Berlin Uçak Bileti 24 Eylül - 24 Eylül

Berlin Maratonu

Berlin’de aceleye yer yok ama Berlin Maratonu’nda hızlı ve dayanıklı olmak şart!

Bildiğiniz üzere Berlin bir günde gezilebilecek bir şehir değil. Bu şehri tarihi güzelliklerini sindirerek, mis gibi havasını ciğerlerinize depolayarak gezmek gerek ama bu kuralı yıkan bir etkinlik var ki o da Berlin’in en ünlü organizasyonlarından biri. Evet, BMW’nin ve dünyaca ünlü birçok markanın sponsorluğunda, her eylül ayında düzenlenen Berlin Maratonu’ndan bahsediyoruz. 42 kilometrelik bir mesafede en hızlı olmak için yarışan sporcuları izlemek ve bu heyecana ortak olmak bile başlı başına yapılması gerekenlerden. Eğer 100 üzerinde ülkeden katılımcı çeken Berlin Maratonu’nda yarışmacı olarak sizin de adınız olsun istiyorsanız yapmanız gereken maratonun resmi sitesinden vakit geçirmeden başvuru yapmak. Tarihi şehir Berlin’in kalitesine kalite katan Berlin Maratonu’nun bu yıl kırk üçüncüsünün yapıldığını da belirtmeden geçmeyelim. Dünyaca ünlü sporcuları aynı şehirde buluşturan organizasyon Berlin Maratonu hakkında öğrenmek istediğiniz ne varsa www.bmw-berlin-marathon.com adresinde.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.