• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Dubai Uçak Bileti 20 Mart - 23 Mart

Art Dubai

Art Dubai Dubai’nin başlı başına bir krallık olabilecek fuarı; Art Dubai.

Dünyanın dört bir yanından gelen sanatçılar, doksanı aşkın galeri ve geniş bir etkinlik yelpazesi… Art Dubai, ülkeden ayrılıp bağımsızlığını ilan etse hiç şaşırmayız. Bu yıl onuncu yaşını kutlayacak olan sanat fuarı, çağdaş sanatın nabzını tutan bir duruş sergiliyor. Modern, çağdaş ve coğrafyadaki ustaları mercek atına alan Marker olmak üzere üç ana bölümden oluşan Art Dubai, galerilerinin yanı sıra düzenlediği konserler, film gösterimleri ve söyleşilerle de adını dillerden düşürmüyor. Orta Doğu, Afrika ve Güney Asya’nın en iddialı sanat fuarlarından biri olan Art Dubai’de eğitim alma şansınızın da olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Üstelik bu eğitim grupları eğitim, iş ya da yaş grubunuza göre düzenleniyor. Bu sayede kaliteli bir eğitim programının kapıları da size açılmış oluyor. Anlayacağınız, Dubai’yi birçok sanat dalıyla buluşturan Art Dubai’de yok yok. Detaylı bilgi için www.artdubai.ae adresini ziyaret edebilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.