• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Belgrad Uçak Bileti 1 Temmuz - 31 Temmuz

Belgrad Yaz Festivali

Belgrad Yaz Festivali Belgrad’da yaz mevsiminin tadı Belgrad Yaz Festivali ile çıkıyor.

Konu Sırbistan’ın çiçeği ve Avrupa’nın Atina’dan sonra ikinci en eski şehri olan Belgrad olunca “Ah ah!” diye iç çekmeyeniniz yoktur herhalde. Beyaz şehrin her mevsim tadı bir başka elbette ama yazın onu güzelleştiren bir etken daha var. Tabii ki Belgrad Yaz Festivali’nden bahsediyoruz. Rengin hiç eksik olmadığı, her sokağı ve caddesi ayrı bir kimliğe sahip olan Belgrad’ı siz bir de festival zamanı görün! Birçok sanatsal aktiviteyi şehir sokaklarına ve meydanlarına taşıyan Belgrad Yaz Festivali kapsamında sergilenen tiyatro oyunları, dans gösterileri ve verilen konserler Belgrad’a karşı olan gönül bağınızı biraz daha güçlendirecek bundan adımız gibi eminiz. Ayrıca festival kapsamında birçok müzede de etkinlikler düzenleniyor, bunu da belirtmeden geçmeyelim. Belgrad’ın güzellik ve özellik katsayısını artıran Belgrad Yaz Festivali’ni kaçırmamanızı öneririz. Temmuzun tadı Belgrad’da bir başka!

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.