• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Atina Uçak Bileti 24 Mayıs - 27 Mayıs

Atina Digital Arts Festival

Atina Digital Arts Festival Dijitalin gücüne inananlar Atina Digital Arts Festival’de bir araya geliyor.

Sanatın her alanı birleştiricidir bundan yana hiç şüphemiz yok ama dijital sanatların geri dönüşünü anında almak ve bu birleştirici gücü çok zamana ihtiyaç olmadan kullanmak pek bir güzel. ADAF olarak da bilinen Atina Dijital Arts Festival 2005’ten bu yana sanatın birleştirici gücünü dijital sayesinde kullanıyor ve farklı ülkelerden birçok sanatçıyı bir araya getiriyor. İlk olarak video sanatı odaklı olan ve adı Atina Video Art Festival olan bu festival gitgide büyüdü; haklı başarısının ardından dijital sanatın hemen hemen her dalına uzandı ve adını Atina Digital Arts Festival olarak güncelledi. Sergilerden konserlere geniş bir yelpaze sunan festival, dijital ortamın kendine has özelliklerini kullanmada ise tahmin edebileceğiniz gibi, tam bir usta. Eğer dijital bir kurt ve sanatseverseniz Atina Digital Arts Festivali kesinlikle kaçırmamanızı öneririz.
Atina Digital Arts hakkında detaylı bilgi www.adaf.gr adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.