• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Basel Uçak Bileti 11 Mart - 14 Mart

Basel Fasnacht

Basel Fasnacht Asırlardır sürdürülen gelenek Basel Fasnacht ile İsviçre’de eğlence dolu üç güne hazır olun.

Avrupa’nın “En İyi 50 Yerel Festivali” listesinde yeri olan ve yaklaşık 7 asırlık bir geçmişe sahip olan Basel Fasnacht ile İsviçre’nin en eğlenceli haliyle tanışmaya hazır mısınız? Gece 04.00’te başlayıp 72 saat boyunca süren karnaval boyunca sokaklar rengarenk bir hal alıyor. Sıra dışı kostümler, etkinlikler, tiyatro gösterileri ve konserlerin verildiği Basel Fasnacht için siz de maskenizi ayarlayın ve kostümünüzün provalarına hemen başlayın. Konfeti yağmuru eşliğinde yürürken şubat ayının soğukluğunu bu karnavalın güneşi saracak ve içinizi ısıtacak, bizden söylemesi. İsviçre’nin en önemli etkinliklerinden biri olan Basel Fasnatch’ta mutlaka görmeniz gereken şeylerin başında ise dünyanın en büyük açık hava sanat sergisi olarak adlandırılan Fener Sergisi yer alıyor. Geceleri yakılan ve tüm şehri aydınlatan bu fener gösterisi için bile Basel Fasnacht’a katılmaya değer. Karnaval, Avrupa’nın birçok ülkesinden ziyaretçi ile dolu olacağından yerinizi vakit kaybetmeden ayırtmanızda fayda olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.