• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Paris Uçak Bileti 16 Kasım - 22 Aralık

Africolor

Africolor Africolor sayesinde Afrika kültürü Paris sokaklarını saracak.

Bu yıl yirmi yedinci kez Afrika’yı kısa süreliğine Paris’e taşıyan festival Africolor ile konsantre bir şekilde kıta kültürüyle bütünleşmeye hazır mısınız? Dünyayı kasıp kavuran müzik türlerinin annesi olarak adlandırabileceğimiz Afrika’yı Paris’in sonbahar kokan sokaklarında yaşamak hiç kuşkusuz ki harika bir deneyim. Afrika ezgileriyle bol bol buluşabileceğiniz Africolor’da dans elbette ki olmazsa olmaz. Hem Afrika müziğinin olduğu yerde dansın olmadığı nerede görülmüş? Kıtanın kültürüne bir adım daha atmanızı sağlayacak film gösterimleriyle Afrika Sineması’nı da tanıma fırsatı bulacağınız dopdolu festival Africolor sayesinde yıllardır Afrika’da yaşıyor gibi hissedeceksiniz. Paris sokaklarının manevi ve sevilen kardeşi Africolor’u kucaklayın ve onun da sizi Afrika kültürünün içine çekmesine izin verin! Tatlı mı tatlı müzikler sizi ele geçirsin ve Africolor’un ruhunu yakalayın.
Afrika’nın kanınızı kaynatacak kültürüne direkt dalış yapacağınız Africolor hakkında detaylı bilgi festivalin resmi sayfası www.africolor.com’da.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.