Antalya Uçak Bileti 23 Ağustos - 4 Eylül

Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali

Antalya

Bu yıl yirmi dördüncüsü düzenlenen ve dünyanın çeşitli ülkelerinden seyirciyle kucaklayan Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali gösterileriyle olduğu kadar başarısıyla da Antalya’da değerli bir taş gibi parıl parıl parlıyor. Dünyadaki din, dil, ırk gibi farklılıkları sanatla ortadan kaldırmayı ve bütün insanları bu doğrultuda bir araya getirmeyi amaçlayan barışsever festivalin şu ana kadar birçok Uzak Doğu ve Avrupa Birliği topluluğunu seyirciyle buluşturması bu amacını aslında çoktan gerçekleştirdiğini gösteriyor. 2. yüzyılda inşa edilen Aspendos Antik Tiyatrosu’nun eşsiz atmosferinde gerçekleştirilen bu özel festival, Avrupa Festivaller Birliği’ne kabul edildiği gibi Independent Gazetesi’nin “En İyi Opera Festivalleri Listesi”nde beşinci olarak yer aldı. Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği, Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali’nde düzenlenen her gösterinin yaklaşık beş bin kişi tarafından izlenmesi de festivalin ne kadar değerli olduğunun açık bir kanıtı niteliğinde.

Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali hakkında detaylı bilgi, festivalin resmi sitesi www.aspendosfestival.gov.tr’de!

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.