• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Cenevre Uçak Bileti 15 Mart - 25 Mart

Archipel Festival

Archipel Festival Sanatın birçok dalını bir araya getiren Archipel Festival ile Cenevre sanata doyacak.

Elbette ki bütün festivaller önemlidir. İlgi alanınıza göre birçok etkinliğe katılabilir ve bu etkinlikler sayesinde güzel olduğu kadar verimli de zaman geçirebilirsiniz. “Ben sanata doymuyorum, bütün dallardan etkinliklere katılmak benim için daha doyurucu oluyor.” diyenlerdenseniz ise İsviçre’nin tarihi kenti Cenevre’de tam size göre bir festival var; Archipel. 1992 yılından bu yana gerçekleştirilen festival sadece Cenevre’nin değil İsviçre’nin de en önemli festivalleri arasında. Konserlerden tiyatro oyunlarına, dans gösterilerinden film gösterimlerine birçok alanda etkinlik düzenleyen Archipel Festival’de dünyaca ünlü isimleri izlemeniz mümkün. Bunun yanında festivalin yetenekli fakat ün sahibi olmayan isimleri de gün yüzüne çıkarma gibi bir özelliği olduğunu da yeri gelmişken belirtelim. Popülerlikten uzak isimlerin işlerini izlemek ya da dinlemek istiyorsanız Archipel Festival sizin için tam bir hazine alanı olacaktır. Festival hakkında detaylı bilgi www.archipel.org’da.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.