• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Hatay Uçak Bileti 21 Temmuz - 23 Temmuz

Antakya Festivali

Antakya Festivali Hatay’ın Türkiye sınırlarına katılmasının yıl dönümü, her sene olduğu gibi bu sene de şenliklerle kutlanıyor.

Akdeniz’le sınırı olan en doğudaki ilimiz ve yüzyıllardır birçok medeniyete ev sahipliği yapmış anne sıcaklığına sahip Hatay’ın anavatana katılışı, 77. kez Antakya Festivali ile kutlanıyor. Antakya’nın kültürünü tanıttığı gibi üç gün süren dopdolu etkinlik, programıyla da ilçe halkı tarafından dört gözle beklenen gelenekselleşmiş Antakya Festivali; spordan sanata, yarışmalardan konserlere birçok aktivite ve etkinliği bir arada sunuyor. Antakya’nın, kendine yüz yıllardan bilezik yapmış kültürünü gerçekten tanımak isteyenlerin mutlaka gitmesi gereken festival öğretici ve bilgilendirici olduğu kadar ünlü sanatçıların katılımıyla gerçekleşen konser organizasyonlarıyla da oldukça eğlenceli bir hal alıyor. Ayrıca farklı yörelerin halk oyunlarını tanıtmak isteyenlere de Antakya Festivali’nin kapılarının sonuna kadar açık olduğunu belirtelim. Tek yapmanız gereken Antakya Belediyesi’ne başvurmak ve daha sonra onay sürecinden olumlu cevap almak. Hatay’da yaşatılmaya devam eden bir geleneksel spor olan aba güreşleri ise mutlaka izlemeniz gereken spor müsabakalarından.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.