Milano Uçak Bileti 28 Şubat - 4 Mart

Ambrosiano Karnavalı

Gökkuşağını kıskandıracak kadar renkli olan Ambrosiano Karnavalı ile eğlenmeye hazır olun.

Milano’da eğlenmek ne demekmiş keşfetmek istiyorsanız, buyurun sizi Ambrosiano Karnavalı’na alalım. Her yıl binlerce kişinin katıldığı bu karnaval ile İtalya’da geçirdiğiniz unutulmaz anlara yepyenilerini ekleyeceğinizden hiç şüphemiz yok. Farklı ve rengarenk kıyafetler giymiş insanlara ve konfeti yağmurlarına eşlik eden köpük spreylerle beyaza boyanmaya da kendinizi şimdiden alıştırın. Piazza del Duomo’da minik Örümcek Adamlar, şekerlikten size tatlı bir kriz geçirtecek prensesler ve daha niceleriyle karşılaşmanız işten bile değil. Haydi, durmayın siz de bu eğlenceli kostümleri giymiş her yaştan insanın arasına katılın ve Büyük Geçit sayesinde uzun bir karnaval yürüyüşüne çıkın! Bu yürüyüşte de enerjinizi yerinde tutmak için yemek stantlarına uğrayıp eşsiz İtalyan lezzetlerinin tadına bakmayı sakın unutmayın. Dans, müzik, eğlence ve İtalyan tatları, Ambrosiano Karnavalı sayesinde, şık ve asil kent Milano’da daha ne olsun!

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.