Berlin Uçak Bileti 15 Şubat - 25 Şubat

Berlin Uluslararası Film Festivali

Dünyanın en önemli film festivallerinden biri olan Berlin Uluslararası Film Festivali, tarih yazacak filmlerle yeni yaşına girmeye hazır.

Avrupa’nın olduğu kadar dünyanın da önemli film festivallerinden biri olan Berlin Uluslararası Film Festivali bu yıl tamı tamına altmış altıncı yaşının mumlarını üflüyor. Cannes ve Venedik Film Festivalleri ile birlikte Avrupa’nın yıldız üçlüsünü oluşturan Berlin Uluslararası Film Festivali ya da diğer adıyla Berlinade, bu sene de minik ayıcıklarını sahipleriyle buluşturmak için bütün hazırlıkları tamamlamış durumda. Günümüzün en önemli filmlerine ev sahipliği yapan ve bir saygı duruşunu hak eden bu film festivalinin Almanya’nın tarihi şehri ve başkenti Berlin’de yapılması da bir taşla iki kuş vurabilmeniz için gayet iyi bir neden. Dünyanın her yerinden farklı hikayelerin anlatıldığı Berlin Uluslararası Film Festivali’nde hayatlara dokunacak filmleri izledikten sonra Berlin’in eşsiz tarihini keşfetmeye kim hayır diyebilir ki? Şubat ayını iple çekmemize neden olan Berlinade hakkında detaylı bilgi için, festivalin resmi sitesi www.berlinale.de’ye tıklayabilirsiniz.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.