• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Berlin Uçak Bileti 16 Eylül - 16 Eylül

Berlin Maratonu

Berlin Maratonu Berlin’de aceleye yer yok ama Berlin Maratonu’nda hızlı ve dayanıklı olmak şart!

Bildiğiniz üzere Berlin bir günde gezilebilecek bir şehir değil. Bu şehri tarihi güzelliklerini sindirerek, mis gibi havasını ciğerlerinize depolayarak gezmek gerek ama bu kuralı yıkan bir etkinlik var ki o da Berlin’in en ünlü organizasyonlarından biri. Evet, BMW’nin ve dünyaca ünlü birçok markanın sponsorluğunda, her eylül ayında düzenlenen Berlin Maratonu’ndan bahsediyoruz. 42 kilometrelik bir mesafede en hızlı olmak için yarışan sporcuları izlemek ve bu heyecana ortak olmak bile başlı başına yapılması gerekenlerden. Eğer 100 üzerinde ülkeden katılımcı çeken Berlin Maratonu’nda yarışmacı olarak sizin de adınız olsun istiyorsanız yapmanız gereken maratonun resmi sitesinden vakit geçirmeden başvuru yapmak. Tarihi şehir Berlin’in kalitesine kalite katan Berlin Maratonu’nun bu yıl kırk üçüncüsünün yapıldığını da belirtmeden geçmeyelim. Dünyaca ünlü sporcuları aynı şehirde buluşturan organizasyon Berlin Maratonu hakkında öğrenmek istediğiniz ne varsa www.bmw-berlin-marathon.com adresinde.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.