Frankfurt Uçak Bileti 8 Eylül - 17 Eylül

Autumn Dippemess

Ailece gidebileceğiniz bir etkinlik arayışındaysanız ilacınız Autumn Dippemess.

Gecesi gündüzü yok; lunapark her zaman güzel ama söz konusu Autumn Dippemess ise lunaparkın daha tatlı olduğunu söyleyebiliriz. Frankfurt’un en büyük halk festivali olan Autumn Dippemess’in geçmişinin 14. yüzyıla dayandığını ve bir pazar yeri olarak doğduğunu hemen söyleyelim. Günümüzde lunaparklara taşınan bu gelenek sayesinde, hem eğlenceye hem de yerel dokuların bulunduğu eşyalara kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Öğle saatlerinde gidip geceye kadar ailece eğlenebileceğiniz Autumn Dippemess’in düzenlendiği yer ise şehrin lunaparklarından biri olan Ratsweg. Eylül ayında unutulmaz ve eğlenceli bir Frankfurt günü yaşamak için artık nereye gitmeniz gerektiğini biliyorsunuz!

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
2018 yaz tarifesi sadece Pegasus Mobil’de

Aradığın uçuş tarihlerine en ucuz uçak biletlerini alabilmek için hemen Pegasus Mobil’e gir, sadece mobile özel açılan yaz tarifesinden ilk sen faydalan!

Hemen uygulama mağazasına gir Pegasus yaz ve mobil uygulamayı indir. Ya da internet sitemizi mobil cihazdan aç. Avantajlı fiyatları kaçırma!

25 Mart 2018 – 27 Ekim 2018 arası tüm uçuşlar için geçerli kampanya detaylarını öğrenmek için tıkla: https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/2018-yaz-tarifesi-acilisi-mobil

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.