Alanya – Gazipaşa Uçak Bileti 30 Eylül - 1 Ekim

Alanya Triatlonu

Triatlona gönül vermiş sporcular 27. kez Alanya’da!

Kendinize ne kadar dayanıklı olduğunuzu kanıtlamanın kesin bir yolunu arıyor ama bulamıyorsanız triatlon sporuyla tanışmamışsınız demektir. O halde daha fazla geç kalmayın; eylül ayının sonunda Alanya Triatlonu’nda kendinizi kanıtlayın! Yüzme, bisiklet ve koşu sporlarının birleşiminden oluşan triatlon sporu bedeninizi yoracak yormasına ama o parkurları bitirmenin verdiği hazzı anlatamayız, yaşamanız lazım. Üstelik sporun engel tanımadığını paratriatlon sayesinde görme fırsatınız da var çünkü Alanya Triatlonu’nda engelli sporcular için de özel bir kategori mevcut. Yazı unutulmaz bir şekilde uğurlamak istiyorsanız kilometrelerce yüzmek, bisiklet sürmek ve koşmak gibisi yok. Parkurları bitirdikten sonra kendinizi bir kahraman gibi hissedecek olmanız ise gayet normal, bu sizin hakkınız!

Farklı yaş kategorilerinin katılabildiği Alanya Triatlonu hakkında bilmek istediğiniz her şey resmi internet sitesi olan www.triathlonalanya.com adresinde.


×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.