SAYFA BAŞINA DÖN
  • ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Beyrut Uçak Bileti 8 Aralık - 9 Aralık

Beirut & Beyond Uluslararası Müzik Festivali

Beirut & Beyond Uluslararası Müzik Festivali Beirut & Beyond Uluslararası Müzik Festivali size Arap melodilerinin içerisinde kaybolmayı vadediyor.

Arap ezgilerini duyduğu anda içi kıpır kıpır olmayanı duymadık. Dört gün boyunca bu hissi yaşadığınızı düşünün, hatta sadece düşünmekle kalmayın Beirut & Beyond Uluslararası Müzik Festivali’ne gidip bu duyguyu sonuna kadar yaşayın! Belki de çıtayı biraz daha yükseltip mini bir müzik eğitimi bile alabilirsiniz. Her yıl, müzik dünyasının birbirinden önemli isimlerini sarıp sarmalayan bu müzik festivalindeki konserler de, workshop’lar da, söyleşiler de sizi büyüleyecek bizden söylemesi. Bu arada 2013 yılında Oslo World Music Festival ile iş birliği yapan Beirut & Beyond Uluslararası Müzik Festivali’nin hitap ettiği alan sadece Lübnan ile sınırlı değil. Festivalden seçilen yeteneklerin Oslo’da sahne alma şansı da var.

Müziği derinlemesine ele alan Beirut & Beyond Uluslararası Müzik Festivali hakkında bilmek istediğiniz her şey www.beirutandbeyond.net adresinde.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.