Hatay Uçak Bileti 1 Temmuz - 31 Temmuz

Antakya Festivali

Hatay’ın Türkiye sınırlarına katılmasının yıl dönümü, her sene olduğu gibi bu sene de şenliklerle kutlanıyor.

Akdeniz’le sınırı olan en doğudaki ilimiz ve yüzyıllardır birçok medeniyete ev sahipliği yapmış anne sıcaklığına sahip Hatay’ın anavatana katılışı, 77. kez Antakya Festivali ile kutlanıyor. Antakya’nın kültürünü tanıttığı gibi üç gün süren dopdolu etkinlik, programıyla da ilçe halkı tarafından dört gözle beklenen gelenekselleşmiş Antakya Festivali; spordan sanata, yarışmalardan konserlere birçok aktivite ve etkinliği bir arada sunuyor. Antakya’nın, kendine yüz yıllardan bilezik yapmış kültürünü gerçekten tanımak isteyenlerin mutlaka gitmesi gereken festival öğretici ve bilgilendirici olduğu kadar ünlü sanatçıların katılımıyla gerçekleşen konser organizasyonlarıyla da oldukça eğlenceli bir hal alıyor. Ayrıca farklı yörelerin halk oyunlarını tanıtmak isteyenlere de Antakya Festivali’nin kapılarının sonuna kadar açık olduğunu belirtelim. Tek yapmanız gereken Antakya Belediyesi’ne başvurmak ve daha sonra onay sürecinden olumlu cevap almak. Hatay’da yaşatılmaya devam eden bir geleneksel spor olan aba güreşleri ise mutlaka izlemeniz gereken spor müsabakalarından.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.