tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Bize Yazın

Bize Yazın

Talep Sorgula

Önceden oluşturduğunuz bir talep var ise buradan sorgulayabilirsiniz.

Talep Sorgula Talep Sorgula

Bebek arabası ve bagajı Bebek arabası ve bagajı

Seyahatim esnasında bebek arabamı nasıl taşıyabilirim?

Seyahatim esnasında bebek arabamı nasıl taşıyabilirim? Seyahatim esnasında bebek arabamı nasıl taşıyabilirim?

Havalimanında kontuarda bebek arabanız olduğunu bildirmeniz durumunda, uçağa yüklenmesi ve size geri teslim edilmesi konusunda personelimiz yardımcı olacaktır. Bebek arabanızı uçağın kapısına kadar götürebilir inişte de yine uçağın kapısından teslim alabilirsiniz.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Kabin bagajı Kabin bagajı

Kabin bagajım için ek bagaj ücreti ödemem gerekir mi?

Kabin bagajım için ek bagaj ücreti ödemem gerekir mi? Kabin bagajım için ek bagaj ücreti ödemem gerekir mi?
Yurt içi uçuşlarda uçak içerisine, yalnızca 1 adet ve en fazla 55x40x20 cm boyutunda ve 8 kg ağırlığında olan kabin bagajı getirilebilir. Yurt dışı ve Kıbrıs uçuşlarında tüm misafirlerin 1 adet, en fazla 40x30x15 cm boyutunda ve 3 kg ağırlığında koltuk altına sığacak çanta hakkı vardır. Kabin bagaj hakkı içeren bir uçuş paketi seçmeniz veya kabin bagaj hakkı satın almanız durumunda uçak içerisine 1 adet, en fazla 55x40x20 cm boyutunda ve 8 kg ağırlığında olan kabin bagajı getirebilirsiniz. Yurt dışı ve Kıbrıs uçuşlarında kabin bagaj hakkı olmayan misafirler seçilen uçuşta kabin bagajı limiti olması durumunda biletleme esnasında Pegasus Websitesi, Mobil uygulaması biletleme sonrası çağrı merkezi, Express bagaj ve check-in kontuarı aracılığıyla yalnızca 1 adet kabin bagaj hakkı satın alabilir. Uçuş kapısına ölçü sınırının üzerinde veya ek parça getirilmesi durumunda uçağa biniş esnasında her bir parça için ekstra ücret tahsil edilir.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Evcil hayvan Evcil hayvan

Evcil hayvan ile seyahat koşulları nelerdir?

Evcil hayvan ile seyahat koşulları nelerdir? Evcil hayvan ile seyahat koşulları nelerdir?

Uçuşlarımızda evcil hayvan taşıma sadece kuş, köpek ve kedi ile sınırlı olup kabin içinde 55x40x20 cm (1 Ocak 2019 tarihi itibariyle olan uçuşlarımızda ölçüler 32*32*50 olarak güncellenmiştir) ölçülerinde, misafirlarımızın temin ettiği kutularda ve kafes ile birlikte, toplam ağırlığın en fazla 8 kg olması halinde, ücret karşılığında gerçekleştirilir. 8 kg'ın üstündeki evcil hayvanlar kargo ambarında seyahat edebilmektedirler. Pegasus Çağrı Merkezi'ni (0 888 228 12 12) arayarak beraberinizde taşımayı planladığınız evcil hayvan için mutlaka rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar ülkelerine yurt dışından canlı hayvan kabul edilmemesi nedeniyle evcil hayvanların bu ülkelere seyahatleri gerçekleştirilememektedir. Daha detaylı bilgi için misafirlerimizin Genel Kurallar sayfasında "Evcil Hayvanlarla Seyahat" başlığını ziyaret etmeleri önerilir.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Uçuşumda evcil hayvan taşımak istiyorum. Taşıyabilir miyim? Ne yapmalıyım?

Uçuşumda evcil hayvan taşımak istiyorum. Taşıyabilir miyim? Ne yapmalıyım? Uçuşumda evcil hayvan taşımak istiyorum. Taşıyabilir miyim? Ne yapmalıyım?

Evet, taşıyabilirsiniz. Öncelikle 0888 228 12 12 numaralı Pegasus Çağrı Merkezi'ni arayarak beraberinizde taşımayı planladığınız evcil hayvan için rezervasyon yaptırmalısınız. Uçuşlarımızda sadece kedi, köpek ve kuş (sadece iç hatlarda) taşımacılığı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için Genel Kurallar sayfasındaki "Evcil Hayvanlarla Seyahat" başlığını kontrol edebilirsiniz.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Yavru evcil hayvanımı taşıyabilir miyim?

Yavru evcil hayvanımı taşıyabilir miyim? Yavru evcil hayvanımı taşıyabilir miyim?

3 aydan büyük evcil hayvanlarınız taşınabilmektedir.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Fazla bagaj Fazla bagaj

Fazla bagaj hakkını uçuş öncesinde satın almak neden daha avantajlıdır?

Fazla bagaj hakkını uçuş öncesinde satın almak neden daha avantajlıdır? Fazla bagaj hakkını uçuş öncesinde satın almak neden daha avantajlıdır?

Seyahat Hizmetlerimiz > Uçuş ile İgili Hizmetlerimiz > Bagaj Hakkı Satış sayfamızdan uçuşunuzdan önce ek bagaj hakkı satın aldığınız durumda, havaalanı kontuarda fazla bagajınız için ödeyeceğiniz ücretten daha az bir ücret ödeyerek fazla bagajınızı satın almış olursunuz. Pegasus misafirlerine önceden ek bagaj almak için teşvik etmektedir, bunun sebebi alanlardaki yoğunluğu azaltmak ve uçuşların zamanında yapılabilmesi içindir.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Kayıtlı bagaj hakkım dışında daha fazla bagaj hakkı satın alabilir miyim?

Kayıtlı bagaj hakkım dışında daha fazla bagaj hakkı satın alabilir miyim? Kayıtlı bagaj hakkım dışında daha fazla bagaj hakkı satın alabilir miyim?

Uçağın kargo bölümünde taşınacak olan kayıtlı bagajınız, biletinizin paket tipinin verdiği bagaj hakkını aşan kilolarda ise, flypgs.com genel kurallar bölümünde belirtilen ücretler karşılığında, uçuşa 2 saat kalana kadar, ek bagaj hakkı satın alabilirsiniz. Bu şekilde ek bagaj hakkını, havalanında ücretlendirilmesine oranla daha düşük ücretlerle satın alabilirsiniz. Ek bagaj hakkınızı biletinizi satın alırken alabileceğiniz gibi; biletinizi satın alındıktan sonra flypgs.com'dan da alabilirsiniz. Bunun için ana sayfada yeralan "Seyahat Hizmetlerimiz > Uçuş ile İgili Hizmetlerimiz > Bagaj Hakkı Satışı" başlığı altından Rezervasyon (PNR) Numarası ve soyadı ile giriş yapmanız gereklidir. Uçuşa getirilen bagaj ağırlığı toplam bagaj hakkından fazla ise, aradaki kg farkı kadar havalimanında da ödeme yapılabilmektedir.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Kontuarda fazla bagaj ücretini nereye ödeyebilirim? Fazla bagaj ücreti ne kadardır?

Kontuarda fazla bagaj ücretini nereye ödeyebilirim? Fazla bagaj ücreti ne kadardır? Kontuarda fazla bagaj ücretini nereye ödeyebilirim? Fazla bagaj ücreti ne kadardır?

Havalimanının uygunluğuna göre satış ofisinden ya da kontuardan ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bagaj ücretlendirmeleriyle ilgili detaylı bilgileri Faydalı Bilgiler>Genel Kurallar> Genel Bagaj ve Taşınabilir Aletler>Serbest ve Fazla Bagaj Bilgisi kısmında görebilirsiniz.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Kontuardaki check-in işlemi sırasında bagaj hakkımın üzerinde bagajım çıkarsa ne yapmalıyım?

Kontuardaki check-in işlemi sırasında bagaj hakkımın üzerinde bagajım çıkarsa ne yapmalıyım? Kontuardaki check-in işlemi sırasında bagaj hakkımın üzerinde bagajım çıkarsa ne yapmalıyım?

İç hat ve dış hat uçuşlarımız için satın alınan bir biletin paket kapsamına göre ücretsiz taşınabilecek farklı ağırlıklarda serbest bagaj hakkı bulunmaktadır. Bu limitlerin üzerinde olan bagajlarda fazla olan her kilogram için ek ücret uygulanmaktadır. Ayrıca misafirlerimiz serbest bagajlarına ilave fazla bagaj hakkını uçuş öncesinde tüm satış kanallarımızdan indirimli olarak satın alabilmektedir. Fazla bagajlar için uygulanan ücretlerimize ait detaylı bilgilere Genel Kurallar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Hizmet detayları Hizmet detayları

Check-in ve bagaj teslim işlemlerim ne kadar sürer?

Check-in ve bagaj teslim işlemlerim ne kadar sürer? Check-in ve bagaj teslim işlemlerim ne kadar sürer?

Havalimanında check-in ve bagaj teslim işlem süreleri havalimanı yoğunluğuna bağlı olarak değişebilmektedir. Ancak işlemlerinizin sorunsuz yapılabilmesi için uçuşun kalkış saatine; iç hat uçuşları için 1,5 saat ve dış hat uçuşları için 2 saat kala havalimanında bulunarak check-in kontuarlarına başvurmanızı tavsiye ederiz.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Kiosk check-in nedir?

Kiosk check-in nedir? Kiosk check-in nedir?

Kiosk Check-in, bagajsız seyahat edecek misafirlerimizin check-in sırasına girmeden biniş işlemlerini yapabilecekleri havalimanında bulunan cihazlar ile işlemini gerçekleştirmesidir.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Online check-in nedir? Ne işe yarar?

Online check-in nedir? Ne işe yarar? Online check-in nedir? Ne işe yarar?

Check-in işlemi, havalimanında bagaj verme ve bilet kontrol işleminden geçme olayıdır. Misafirlerimiz havalimanına gitmeden önce flypgs.com ana sayfamızda yer alan Check-in bölümüne rezervasyon numarası (PNR no) ve ad-soyad bilgilerini girerek işlemlerini yapabilir. Ayrıca online check-in'e açık havalimanlarında misafirlerimize ayrılmış online check-in kontuarlarında da bagaj bırakma işlemlerini daha hızlı gerçekleştirebilirler. Bagajı olmayan misafirlerimiz ise online check-in açık havalimanlarında online check-in işleminden sonra biniş kartlarını e-posta yoluyla ya da cep telefonlarına SMS olarak alabilir ve biniş kartları ile güvenlik kontrolünü geçerek uçaklarının kalkış yapacağı kapı numarasına geçiş yapabilirler.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Uçuşumdan kaç saat önce kontuar işlemlerine başlamalıyım?

Uçuşumdan kaç saat önce kontuar işlemlerine başlamalıyım? Uçuşumdan kaç saat önce kontuar işlemlerine başlamalıyım?

Havalimanında check-in ve bagaj teslim işlem süreleri havalimanı yoğunluğuna bağlı olarak değişebilmektedir. Ancak işlemlerinizin sorunsuz yapılabilmesi için uçuşun kalkış saatine; iç hat uçuşları için 1,5 saat ve dış hat uçuşları için 2 saat kala havalimanında bulunarak check-in kontuarlarına başvurmanızı tavsiye ederiz.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

İşlem süreleri İşlem süreleri

Check-in ve bagaj teslim işlemlerim ne kadar sürer?

Check-in ve bagaj teslim işlemlerim ne kadar sürer? Check-in ve bagaj teslim işlemlerim ne kadar sürer?

Havalimanında check-in ve bagaj teslim işlem süreleri havalimanı yoğunluğuna bağlı olarak değişebilmektedir. Ancak işlemlerinizin sorunsuz yapılabilmesi için uçuşun kalkış saatine; iç hat uçuşları için 1,5 saat ve dış hat uçuşları için 2 saat kala havalimanında bulunarak check-in kontuarlarına başvurmanızı tavsiye ederiz.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Uçuşumdan kaç saat önce kontuar işlemlerine başlamalıyım?

Uçuşumdan kaç saat önce kontuar işlemlerine başlamalıyım? Uçuşumdan kaç saat önce kontuar işlemlerine başlamalıyım?

Havalimanında check-in ve bagaj teslim işlem süreleri havalimanı yoğunluğuna bağlı olarak değişebilmektedir. Ancak işlemlerinizin sorunsuz yapılabilmesi için uçuşun kalkış saatine; iç hat uçuşları için 1,5 saat ve dış hat uçuşları için 2 saat kala havalimanında bulunarak check-in kontuarlarına başvurmanızı tavsiye ederiz.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Spor ve diğer ekipmanlar Spor ve diğer ekipmanlar

Spor ekipmanlarımı check-in sırasında teslim edebilir miyim?

Spor ekipmanlarımı check-in sırasında teslim edebilir miyim? Spor ekipmanlarımı check-in sırasında teslim edebilir miyim?

Spor Ekipmanları, belirli kurallar doğrultusunda ve belirli bir ücret karşılığı taşınmaktadır. Rezervasyonu web sitemiz üzerinden gerçekleştirilen Golf ve Kayak ekipmanları haricinde, diğer ekipman rezervasyonları için 0888 228 12 12 numaralı Çağrı Merkezi'miz ile iletişime geçilmesi rica olunur.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Spor malzemesi taşımak istiyorum. Ekstra ödeme yapmam gerekiyor mu?

Spor malzemesi taşımak istiyorum. Ekstra ödeme yapmam gerekiyor mu? Spor malzemesi taşımak istiyorum. Ekstra ödeme yapmam gerekiyor mu?

Hava yolu sektöründe, spor ekipmanları, müzik aletleri, bisiklet gibi malzemeler, sabit bir ücret veya serbest bagaj hakkı dışında ek bagaj ücreti ödenerek taşınmaktadır. Taşımak istediğiniz malzemeye ait ücret tarifesine ulaşmak için tıklayınız.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Uçuşumda spor malzemesi taşımak için nasıl bir işlem yapmam gerekiyor?

Uçuşumda spor malzemesi taşımak için nasıl bir işlem yapmam gerekiyor? Uçuşumda spor malzemesi taşımak için nasıl bir işlem yapmam gerekiyor?

Hava yolu sektöründe, spor ekipmanları, müzik aletleri, bisiklet gibi malzemeler, sabit bir ücret veya serbest bagaj hakkı dışında ek bagaj ücreti ödenerek taşınmaktadır. Taşımak istediğiniz malzemeye ait ücret tarifesine ulaşmak için tıklayınız. İşlem gerçekleştirmek için çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek biletinize taşımak istediğiniz ekipmanı ekletebilirsiniz.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Uçuşumda spor malzemesi taşımanın ücreti nedir?

Uçuşumda spor malzemesi taşımanın ücreti nedir? Uçuşumda spor malzemesi taşımanın ücreti nedir?

Hava yolu sektöründe, spor ekipmanları, müzik aletleri, bisiklet gibi malzemeler, sabit bir ücret veya serbest bagaj hakkı dışında ek bagaj ücreti ödenerek taşınmaktadır. Taşımak istediğiniz malzemeye ait ücret tarifesine ulaşmak için tıklayınız.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Tavır ve davranış Tavır ve davranış

Check-in ve bagaj teslim işlemlerim ne kadar sürer?

Check-in ve bagaj teslim işlemlerim ne kadar sürer? Check-in ve bagaj teslim işlemlerim ne kadar sürer?

Havalimanında check-in ve bagaj teslim işlem süreleri havalimanı yoğunluğuna bağlı olarak değişebilmektedir. Ancak işlemlerinizin sorunsuz yapılabilmesi için uçuşun kalkış saatine; iç hat uçuşları için 1,5 saat ve dış hat uçuşları için 2 saat kala havalimanında bulunarak check-in kontuarlarına başvurmanızı tavsiye ederiz.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Kiosk check-in nedir?

Kiosk check-in nedir? Kiosk check-in nedir?

Kiosk Check-in, bagajsız seyahat edecek misafirlerimizin check-in sırasına girmeden biniş işlemlerini yapabilecekleri havalimanında bulunan cihazlar ile işlemini gerçekleştirmesidir.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Online check-in nedir? Ne işe yarar?

Online check-in nedir? Ne işe yarar? Online check-in nedir? Ne işe yarar?

Check-in işlemi, havalimanında bagaj verme ve bilet kontrol işleminden geçme olayıdır. Misafirlerimiz havalimanına gitmeden önce flypgs.com ana sayfamızda yer alan Check-in bölümüne rezervasyon numarası (PNR no) ve ad-soyad bilgilerini girerek işlemlerini yapabilir. Ayrıca online check-in'e açık havalimanlarında misafirlerimize ayrılmış online check-in kontuarlarında da bagaj bırakma işlemlerini daha hızlı gerçekleştirebilirler. Bagajı olmayan misafirlerimiz ise online check-in açık havalimanlarında online check-in işleminden sonra biniş kartlarını e-posta yoluyla ya da cep telefonlarına SMS olarak alabilir ve biniş kartları ile güvenlik kontrolünü geçerek uçaklarının kalkış yapacağı kapı numarasına geçiş yapabilirler.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Uçuşumdan kaç saat önce kontuar işlemlerine başlamalıyım?

Uçuşumdan kaç saat önce kontuar işlemlerine başlamalıyım? Uçuşumdan kaç saat önce kontuar işlemlerine başlamalıyım?

Havalimanında check-in ve bagaj teslim işlem süreleri havalimanı yoğunluğuna bağlı olarak değişebilmektedir. Ancak işlemlerinizin sorunsuz yapılabilmesi için uçuşun kalkış saatine; iç hat uçuşları için 1,5 saat ve dış hat uçuşları için 2 saat kala havalimanında bulunarak check-in kontuarlarına başvurmanızı tavsiye ederiz.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Kimlik kontrolü Kimlik kontrolü

Check-in ve bagaj teslim işlemlerim ne kadar sürer?

Check-in ve bagaj teslim işlemlerim ne kadar sürer? Check-in ve bagaj teslim işlemlerim ne kadar sürer?

Havalimanında check-in ve bagaj teslim işlem süreleri havalimanı yoğunluğuna bağlı olarak değişebilmektedir. Ancak işlemlerinizin sorunsuz yapılabilmesi için uçuşun kalkış saatine; iç hat uçuşları için 1,5 saat ve dış hat uçuşları için 2 saat kala havalimanında bulunarak check-in kontuarlarına başvurmanızı tavsiye ederiz.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Uçuşuma havalimanında Check-İn yaptırmak için hangi belgeler geçerlidir?

Uçuşuma havalimanında Check-İn yaptırmak için hangi belgeler geçerlidir? Uçuşuma havalimanında Check-İn yaptırmak için hangi belgeler geçerlidir?

İç Hat Uçuşlarında Kabul Edilen Evraklar
İç Hat uçuşlarında güvenlik kuralları gereği, yolcu kimlik kontrolünde sadece aşağıda belirtilen evrakların orijinalleri kabul edilebilir:
1.Nüfus Cüzdanı
2.Sürücü belgesi
3.Pasaport ya da pasaport yerine geçen belgeler
4.Evlilik cüzdanı
5.Resmi kurum/kuruluşlar tarafından verilen fotoğraflı, mühürlü/damgalı ve TC kimlik numaralı kimlikler
6.Sağlık karnesi
7.Doğumdan bir ay sonrasına kadar olan (ebeveyn kimliği ile birlikte) doğum belgeleri
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı misafirlerimizin tebliğ ettikleri resmi seyahat dokümanı mutlaka TC kimlik numarasını içeriyor olmalıdır.

İç Hat Uçuşlarında Kabul Edilmeyen Evraklar
Bunun dışındaki belgeler İç Hat uçuşlarında kabul edilmeyeceği gibi, yolcuların sundukları aşağıdaki evraklar da kimlik olarak kabul edilmemektedir:
a.Kimlik fotokopisi veya faksı
b.İnternetten alınan TC kimlik no çıktısı
c.Yukarıda belirtilen kimlik ve kimlik yerine geçen tüm belgelerin fotokopileri, kimlik olarak kabul edilmemektedir.

Dış hat uçuşlarımızda mutlaka pasaport bulundurulması gerekmektedir. Kıbrıs uçuşlarında mutlaka pasaport veya kimlik bulunmalıdır, ehliyet ile uçuş gerçekleştirilemez Kıbrıs'a yalnız seyahat eden 18. yaş gününü doldurmamış çocuklar, T.C. Nüfus Cüzdanı ile seyahat edeceklerse anne veya babalarının vekaletnamesi gerekmektedir. Vekaletname noter veya resmi makamlarca tasdikli olacaktır. 18. yaş gününü henüz doldurmamış yolcular; anneleri ile seyahat edeceklerse babalarının, babaları ile seyahat edeceklerse annelerinin vekaletnamesi gerekmektedir. Yukarıda belirtilen kurallar yerine getirilmediğinde yolcular uçuşa kabul edilmez.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.

Uçuşumdan kaç saat önce kontuar işlemlerine başlamalıyım?

Uçuşumdan kaç saat önce kontuar işlemlerine başlamalıyım? Uçuşumdan kaç saat önce kontuar işlemlerine başlamalıyım?

Havalimanında check-in ve bagaj teslim işlem süreleri havalimanı yoğunluğuna bağlı olarak değişebilmektedir. Ancak işlemlerinizin sorunsuz yapılabilmesi için uçuşun kalkış saatine; iç hat uçuşları için 1,5 saat ve dış hat uçuşları için 2 saat kala havalimanında bulunarak check-in kontuarlarına başvurmanızı tavsiye ederiz.

Sorununuz çözülmediyse, bize yazmak ister misiniz?

Evet Sorununuzun çözülmesine sevindik.
Yukarı Yukarı