Dubai Uçak Bileti 21 Şubat - 24 Şubat

Art Dubai

Dubai’nin başlı başına bir krallık olabilecek fuarı; Art Dubai.

Dünyanın dört bir yanından gelen sanatçılar, doksanı aşkın galeri ve geniş bir etkinlik yelpazesi… Art Dubai, ülkeden ayrılıp bağımsızlığını ilan etse hiç şaşırmayız. Bu yıl onuncu yaşını kutlayacak olan sanat fuarı, çağdaş sanatın nabzını tutan bir duruş sergiliyor. Modern, çağdaş ve coğrafyadaki ustaları mercek atına alan Marker olmak üzere üç ana bölümden oluşan Art Dubai, galerilerinin yanı sıra düzenlediği konserler, film gösterimleri ve söyleşilerle de adını dillerden düşürmüyor. Orta Doğu, Afrika ve Güney Asya’nın en iddialı sanat fuarlarından biri olan Art Dubai’de eğitim alma şansınızın da olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Üstelik bu eğitim grupları eğitim, iş ya da yaş grubunuza göre düzenleniyor. Bu sayede kaliteli bir eğitim programının kapıları da size açılmış oluyor. Anlayacağınız, Dubai’yi birçok sanat dalıyla buluşturan Art Dubai’de yok yok. Detaylı bilgi için www.artdubai.ae adresini ziyaret edebilirsiniz.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.