• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Milano Uçak Bileti 2 Mart - 4 Mart

Ambrosiano Karnavalı

Ambrosiano Karnavalı Gökkuşağını kıskandıracak kadar renkli olan Ambrosiano Karnavalı ile eğlenmeye hazır olun.

Milano’da eğlenmek ne demekmiş keşfetmek istiyorsanız, buyurun sizi Ambrosiano Karnavalı’na alalım. Her yıl binlerce kişinin katıldığı bu karnaval ile İtalya’da geçirdiğiniz unutulmaz anlara yepyenilerini ekleyeceğinizden hiç şüphemiz yok. Farklı ve rengarenk kıyafetler giymiş insanlara ve konfeti yağmurlarına eşlik eden köpük spreylerle beyaza boyanmaya da kendinizi şimdiden alıştırın. Piazza del Duomo’da minik Örümcek Adamlar, şekerlikten size tatlı bir kriz geçirtecek prensesler ve daha niceleriyle karşılaşmanız işten bile değil. Haydi, durmayın siz de bu eğlenceli kostümleri giymiş her yaştan insanın arasına katılın ve Büyük Geçit sayesinde uzun bir karnaval yürüyüşüne çıkın! Bu yürüyüşte de enerjinizi yerinde tutmak için yemek stantlarına uğrayıp eşsiz İtalyan lezzetlerinin tadına bakmayı sakın unutmayın. Dans, müzik, eğlence ve İtalyan tatları, Ambrosiano Karnavalı sayesinde, şık ve asil kent Milano’da daha ne olsun!

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.