Amsterdam Uçak Bileti 5 Mayıs

Amsterdam Bağımsızlık Günü

Bu yıl, Amsterdam’ın bağımsızlık kutlamalarına katılıp şehrin coşkusunu paylaşın!

Hollanda’nın ve Amsterdam’ın II. Dünya Savaşı’nın ardından işgalden kurtulduğu ve bağımsızlığını kazandığını gün olan 5 Mayıs’ta, haklı olarak, Amsterdam tam bir festival alanı! Ülke genelinde yapılan kutlamaların en coşkuyla yaşandığı yer de tahmin edersiniz ki hayran listesi epey kabarık olan Amsterdam. Konserler, DJ performansları gibi eğlencenin doruğa çıktığı etkinliklerin yanında ücretsiz yemek alanlarındaki ziyafetler ve hayatta kalanların savaş sırasında ve sonrasında yaşadıklarını anlattıkları buluşmalar da dikkat çekiyor. Peki, sizce Amsterdam Bağımsızlık Günü kutlamalarında çocuklar unutulmuş mudur? Asla! Çocuklar için müze turları ve şehir yürüyüşleri gibi etkinlikler mevcut. Hollanda’nın milli bayramını, güzelliğiyle büyüleyen Amsterdam genelinde kutlamanız mümkün. Haydi, durmayın dans etmek için şimdiden enerji depolayın.

Amsterdam Bağımsızlık Günü hakkında ihtiyacınız olan tüm ayrıntılar www.iamsterdam.com adresinde.


×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
2018 yaz tarifesi sadece Pegasus Mobil’de

Aradığın uçuş tarihlerine en ucuz uçak biletlerini alabilmek için hemen Pegasus Mobil’e gir, sadece mobile özel açılan yaz tarifesinden ilk sen faydalan!

Hemen uygulama mağazasına gir Pegasus yaz ve mobil uygulamayı indir. Ya da internet sitemizi mobil cihazdan aç. Avantajlı fiyatları kaçırma!

25 Mart 2018 – 27 Ekim 2018 arası tüm uçuşlar için geçerli kampanya detaylarını öğrenmek için tıkla: https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/2018-yaz-tarifesi-acilisi-mobil

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.