SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Alanya Gazipaşa Uçak Bileti 22 Eylül - 23 Eylül

Alanya Triatlonu

Alanya Triatlonu Triatlona gönül vermiş sporcular 28. kez Alanya’da!

Kendinize ne kadar dayanıklı olduğunuzu kanıtlamanın kesin bir yolunu arıyor ama bulamıyorsanız triatlon sporuyla tanışmamışsınız demektir. O halde daha fazla geç kalmayın; eylül ayının sonunda Alanya Triatlonu’nda kendinizi kanıtlayın! Yüzme, bisiklet ve koşu sporlarının birleşiminden oluşan triatlon sporu bedeninizi yoracak yormasına ama o parkurları bitirmenin verdiği hazzı anlatamayız, yaşamanız lazım. Üstelik sporun engel tanımadığını paratriatlon sayesinde görme fırsatınız da var çünkü Alanya Triatlonu’nda engelli sporcular için de özel bir kategori mevcut. Yazı unutulmaz bir şekilde uğurlamak istiyorsanız kilometrelerce yüzmek, bisiklet sürmek ve koşmak gibisi yok. Parkurları bitirdikten sonra kendinizi bir kahraman gibi hissedecek olmanız ise gayet normal, bu sizin hakkınız!

Farklı yaş kategorilerinin katılabildiği  Alanya Triatlonu hakkında bilmek istediğiniz her şey resmi internet sitesi olan www.triathlonalanya.com adresinde.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.