Basel Uçak Bileti 19 Şubat - 22 Şubat

Basel Fasnacht

Asırlardır sürdürülen gelenek Basel Fasnacht ile İsviçre’de eğlence dolu üç güne hazır olun.

Avrupa’nın “En İyi 50 Yerel Festivali” listesinde yeri olan ve yaklaşık 7 asırlık bir geçmişe sahip olan Basel Fasnacht ile İsviçre’nin en eğlenceli haliyle tanışmaya hazır mısınız? Gece 04.00’te başlayıp 72 saat boyunca süren karnaval boyunca sokaklar rengarenk bir hal alıyor. Sıra dışı kostümler, etkinlikler, tiyatro gösterileri ve konserlerin verildiği Basel Fasnacht için siz de maskenizi ayarlayın ve kostümünüzün provalarına hemen başlayın. Konfeti yağmuru eşliğinde yürürken şubat ayının soğukluğunu bu karnavalın güneşi saracak ve içinizi ısıtacak, bizden söylemesi. İsviçre’nin en önemli etkinliklerinden biri olan Basel Fasnatch’ta mutlaka görmeniz gereken şeylerin başında ise dünyanın en büyük açık hava sanat sergisi olarak adlandırılan Fener Sergisi yer alıyor. Geceleri yakılan ve tüm şehri aydınlatan bu fener gösterisi için bile Basel Fasnacht’a katılmaya değer. Karnaval, Avrupa’nın birçok ülkesinden ziyaretçi ile dolu olacağından yerinizi vakit kaybetmeden ayırtmanızda fayda olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.