Milas-Bodrum Havalimanı

Milas-Bodrum Havalimanı

Pegasus uçuşunuz öncesinde ve sonrasında ihtiyaç duyacağınız Milas Bodrum Havalimanı ulaşım bilgileri, araç kiralama hizmeti, otopark ve otel rezervasyonu gibi detayları sizin için derledik.

Ege Bölgesindeki en yoğun havalimanları arasında yer alan Milas-Bodrum Havalimanı 1997 yılında hizmete açılmış olup günümüzdeki halini 2012 yılında yapılan yenileme sonrasında almıştır. Tüm bu yoğunluğu rahatlıkla kaldırabilecek iç ve dış hatlar terminallerine sahip uluslararası havalimanının Milas'a uzaklığı 18 km, Muğla'ya uzaklığı 75 km, Bodrum şehir merkezine uzaklığı ise yaklaşık 35 km'dir.

Milas Bodrum Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

 

Servis

Havaalanından kalkan HAVAŞ servislerini kullanarak Bodrum ve Didim'e; Muğla Büyükşehir Belediyesine ait MUTTAŞ servislerini kullanarak ise Menteşe ve Bodrum'a ulaşabilirsiniz. Servis seferleri iç hat uçakların iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenmekle birlikte özellikle yaz aylarında neredeyse tüm gün boyunca mevcuttur.

Otobüs

Havalimanından Milas'a gidiyorsanız, Muğla Büyükşehir Belediyesine ait belediye otobüsü de ulaşım seçenekleriniz arasındadır. 08.15 ile 18.00 arası devam eden seferlerle Milas'a kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Otobüs kalkış saatlerine, Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin internet sitesinden göz atabilirsiniz.

Taksi

Doğrudan otelinize veya kalacağınız yere geçmek istiyorsanız havalimanının çıkışında bulunan taksiler işinizi kolaylaştıracaktır. Taksilerin resmi internet sayfasından fiyat tarifesine bakarak gitmek istediğiniz mesafe için yaklaşık fiyatları görebilirsiniz.

 

Not: Bilgiler Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir. Lütfen resmi kaynaklardan bilgilerin güncelliğini teyit etmeyi unutmayın.

Milas Bodrum Havalimanı Hakkında Bilgiler

Bulunduğu Ülke: Türkiye

Bulunduğu Şehir: Muğla

Havalimanı Kodu: BJV

Bodrum’a Uzaklığı: 35 km

Milas’a Uzaklığı: 18 km

Muğla’ya Uzaklığı: 75 km

Pegasus'un ekonomik tarifelerinden yararlanarak uçabileceğiniz; Milas-Bodrum Havalimanı konumu sayesinde Bodrum, Didim, Marmaris ve Muğla başta olmak üzere yakındaki pek çok şehir ve tatil beldesine ulaşımı kolay kılmaktadır.İç ve dış hatlar terminalleri; VIP salonu, 7/24 sağlık hizmetleri veren sağlık ofisi, cafe-bar, restoran, ATM/Banka, döviz büroları ve araba kiralama ofisleri ile donatılmıştır. Ayrıca dış hatlar terminalinde Duty-Free alışveriş yapabileceğiniz mağazalar bulunmaktadır.

Bodrum Otel Rezervasyonu

Nerede konaklayacağınıza karar vermeden önce Bodrum uçak bileti sayfamızı ziyaret ederek, önce şehirde sizi bekleyen tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri keşfedebilir; ardından size en uygun tarih aralığındaki uçak bileti fiyatlarını listeleyerek seyahatinizi planlamaya başlayabilirsiniz.


REZERVASYON YAP

Milas Bodrum Havalimanı Otopark

Bodrum kalkışlı uçuşlarınızda ya da birini karşılamak için havaalanına özel aracınız ile geldiğinizde otopark hizmetinden yararlanmak için, önceden flypgs.com üzerinden online otopark rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

OTOPARKTA YERİNİ AYIRT

Milas Bodrum Havalimanı Araç Kiralama

Ayrıca iş seyahati ya da tatil için Bodrum’a geldiğinizde şehir içi ulaşım için daha konforlu bir seçeneğini değerlendirmek isterseniz, Pegasus ayrıcalıkları ile araç kiralayabilirsiniz.

ARAÇ KİRALA

Milas Bodrum Havalimanı İletişim

Adres: Milas Bodrum Havaalanı Girişi, 48200 Milas/Muğla

Telefon: (0252) 523 01 01

Web sitesi: milasbodrum.dhmi.gov.tr

 

Bodrum Yakınındaki Diğer Havaalanları

  • İstanköy Havaalanı (72km)
  • Kalymnos Havaalanı (73km)
  • Leros Havaalanı (78km)
  • Sisam Havaalanı (83km)
  • Rodos Havaalanı (100km)

Yazdır
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.