• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Brüksel Uçak Bileti 30 Ağustos - 1 Eylül

Belçika Formula 1 Grand Prix

Belçika Formula 1 Grand Prix Formula 1’in en heyecanlı ayaklarından biri olan Belçika Formula 1 Grand Prix, Ağustos’ta Brüksel’de!

Avrupa’da hız sporları denilince akıllara gelen ilk ülkelerden biri olan Belçika’nın bu namı hiç kuşkusuz ki Formula 1 Grand Prix’ten geliyor. Otomobil yarışı sevenlerin nefeslerini tutarak izledikleri ve biyolojik olarak boyut atladıkları Formula 1 Dünya Kupası’nın en önemli ayaklarından biri olan Belçika Formula 1 Grand Prix’te birbirinden başarılı takımlar ve pilotlar her zamanki gibi en iyi olmak için gaza basacaklar. 1925 yılından beri Belçika’da düzenlenen ayakta, pilotlar finale ulaşabilmek için 68 kilometrelik bir turu tamamlamak zorunda ki bu da hop oturup hop kalkacağımız uzun bir yarış demek. Efsanelerin efsanesi Belçika Formula 1 Grand Prix, mutlaka gidilmesi ve izlenilmesi gereken bir spor organizasyonu. Yarış hakkında detaylı bilgi, Formula 1 resmi sayfası www.formula1.com’da.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.