fr.svg
FR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
Détails BolPoints
Détails BolPoints
Détails du voyage
Détails du voyage
Campagnes
Campagnes
Détails de l`adhésion
Détails de l`adhésion
Qu'est-ce que BolBol ?
Qu'est-ce que BolBol ?

Pour toute demande ou question concernant BolBol, vous pouvez appeler notre centre d`appels gratuit au 0 (850) 399 17 014

user-profile-circle

Membre de Pegasus BolBol depuis le

Disponible BolPuan
bol-bol-white
BolPuan à Expirer
BolPuan

Pour ne pas manquer l`avantage de voler avec Pegasus BolBol, vous devez utiliser vos BolPoints avant leur expiration.

Pour toute demande ou question concernant BolBol, vous pouvez appeler notre centre d`appels gratuit au 0 (850) 399 17 01.

Trouver des vols pas chers pour

-

Prix total estimé pour un passager adulte:

Choisir des dates moins chères
Monnaie Monnaie: Euro
Heure Heure: 23:51:34
Langue Langue: Italien

FOIRE AUX QUESTIONS

En ucuz Pegasus Türkiye İtalya uçak biletini nasıl bulurum?

En ucuz Türkiye-İtalya uçak biletini bulmak Pegasus’ta artık çok kolay. flypgs.com ya da mobil uygulama üzerinden uçuşları listeleyerek ve "Takvim/Grafik" görünümünü kullanarak en uygun uçak bileti fiyatının olduğu tarihi kolayca bulabilir, en uygun Türkiye-İtalya uçak biletini alabilirsiniz.

Türkiye İtalya gidiş-dönüş uçak bileti fiyatları nedir?

Türkiye-İtalya gidiş-dönüş uçak bileti fiyatları, seyahat tarihleri, doluluk oranı ve biletin alındığı zamana bağlı olarak değişebilir. En güncel ve uygun fiyatlar için Pegasus Hava Yolları'nın web sitesini veya mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye - İtalya arası uçuşlarda hangi havalimanı kullanılır?

Pegasus Hava Yolları'nın Türkiye-İtalya arası uçuşlarında, Türkiye'den çeşitli havalimanları kullanılmaktadır. İstanbul'dan uçuşlar İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan gerçekleşirken, İtalya'da ise Venedik Marco Polo, Bologna Guglielmo Marconi, Roma Fiumicino Leonardo da Vinci ve Milano Bergamo Havalimanlarına uçuşlar düzenlenmektedir.

Haftalık kaç Türkiye - İtalya uçuşu var?

Pegasus Hava Yolları, Türkiye'den İtalya'ya haftalık olarak toplamda 37 sefer düzenlemektedir. Bu seferler, İstanbul'dan Venedik, Bologna, Roma ve Milano'ya gerçekleştirilmektedir.

Yakın tarihte Türkiye ve İtalya en ucuz uçak bileti hangisi?

Yakın tarihte Türkiye ve İtalya arası en uygun fiyatlı uçak biletlerini bulmak için, Pegasus Hava Yolları'nın web sitesi ve mobil uygulamasını kullanarak, farklı tarihlerdeki bilet fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Erken rezervasyon avantajları ve promosyon dönemlerinden faydalanarak uygun fiyatlı biletleri bulabilirsiniz.

Türkiye ve İtalya aktarmasız uçak bileti var mı?

Evet, Pegasus Hava Yolları, Türkiye'den İtalya'nın Venedik, Bologna, Roma ve Milano şehirlerine doğrudan, aktarmasız uçuşlar sunmaktadır. Bu uçuşlar, Türkiye ve İtalya arasında hızlı ve rahat bir seyahat imkanı sağlamaktadır.

Türkiye - İtalya arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?

Türkiye-İtalya arası en ucuz uçak biletlerini bulmak için ideal zaman, genellikle seyahat tarihinden birkaç ay öncesidir. Pegasus Hava Yolları'nın erken rezervasyon avantajlarından ve promosyon dönemlerinden faydalanarak, en uygun fiyatları bulabilirsiniz.

Türkiye İtalya arası uçakla kaç saat sürer?

Türkiye İtalya uçuşları İstanbul üzerinden Milano, Bologna, Venedik ve Roma'ya direkt olarak gerçekleştirilmektedir. Türkiye İtalya uçak bileti aldığınızda ortalama 2 saat 50 dakikalık bir uçuş sonrasında İtalya'ya varabilirsiniz.

Türkiye'den İtalya'ya hangi şehirlere uçuş var?

Türkiye İtalya uçuşları İstanbul üzerinden Milano, Bologna, Venedik ve Roma'ya direkt olarak gerçekleştirilmektedir.

Top Top