• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Beyrut Uçak Bileti 13 Şubat - 21 Mart

Al Bustan Festivali

Al Bustan Festivali Her yıl sabırsızlıkla beklenen Al Bustan Festivali, müzik ve dansın mutlu birlikteliğini gözler önüne serecek.

Orta Doğu’nun Paris’i, harikalar diyarı ya da havalı kızı… Beyrut için ne desek az kalacak, biliyoruz. Emin olun ki Beyrut’u anlatmak için kelimeler nasıl kifayetsiz kalıyorsa, şehirde düzenlenen Al Bustan Festivali için de aynısı söz konusu. Klasik müzik ve dansın adeta birbirlerine ilan-ı aşk ettikleri Al Bustan Festivali bileti üzerine bir sürü kalp çizip döndüğünüzde odanızın duvarına asacaksınız, şimdiden bizden söylemesi. Dünyanın ve Lübnan’ın önemli müzisyenlerinin buluşma noktası olan ve Emile Bustani Auditorium’da düzenlenen Al Bustan Festivali, şehrin eşsizliğine eşsizlik katan bir organizasyon. Beyrut’un karşı koyulamaz atmosferinde yıllarca aklınızdan çıkmayacak bir festival için Al Bustan Festivali en doğru tercih. Dansa ve klasik müziğe olan tutkunuzu güçlendirecek Al Bustan Festivali hakkında detaylı bilgi www.albustanfestival.com adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.