• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Antalya Uçak Bileti 4 Eylül - 18 Eylül

Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali

Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali Antalya

Bu yıl yirmi dördüncüsü düzenlenen ve dünyanın çeşitli ülkelerinden seyirciyle kucaklayan Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali gösterileriyle olduğu kadar başarısıyla da Antalya’da değerli bir taş gibi parıl parıl parlıyor. Dünyadaki din, dil, ırk gibi farklılıkları sanatla ortadan kaldırmayı ve bütün insanları bu doğrultuda bir araya getirmeyi amaçlayan barışsever festivalin şu ana kadar birçok Uzak Doğu ve Avrupa Birliği topluluğunu seyirciyle buluşturması bu amacını aslında çoktan gerçekleştirdiğini gösteriyor. 2. yüzyılda inşa edilen Aspendos Antik Tiyatrosu’nun eşsiz atmosferinde gerçekleştirilen bu özel festival, Avrupa Festivaller Birliği’ne kabul edildiği gibi Independent Gazetesi’nin “En İyi Opera Festivalleri Listesi”nde beşinci olarak yer aldı. Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği, Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali’nde düzenlenen her gösterinin yaklaşık beş bin kişi tarafından izlenmesi de festivalin ne kadar değerli olduğunun açık bir kanıtı niteliğinde.

Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali hakkında detaylı bilgi, festivalin resmi sitesi www.aspendosfestival.gov.tr’de!

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.