Paris Uçak Bileti 7 Kasım - 24 Aralık

Africolor

Africolor sayesinde Afrika kültürü Paris sokaklarını saracak.

Bu yıl yirmi yedinci kez Afrika’yı kısa süreliğine Paris’e taşıyan festival Africolor ile konsantre bir şekilde kıta kültürüyle bütünleşmeye hazır mısınız? Dünyayı kasıp kavuran müzik türlerinin annesi olarak adlandırabileceğimiz Afrika’yı Paris’in sonbahar kokan sokaklarında yaşamak hiç kuşkusuz ki harika bir deneyim. Afrika ezgileriyle bol bol buluşabileceğiniz Africolor’da dans elbette ki olmazsa olmaz. Hem Afrika müziğinin olduğu yerde dansın olmadığı nerede görülmüş? Kıtanın kültürüne bir adım daha atmanızı sağlayacak film gösterimleriyle Afrika Sineması’nı da tanıma fırsatı bulacağınız dopdolu festival Africolor sayesinde yıllardır Afrika’da yaşıyor gibi hissedeceksiniz. Paris sokaklarının manevi ve sevilen kardeşi Africolor’u kucaklayın ve onun da sizi Afrika kültürünün içine çekmesine izin verin! Tatlı mı tatlı müzikler sizi ele geçirsin ve Africolor’un ruhunu yakalayın.
Afrika’nın kanınızı kaynatacak kültürüne direkt dalış yapacağınız Africolor hakkında detaylı bilgi festivalin resmi sayfası www.africolor.com’da.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.