Nijniy Novgorod Uçak Bileti 7 Temmuz - 9 Temmuz

Alfa Future People

Sevilen elektronik müzik festivali Alfa Future People, dikkat çekici sahnelerinde yüze yakın DJ’i ağırlıyor.

Bir festivalin ya da etkinliğin henüz birkaç sene önce doğmuş olması onun efsane olmasına engel değil. Örnek isterseniz, bakınız: Alfa Future People. Bu yıl beşinci kez elektronik müzik tutkunlarıyla buluşacak olan Alfa Future People, geçtiğimiz yıl 50 bini aşkın seyirciyle sadece Rusya’da değil diğer ülkelerde de hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olduğunu kanıtladı. Beş farklı sahnesi bulunan festivalde dinlemeye doyamayacağınız DJ’lerin performansları eşliğinde bol bol dans edecek ve yılın belki de en eğlenceli üç gününü yaşayacaksınız. Bu arada Alfa Future People’ın akılları baştan alan sahnelerini görünce şaşırmayın. Festivalin kendinden en çok söz ettiren özelliği tam da sizi şaşırtan sahneler.

Genç ama dev elektronik müzik festivali Alfa Future People’ın ayrıntıları www.afp.ru adresinde sizi bekliyor.


×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
2018 yaz tarifesi sadece Pegasus Mobil’de

Aradığın uçuş tarihlerine en ucuz uçak biletlerini alabilmek için hemen Pegasus Mobil’e gir, sadece mobile özel açılan yaz tarifesinden ilk sen faydalan!

Hemen uygulama mağazasına gir Pegasus yaz ve mobil uygulamayı indir. Ya da internet sitemizi mobil cihazdan aç. Avantajlı fiyatları kaçırma!

25 Mart 2018 – 27 Ekim 2018 arası tüm uçuşlar için geçerli kampanya detaylarını öğrenmek için tıkla: https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/2018-yaz-tarifesi-acilisi-mobil

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.