• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Berlin Uçak Bileti 7 Şubat - 17 Şubat

Berlin Uluslararası Film Festivali

Berlin Uluslararası Film Festivali Dünyanın en önemli film festivallerinden biri olan Berlin Uluslararası Film Festivali, tarih yazacak filmlerle yeni yaşına girmeye hazır.

Avrupa’nın olduğu kadar dünyanın da önemli film festivallerinden biri olan Berlin Uluslararası Film Festivali bu yıl tamı tamına altmış altıncı yaşının mumlarını üflüyor. Cannes ve Venedik Film Festivalleri ile birlikte Avrupa’nın yıldız üçlüsünü oluşturan Berlin Uluslararası Film Festivali ya da diğer adıyla Berlinade, bu sene de minik ayıcıklarını sahipleriyle buluşturmak için bütün hazırlıkları tamamlamış durumda. Günümüzün en önemli filmlerine ev sahipliği yapan ve bir saygı duruşunu hak eden bu film festivalinin Almanya’nın tarihi şehri ve başkenti Berlin’de yapılması da bir taşla iki kuş vurabilmeniz için gayet iyi bir neden. Dünyanın her yerinden farklı hikayelerin anlatıldığı Berlin Uluslararası Film Festivali’nde hayatlara dokunacak filmleri izledikten sonra Berlin’in eşsiz tarihini keşfetmeye kim hayır diyebilir ki? Şubat ayını iple çekmemize neden olan Berlinade hakkında detaylı bilgi için, festivalin resmi sitesi www.berlinale.de’ye tıklayabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.