SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Amsterdam Uçak Bileti 5 Mayıs

Amsterdam Bağımsızlık Günü

Amsterdam Bağımsızlık Günü Bu yıl, Amsterdam’ın bağımsızlık kutlamalarına katılıp şehrin coşkusunu paylaşın!

Hollanda’nın ve Amsterdam’ın II. Dünya Savaşı’nın ardından işgalden kurtulduğu ve bağımsızlığını kazandığını gün olan 5 Mayıs’ta, haklı olarak, Amsterdam tam bir festival alanı! Ülke genelinde yapılan kutlamaların en coşkuyla yaşandığı yer de tahmin edersiniz ki hayran listesi epey kabarık olan Amsterdam. Konserler, DJ performansları gibi eğlencenin doruğa çıktığı etkinliklerin yanında ücretsiz yemek alanlarındaki ziyafetler ve hayatta kalanların savaş sırasında ve sonrasında yaşadıklarını anlattıkları buluşmalar da dikkat çekiyor. Peki, sizce Amsterdam Bağımsızlık Günü kutlamalarında çocuklar unutulmuş mudur? Asla! Çocuklar için müze turları ve şehir yürüyüşleri gibi etkinlikler mevcut. Hollanda’nın milli bayramını, güzelliğiyle büyüleyen Amsterdam genelinde kutlamanız mümkün. Haydi, durmayın dans etmek için şimdiden enerji depolayın.

Amsterdam Bağımsızlık Günü hakkında ihtiyacınız olan tüm ayrıntılar www.iamsterdam.com adresinde.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.