• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Madrid Uçak Bileti 20 Şubat - 24 Şubat

Arco Madrid

Arco Madrid Her adımda çağdaş sanat eserleriyle karşılaşacağınız Arco Madrid, ülkenin en önemli fuarları arasında.

Birbirinden özel sergiler, söyleşiler ve atölyeler… Dünyanın dört bir yanından gelmiş ve Arco Madrid’de buluşmuş çok özel sanat eserleri İspanya’nın kendine has atmosferine zenginlik katıyor. Tam adı Art Contemporary Madrid olan fuar Arco Madrid’de, her birine sarılıp evinize götürmek isteyeceğiniz tablolardan ayrılmak çok zor olacak bizden söylemesi. Dünyanın önde gelen sanat eleştirmenleriyle birlikte bu eserleri inceleme fırsatı ise her sanatseverin eline geçmeyecek bir fırsat. Ayrıca fuarda birbirinden önemli isimlerin bir araya gelmesi de Arco Madrid’e taç takıp gönlünüzün tahtına oturtmanız için başka bir neden. Her yıl şubat ayında gerçekleştirilen bu fuarı kaçırırsanız çok üzüleceğinize eminiz. Üstelik kış mevsiminde Madrid’in tadı bir başkayken… Çağdaş sanatın kapılarını sonuna kadar açan fuar Arco Madrid hakkında detaylı bilgiye www.ifema.es adresinden ulaşabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.