsamında değildir) uçuş rezervasyon kaydında (PNR) bulunan ikinci kişi için yapılacak biletleme için vergiler hariç %50 indirim uygulanacaktır.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Paket: Kampanya kapsamında düzenlenecek olan dış hat biletleri, Süper Eko paket içeriğini kapsar. Dış hatlarda Süper Eko paket dışındaki paketleri seçenler için sadece Süper Eko paket fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek ürün ve hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ayrıca ücretlendirilir ve indirim uygulanmaz.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Kampanya, sadece Pegasus İnternet Sitesi (flypgs.com) ve Pegasus Mobil Uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

Kampanya Kullanımı: Kampanya kapsamında indirimden yararlanabilmek için ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altında bulunan “2.Kişi %50 İndirimli” butonuna tıklanmalıdır. Söz konusu indirim bilete yansıyacaktır. Kampanya kapsamında indirim oranı sabit olmakla birlikte seçilecek uçuşa (güzergâh, saat, tarih vb.) göre indirim tutarı farklılık gösterebilir.

Kampanya Kuralları:

·       Kampanyadan yalnızca Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir. Satın alınan uçuş rezervasyon kaydında (PNR) iki kişi bulunması halinde Kampanya kapsamında söz konusu indirimden yalnızca Pegasus BolBol üyesi olan ve bilgileri girilen ikinci kişi yararlanabilecektir. Satın alınan uçuş rezervasyon kaydında (PNR) iki kişiden fazla Pegasus BolBol üyesi olması halinde, indirim yalnızca bilgileri ikinci olarak girilen kişi için uygulanır. PNR’da bulunan diğer kişiler, Pegasus BolBol üyesi olsun veya olmasın Kampanyadan yararlanamazlar; her durumda indirimden yalnızca bir kişi yararlanabilir.

·       Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması gerekir.

·       Biletlemeyi yapan kişinin Pegasus BolBol üyesi ve biletleme aşamasında yolcu bilgileri girilirken kendisiyle birlikte indirimden yararlanacak olan ikinci kişinin de Pegasus BolBol üyesi olması gerekir; ayrıca Pegasus BolBol üyelerinin üyelik numaralarının (üyelikle ilişkilendirilmiş cep telefonu numarası) girilmesi gerekmektedir.

·       Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz, Kampanyanın geçerli olduğu satış tarihleri içerisinde Pegasus BolBol üyesi olarak Kampanya kurallarına uygun biletleme yaptıkları takdirde Kampanyadan faydalanabilirler.

·       Kampanyadan bebek yolcular (0-2 yaş) yararlanamaz. Çocuk misafirlerimiz ise 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak Kampanyadan faydalanabilir; bunun için çocuk misafirimizin bağlı olduğu Pegasus BolBol üyeliği ile biletlemenin yapılması ve çocuk misafirimiz için de bağlı olduğu Pegasus BolBol üyesinin üyeliği ile ilişkilendirilmiş telefon numarasının girilmesi gerekmektedir.

·       Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

·       Kampanyadan bir kişi birden fazla kez yararlanabilir.

·       Taşıma Ücreti (a) Baz Ücret, (b) Yakıt Harcı, (c) Havalimanı Vergisi, (d) Check-in Bedeli ve (e) Hizmet Bedelinden oluşmaktadır. Kampanyada vergiler hariç uygulanan indirim kapsamında hariç tutulan vergiler yukarıda sayılan kalemlerden Havalimanı Vergisidir. Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar. Kampanya kapsamındaki indirim Süper Eko paketteki burada açıklanan vergiler kalemi dışında kalan ücret kalemlerine yansıtılır.

·       Kampanya direkt ve aktarmalı yurt dışı uçuşlarında geçerlidir (Kampanya yurt dışı-yurt dışı aktarmasında geçerli değildir).

·       Kampanya kapsamında düzenlenen tüm biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir (indirimli tutar üzerinden).

·       Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

·       Pegasus, Kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

 

Kampanya Dahilinde Olmayan Hatlar

Kıbrıs Hatları

Roma - Bari - Roma

Roma - Cenevre - Roma

Roma - Katanya - Roma

Roma - Lamezia Terme - Roma

Roma - Napoli - Roma

Roma - Palermo - Roma

Roma - Torino - Roma

Roma - Venedik - Roma

İstanbul Sabiha Gökçen - Cidde - İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen - Kahire - İstanbul Sabiha Gökçen

Trabzon - Cidde - Trabzon

Trabzon - Riyad - Trabzon

Bodrum - Riyad - Bodrum

Hatay - Riyad - Hatay

Yukarı Yukarı