SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Abu Dabi Uçak Bileti 24 Kasım - 26 Kasım

Abu Dabi Grand Prix

Abu Dabi Grand Prix Basra Körfezi, Grand Prix ile hıza doyacak.

“Formula 1’in hastasıyım, bu yarışlar varken kimse beni koltuğumdan kaldıramaz.” diyorsanız bu kadar iddialı konuşmamanızı öneririz. Neden mi? Çünkü nefes kesen Formula 1 yarışlarını izlemekten daha keyifli bir şey varsa o da yerinde izlemektir. Basra Körfezi’nin alımlı ve lükse düşkün şehri ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi’de gerçekleştirilecek olan Grand Prix heyecanına dahil olmamanız için hiçbir sebep yok. Orta Doğu’da bulunan iki pistten biri olan Yas Marina Pisti’nde gerçekleştirilecek olan Abu Dabi Grand Prix ile şehrin sıcak ikliminde esen rekabet ve heyecan dolu rüzgarlara şahit olacaksınız.

Hızınızı alamayıp başka bir destinasyonda da Grand Prix izlemek istemenize sebep olacak Abu Dabi Grand Prix hakkında her şey www.formula1.com adresinde.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.