tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Arkadaşını Davet Et Hediye BolPuan Kazan

Pegasus BolBol Üyeleri arkadaşlarını BolBol’a davet ederek binlerce BolPuan kazanıyor!

Arkadaşını Davet Et Hediye BolPuan Kazan

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  02 Ocak 2024 / 31 Mart 2024
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Bu kampanya kapsamında hediye BolPuan kazanma hakkı yalnızca Pegasus BolBol üyeleri için geçerlidir.

Kampanya teklifi: Kampanya kapsamında davet edilen ve davet linki ile yeni üye olan Pegasus BolBol üyesinin Pegasus BolBol üyeliğine kaydettiği ilk gerçekleştirilmiş uçuşu sonrasında kişiyi davet eden Pegasus BolBol üyesi hediye 1.000 BolPuan ve davet edilen Pegasus BolBol üyesi hediye 2.000 BolPuan kazanır.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler: 02.01.2024 (saat 12.00’dan itibaren) – 31.03.2024 (saat 23.59’a kadar)

Kampanyaya Katılabilecek Kişiler: Kampanyaya yalnızca Pegasus BolBol üyeleri katılım sağlayabilir. Kampanyaya katılım kapsamında hediye BolPuan kazanabilmek için ilgili Pegasus BolBol üyesinin Pegasus BolBol üyeliği bulunmayan bir arkadaşını Pegasus BolBol’a davet etmesi ve davet edilen kişinin Pegasus BolBol üyeliğini oluşturması akabinde üyeliğine kaydettiği ilk uçuşunu gerçekleştirmiş olması gerekmektedir.

Kampanyaya Katılım Kapsamında Kazanılacak BolPuan Miktarı: Belirtilen Kampanya şartlarına uygun olarak davet edilen kişinin Pegasus BolBol üyeliğini oluşturması akabinde üyeliğine gerçekleştirdiği ilk uçuşunu kaydetmesi halinde:

·       Pegasus BolBol üyesi olup Pegasus BolBol üyesi olmayan arkadaşını Pegasus BolBol’a davet eden kişi toplamda hediye 1.000 BolPuan;

·       Davet edilerek, Pegasus BolBol üyesi olan kişi toplamda hediye 2.000 BolPuan kazanır.

Kampanya Kapsamında Pegasus BolBol’a Davet İletmek için Kullanılabilecek Kanallar: Kampanyaya katılım sağlayarak davet iletmek için Pegasus İnternet Sitesi (www.flypgs.com) ve Pegasus Mobil Uygulaması kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Kampanya Kapsamında Pegasus BolBol’a Davet Etme Adımları:  

·       Pegasus BolBol üyeleri kampanyadan faydalanabilmek için BolBol üyelikleri altında bulunan “Arkadaşını Davet Et” alanı üzerinden davet linki oluşturmalıdır.

·       Pegasus BolBol’a davet için ekranda gösterilen davet linki davet eden kişi tarafından davet etmek istediği kişiyle paylaşılmalıdır. Davet edilen kişi bu link üzerinden üyelik başlattığında iki taraf da hediye BolPuan kazanmaya aday olur.  

·       Pegasus BolBol’a davet için, davet edilecek kişiye gönderilmek üzere oluşturulan ve ekranda gösterilen davet linki tek kullanımlıktır. Eğer link üzerinden Pegasus BolBol üyeliği başlatılırsa bu link artık bu Kampanya için tekrar kullanılamaz.

·       Pegasus BolBol üyeleri her ay arkadaşlarını Pegasus BolBol’a davet etmek için en fazla 5 farklı davet linki oluşturabilir.

Kampanya Kuralları:

·       Bu kampanya kapsamında davet edilen ve davet linki ile üye olan yeni Pegasus BolBol üyesinin BolBol üyeliğine kaydettiği gerçekleştirdiği ilk uçuşu sonrasında davet eden Pegasus BolBol üyesi hediye toplam 1.000 BolPuan ve davet edilen Pegasus BolBol üyesi uçuşundan toplam 2.000 BolPuan kazanır.

·       Arkadaşını Davet Et kampanyası ile yeni BolBol üyesi gerçekleştirdiği ilk uçuşunu üyeliğine kaydettiğinde hediye 2.000 BolPuan kazanır. Bu Kampanya ile davet edilerek BolPuan kazanan BolBol üyeleri, ayrıca “İlk uçuşuna özel 1.000 BolPuan” kampanyasından BolPuan kazanamaz.

·       Kampanya kapsamında kazanılan BolPuanlar gerçekleştirilen uçuş üyeliğe kaydedildikten sonra 72 saat içerisinde ilgili Pegasus BolBol üyelerinin hesaplarına yüklenecektir. Belirtilen süre içerisinde yüklenmeyen puanlarınız için Bize Yazın üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

·       Kampanya kapsamında kazanılan BolPuanların kullanım süresi BolPuanların hesabınıza yüklendiği tarihten itibaren altı (6) aydır. Bu süre boyunca kullanılmayan BolPuanlar otomatik olarak silinecektir.

·       Kazanılan BolPuanlar ilgili Pegasus BolBol üyesinin hesabına eklendiği andan itibaren uçak bileti satın alımlarında veya Pegasus Ek Ürün ve Hizmetlerinin satın alımında kullanılabilir.

·       Pegasus BolBol ve BolPuan kullanımına ilişkin burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

·       BolPuan işlemlerine ilişkin detaylı bilgiye Pegasus Genel Kuralları 14.4 altında bulunan “BolPuan Kazanımı, Kullanımı ve İptali" bölümü üzerinden ulaşabilirsiniz.

·       Pegasus, Kampanya süresince Kampanya kurallarında tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.

 

Yukarı Yukarı