Cenevre Uçak Bileti 10 Mart - 20 Mart

Archipel Festival

Sanatın birçok dalını bir araya getiren Archipel Festival ile Cenevre sanata doyacak.

Elbette ki bütün festivaller önemlidir. İlgi alanınıza göre birçok etkinliğe katılabilir ve bu etkinlikler sayesinde güzel olduğu kadar verimli de zaman geçirebilirsiniz. “Ben sanata doymuyorum, bütün dallardan etkinliklere katılmak benim için daha doyurucu oluyor.” diyenlerdenseniz ise İsviçre’nin tarihi kenti Cenevre’de tam size göre bir festival var; Archipel. 1992 yılından bu yana gerçekleştirilen festival sadece Cenevre’nin değil İsviçre’nin de en önemli festivalleri arasında. Konserlerden tiyatro oyunlarına, dans gösterilerinden film gösterimlerine birçok alanda etkinlik düzenleyen Archipel Festival’de dünyaca ünlü isimleri izlemeniz mümkün. Bunun yanında festivalin yetenekli fakat ün sahibi olmayan isimleri de gün yüzüne çıkarma gibi bir özelliği olduğunu da yeri gelmişken belirtelim. Popülerlikten uzak isimlerin işlerini izlemek ya da dinlemek istiyorsanız Archipel Festival sizin için tam bir hazine alanı olacaktır. Festival hakkında detaylı bilgi www.archipel.org’da.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.