SAYFA BAŞINA DÖN
Check-in Bilgileri
HAVALİMANI ADI ŞEHİR / ÜLKE TERMİNAL HAVALİMANI WEB MOBİL KIOSK ONLINE BARKOD
Venedik Marco Polo Havalimanı Venedik/İtalya MAIN VCE VAR VAR YOK VAR

İtalya’nın en işlek 5. havalimanı olan Venedik Marco Polo Havalimanı, adını İtalyan gezgin Marco Polo’dan almıştır. Havalimanı şehrin merkezine sadece 8 km uzaklıkta yer almaktadır.

Venedik Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

 

Tren

Venedik Havalimanı’ndan şehrin merkezine gitmek için tren tercih edebilceğiniz en ekonomik toplu ulaşım araçlarından ilki. 15 numaralı tren hattını kullanarak yaklaşık 20 - 25 dakika içerisinde merkeze varabilirsiniz.  

Otobüs

Terminalden ulaşım için diğer bir seçenek otobüsleri kullanmak. Otobüsle seyahat etmek isterseniz 2 farklı şirketin hattını tercih etme şansınız var. Birincisi ACTV’nin 5 numaralı hattı. Haftanın her günü sabah 4’ten gece 1’e kadar Marco Polo Havalimanı’ndan Piazzale Roma’ya bu otobüs ile ulaşabilirsiniz. İkinci seçeneğiniz ise  ATVO’nun Express bus 35 isimli servis otobüsleri. Bu servis de yine aynı hat üzerinde hizmet sağlıyor.

 

Not: Bilgiler Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir. Lütfen resmi kaynaklardan bilgilerin güncelliğini teyit etmeyi unutmayın.

Venedik Havalimanı Hakkında Bilgiler

Bulunduğu Ülke: İtalya

Bulunduğu Şehir: Venedik

Havalimanı Kodu: VCE

Şehre uzaklığı: 8 km

Venedik uçuşunuz sonrasında size romantik bir şehrin kapılarını aralayan havalimanında her türlü ihtiyacınızı karşılamaya yönelik alanlar bulunmaktadır. Hemşire servisi, VIP servis, ücretsiz Wi-Fi, restoran ve kafeler, duty free mağazaları, kayıp eşya hizmeti bunlardan birkaçıdır.

Venedik Otel Rezervasyonu

Nerede konaklayacağınıza karar veremediyseniz Pegasus ayrıcalıkları ile Venedik’teki otelleri inceleyebilir ve avantajlı fiyatlarla rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


REZERVASYON YAP

Venedik Havalimanı Otopark

Venedik kalkışlı uçuşlarınızda ya da birini karşılamak için havaalanına özel aracınız ile geldiğinizde otopark hizmetinden yararlanmak için, önceden flypgs.com üzerinden online otopark rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

OTOPARKTA YERİNİ AYIRT

Venedik Havalimanı Araç Kiralama

Ayrıca iş seyahati ya da tatil için Venedik’e geldiğinizde şehir içi ulaşım için daha konforlu bir seçeneğini değerlendirmek isterseniz, Pegasus ayrıcalıkları ile araç kiralayabilirsiniz.

ARAÇ KİRALA

Venedik Havalimanı İletişim

Adres: Viale Galileo Galilei, 30/1, 30173 Venezia VE, İtalya

Telefon: +39 041 260 9260

Web sitesi: veniceairport.it

Venedik Yakınındaki Diğer Havaalanları

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.