Brüksel Uçak Bileti 26 Ağustos - 28 Ağustos

Belçika Formula 1 Grand Prix

Formula 1’in en heyecanlı ayaklarından biri olan Belçika Formula 1 Grand Prix, Ağustos’ta Brüksel’de!

Avrupa’da hız sporları denilince akıllara gelen ilk ülkelerden biri olan Belçika’nın bu namı hiç kuşkusuz ki Formula 1 Grand Prix’ten geliyor. Otomobil yarışı sevenlerin nefeslerini tutarak izledikleri ve biyolojik olarak boyut atladıkları Formula 1 Dünya Kupası’nın en önemli ayaklarından biri olan Belçika Formula 1 Grand Prix’te birbirinden başarılı takımlar ve pilotlar her zamanki gibi en iyi olmak için gaza basacaklar. Belçika ayağının en çok kazanan ismi Michael Schumacher’in sağlık durumu nedeniyle yer almadığı yarışta diğer başarılı pilotlar pistte fırtınalar gibi esecek ve heyecanlı bir yarışa daha imza atacaklar. 1925 yılından beri Belçika’da düzenlenen ayakta, pilotlar finale ulaşabilmek için 68 kilometrelik bir turu tamamlamak zorunda ki bu da hop oturup hop kalkacağımız uzun bir yarış demek. Efsanelerin efsanesi Belçika Formula 1 Grand Prix, mutlaka gidilmesi ve izlenilmesi gereken bir spor organizasyonu. Yarış hakkında detaylı bilgi, Formula 1 resmi sayfası www.formula1.com’da.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

E-Bilet numaranız, E-Faturanız da belirtilen PC12345 ile başlayan belge numarasıdır. Bilet işlemlerim menüsünden ödeme ayrıntıları altından detaylı görüntüleyebilirsiniz

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.