SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Moskova Uçak Bileti 10 Ağustos - 12 Ağustos

Alfa Future People

Alfa Future People Sevilen elektronik müzik festivali Alfa Future People, dikkat çekici sahnelerinde yüze yakın DJ’i ağırlıyor.

Bir festivalin ya da etkinliğin henüz birkaç sene önce doğmuş olması onun efsane olmasına engel değil. Örnek isterseniz, bakınız: Alfa Future People. Bu yıl beşinci kez elektronik müzik tutkunlarıyla buluşacak olan Alfa Future People, geçtiğimiz yıl 50 bini aşkın seyirciyle sadece Rusya’da değil diğer ülkelerde de hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olduğunu kanıtladı. Beş farklı sahnesi bulunan festivalde dinlemeye doyamayacağınız DJ’lerin performansları eşliğinde bol bol dans edecek ve yılın belki de en eğlenceli üç gününü yaşayacaksınız. Bu arada Alfa Future People’ın akılları baştan alan sahnelerini görünce şaşırmayın. Festivalin kendinden en çok söz ettiren özelliği tam da sizi şaşırtan sahneler.

Genç ama dev elektronik müzik festivali Alfa Future People’ın ayrıntıları www.afp.ru adresinde sizi bekliyor.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.