tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol & Yolcu360 İş Birliği

Pegasus BolBol üyeleri, 31 Aralık 2024’e kadar Yolcu360ile yapacakları yurt içi araç kiralamalarına, sepet büyüklüğünün 3 katı; yurt dışı araç kiralamalarına ise 5 katı kadar BolPuan kazanıyor!

Pegasus BolBol & Yolcu360 İş Birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  30 Ekim 2023 / 31 Aralık 2024
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

 

Kampanya Teklifi: Pegasus BolBol Üyeleri Yolcu360’tan Yaptıkları Yurt Dışı Araç Kiralamalarda Toplam Araç Kiralama Tutarının 5 Katı, Yurt İçi Araç Kiralamalarda 3 Katı Kadar BolPuan Kazanıyor!

Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler: 30.10.2023 (saat 00.01’den itibaren)- 31.12.2024 (saat 23.59’a kadar) tarihleri arasında Yolcu360’tan araç kiralama için rezervasyonu yapılan ve 30.10.2023- 31.12.2024 tarihleri arasında aracın teslim alınıp teslim edileceği kiralamalar için geçerlidir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Kiralama Süresi ve Yeri: Kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında yapılacak olan 1-29 gün arası yurt dışı ve yurt içi araç kiralamaları için geçerlidir.

Kampanyadan Yararlanabilecek Kişiler: Kampanyadan yalnızca Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir. Kampanya kapsamında sadece Pegasus BolBol üyesi adına yapılan kiralamalarda BolPuan kazanımı gerçekleşir. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.

Kampanya Kapsamında Kazanılacak BolPuan Miktarı: Kampanya kapsamında Pegasus BolBollular, yapılan yurt dışı araç kiralamalarında toplam nihai araç kiralama tutarının 5 (beş) katı, yurt içi kiralamalarında toplam nihai araç kiralama tutarının 2 (iki) katı kadar BolPuan kazanacaktır.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihlerde yolcu360.com internet sitesi (kampanya sayfası) ve Yolcu360 mobil uygulaması üzerinden veya Yolcu360 Misafir Merkezini (0850 360 5 360) arayarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Yolcu360 Misafir Merkezi aranarak kiralama yapılacak ise yapılan araç kiralamalarına ilişkin Pegasus & Yolcu360 İş Birliği kapsamındaki BolPuan kampanyasından faydalanmak istendiği belirtilmelidir. Aksi takdirde BolPuan kazanımı gerçekleşmez.

Kampanya Kuralları:

 • . Kampanyadan faydalanabilmek için Pegasus BolBol üyeliğiniz ile ilişkilendirilen bilgilerinizin; ad, soyadı ve telefon numarası Yolcu360’ta yer alan kampanya sayfasının ilgili alanlarına girilmiş olması gerekmektedir. 
 • . Kampanyadan belirlenen tarihler arasında birden fazla kez yararlanılabilir.
 • . İşbu kampanya başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez.
 • . Kampanya 1-29 gün arası kiralamalarda geçerlidir, aylık ve uzun dönem kiralamaları kapsamamaktadır.
 • . Kampanya, 30.10.2023 (saat 00.01’den itibaren) - 31.12.2024 (saat 23.59’a kadar)  tarihleri arasında Yolcu360’tan araç kiralama için rezervasyonu yapılan ve 30.10.2023 - 31.12.2024 tarihleri arasında aracın teslim alınıp teslim edileceği kiralamalar için geçerlidir, belirtilen tarih aralıkları dışında kiralayan kişinin araç teslim alması ve/veya teslim etmesi halinde Kampanya koşulları sağlanmamış, kampanyaya katılımda bulunulmamış sayılacaktır ve BolPuan kazanımı gerçekleşmeyecektir.
 • . Rezervasyon yapıldıktan sonra kiralamanın iptal edilmesi halinde veya benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartlarının sağlanamadığı durumlarda kampanya kapsamında BolPuan kazanımı olmayacaktır.
 • . Araç fiyatları, Yolcu360 internet sitesinde ve mobil uygulamasında yer alan araç kiralama firmaları tarafından belirlenmektedir. Fiyatlar, Yolcu360 internet sitesi ve mobil uygulamasına araç kiralama firmalarının entegrasyon sisteminden gönderdiği şekilde yansıtılmaktadır.
 • . Fiyatlar, kiralama yapılması planlanan tarihlere ve araç kiralama firmalarının bu tarihlerdeki doluluk oranına göre değişkenlik gösterebilir.
 • . Araç kiralama ücreti dışında yapılan ödemeler (depozito, sigorta, muadil araç, drop, farklı yerde bırakma ücreti vs) kampanya kapsamında BolPuan hesaplamasında dikkate alınacak araç kiralama tutarı içinde sayılmaz.
 • . Kampanya kapsamında kazanılan BolPuanlar, kiralama süresinin tamamlanmasının ardından kiralanan araç teslim edildikten sonra en geç 3 gün içerisinde ilgili Pegasus BolBol üyesinin hesabına yüklenecektir.
 • . Pegasus’un Kampanya kapsamındaki tek sorumluluğu, işbu Kampanya hüküm ve şartlarına uyulması halinde, Kampanyaya uygun olarak kazanılan BolPuanların Pegasus Bolbol hesabına işlenmesidir.
 • . BolPuanlar ilgili Pegasus BolBol üyelerinin Pegasus BolBol hesabına yüklendiğinde, BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece kullanılabilir.
 • . Kazanılan BolPuanlar, biriktirilen diğer BolPuanlar gibi, uçak bileti satın alımlarında ya da Pegasus'un ek ürün ve hizmetlerinin satın alımında kullanılabilir
 • . Pegasus BolBol ve BolPuan kullanımına ilişkin burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir
 • . Yolcu360 ve Pegasus önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
  Kampanya dahilinde yapılan araç kiralama işlemleri ile ilgili olarak Yolcu360’ın belirlediği kiralama hüküm ve koşulları geçerlidir. Kampanya kapsamında araç kiralayan kişiler bu koşulları sağlamalıdır.
 • . Araç kiralama işlemi ve ilgili rezervasyon, soru ve talepleriniz için yolcu360.com’u ziyaret edebilir, Yolcu360 sosyal medya hesaplarından ulaşabilir (Facebook, Twitter, Instagram) veya 0850 360 5 360 numaralı Yolcu360 Misafir Merkezi’ni arayabilirsiniz.
 • . Pegasus’un, Yolcu360’ın araç kiralama işlemlerine ilişkin olarak Yolcu360 ile kiralamayı yapan müşteri arasında oluşabilecek herhangi bir uyuşmazlığa ilişkin olarak hiçbir sorumluluğu yoktur. Pegasus’a bu hususta hiçbir talepte bulunulamaz.
   
Yukarı Yukarı