Belgrad Uçak Bileti 1 Temmuz - 31 Temmuz

Belgrad Yaz Festivali

Belgrad’da yaz mevsiminin tadı Belgrad Yaz Festivali ile çıkıyor.

Konu Sırbistan’ın çiçeği ve Avrupa’nın Atina’dan sonra ikinci en eski şehri olan Belgrad olunca “Ah ah!” diye iç çekmeyeniniz yoktur herhalde. Beyaz şehrin her mevsim tadı bir başka elbette ama yazın onu güzelleştiren bir etken daha var. Tabii ki Belgrad Yaz Festivali’nden bahsediyoruz. Rengin hiç eksik olmadığı, her sokağı ve caddesi ayrı bir kimliğe sahip olan Belgrad’ı siz bir de festival zamanı görün! Birçok sanatsal aktiviteyi şehir sokaklarına ve meydanlarına taşıyan Belgrad Yaz Festivali kapsamında sergilenen tiyatro oyunları, dans gösterileri ve verilen konserler Belgrad’a karşı olan gönül bağınızı biraz daha güçlendirecek bundan adımız gibi eminiz. Ayrıca festival kapsamında birçok müzede de etkinlikler düzenleniyor, bunu da belirtmeden geçmeyelim. Belgrad’ın güzellik ve özellik katsayısını artıran Belgrad Yaz Festivali’ni kaçırmamanızı öneririz. Temmuzun tadı Belgrad’da bir başka!

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.