• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Belgrad Uçak Bileti 10 Ekim - 20 Ekim

BEMUS

BEMUS Beyaz şehir Belgrad’ı klasik müzik ile buluşturan BEMUS, notalardan mükemmel bir ziyafet sofrası kuruyor.

Klasik müzik sevenleri Belgrad semalarına doğru alabilir miyiz? Size Sırbistan’ın en eski, Güneydoğu Avrupa’nın da en önemli müzik festivallerinden birinden bahsetmek isteriz. Evet, Belgrad Music Festival’den bahsediyoruz, doğru tahmin ettiniz. BEMUS olarak da bilinen bu festival dünyanın dört yanından ağırladığı orkestralar ve müzisyenlerle dolu bir etkinlik programını bize sunuyor. CEBEF ve Belgrad Festivals Center tarafından düzenlenen BEMUS tam olarak 1969 yılından beri her yıl klasik müzik sevenlerle buluşan bir festival. İlk yıllarda yerel müzisyenleri desteklemek için düzenlenen bu festival başarısını uluslararası ünüyle kanıtlamış durumda. Bu büyüleyici festivalin özellikle Açılış Seremonisi’ni kaçırmamanızı öneririz. Sava Center, Kolarac Hall gibi farklı noktalarda düzenlenen BEMUS’un programını kısa sürede ezberleyeceğinizden hiç şüphemiz yok.
BEMUS hakkında bilmek istediğiniz her şeye, festivalin resmi sayfası www.bemus.rs’ten ulaşabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.