• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Marsilya Uçak Bileti 19 Temmuz - 29 Temmuz

5 Kıta Caz Festivali

5 Kıta Caz Festivali Caz müziğin birbirinden önemli isimleriyle bir araya gelmenizi sağlayacak enfes bir etkinlik: 5 Kıta Caz Festivali.

Fransa’nın en eski şehri ve Avrupa’nın en önemli ticari kenti Marsilya’da ruhunuzu gözünüz arkada kalmadan müziğe teslim edeceğiniz bir festival biliyoruz. Evet, tabii ki 5 Kıta Caz Festivali’nden bahsediyoruz. Caz müziğinin gönlümüzü bir sarmaşık gibi ele geçiren tınıları aynı zamanda Marsilya’yı da saracak. Dünyada caz müziğin hakkını veren birbirinden önemli isimleri tek çatı altında toplamayı başaran 5 Kıta Caz Festivali, mimarisiyle ve atmosferiyle büyüleyen dört farklı mekanda yapılıyor. Önündeki çeşmesi, içerisindeki Tarih Müzesi ile dillere destan bir yer olan Longchamp Sarayı, önemli tiyatro festivallerine kucak açan Ulusal Criee Tiyatrosu, Silvian Tiyatrosu ve görkemiyle baş döndüren MuCEM caz müziğe adeta bir beden kazandıracak. Caz müziğe dokuz gün boyunca kendinizi bırakmak istiyorsanız 5 Kıta Caz Festivali, Marsilya’nın en güzel noktalarında sizi bekliyor.
Festival hakkında detaylı bilgiye www.marseillejazz.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.