SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Frankfurt Uçak Bileti 7 Eylül - 16 Eylül

Autumn Dippemess

Autumn Dippemess Ailece gidebileceğiniz bir etkinlik arayışındaysanız ilacınız Autumn Dippemess.

Gecesi gündüzü yok; lunapark her zaman güzel ama söz konusu Autumn Dippemess ise lunaparkın daha tatlı olduğunu söyleyebiliriz. Frankfurt’un en büyük halk festivali olan Autumn Dippemess’in geçmişinin 14. yüzyıla dayandığını ve bir pazar yeri olarak doğduğunu hemen söyleyelim. Günümüzde lunaparklara taşınan bu gelenek sayesinde, hem eğlenceye hem de yerel dokuların bulunduğu eşyalara kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Öğle saatlerinde gidip geceye kadar ailece eğlenebileceğiniz Autumn Dippemess’in düzenlendiği yer ise şehrin lunaparklarından biri olan Ratsweg. Eylül ayında unutulmaz ve eğlenceli bir Frankfurt günü yaşamak için artık nereye gitmeniz gerektiğini biliyorsunuz!

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.